Royal Enfield Super Meteor 650 در ظاهر آماده تولید گرفتار شد: اینجا را تماشا کنید

رویال انفیلد لیست بلندبالایی از موتورسیکلت هایی دارد که قرار است در ماه های آینده به بازار عرضه شوند. به تازگی، این شرکت یک تیزر برای رویال انفیلد هیمالیا 450 منتشر کرده است. همچنین، یک ویدیوی جدید یوتیوب آزمایشی از یک موتورسیکلت دیگر برای این برند را در قالب آماده تولید نشان می دهد – Royal Enfield Super Meteor 650، که به زودی به خط تولید دو سیلندر این شرکت می پیوندد. این ویدیو توسط Raftar 7811 در یوتیوب آپلود شده است و در این کلیپ، Royal Enfield Super Meteor 650 با شکوه کامل دیده می شود، زیرا موتورسیکلت هنگام توقف در چراغ راهنمایی فیلمبرداری می شود.

Royal Enfield Super Meteor 650 Design

بسیار واضح است که شهاب 650 از شهاب 350 بلندتر، عریض تر و بزرگتر است. موتور سیکلت حالت راحتی را برای راننده فراهم می کند. ظاهر کروزر با مخزن سوخت قطره ای شکل و گلگیر عقب گرد با چراغ عقب LED که روی آن نصب شده است، به شدت در موتورسیکلت استفاده می شود.

ویژگی های Royal Enfield Super Meteor 650

انتظار می رود Meteor 650 بزرگتر دارای چراغ جلو LED با LED DRL نیز باشد. علاوه بر این، دسته ابزار دو کپسولی روی موتورسیکلت مشاهده شده در تست ظاهر می شود، بنابراین به راحتی می توان فهمید که با کیف مسافرتی Tripper فروخته می شود.

همچنین بخوانید – رویال انفیلد هیمالیا 450 برای اولین بار به طور رسمی قبل از عرضه به بازار عرضه شد: ویدیو را تماشا کنید

Royal Enfield Super Meteor 650. مشخصات

Royal Enfield Super Meteor 650 موتور خود را از Continental GT 650 قرض می گیرد. موتور دو سیلندر با فرمان پرتاب 270 درجه در اینجا استفاده خواهد شد که حداکثر توان خروجی 47 اسب بخار و حداکثر گشتاور 52 نیوتن متر را تولید می کند. یک گیربکس 6 سرعته در Super Meteor 650 استفاده خواهد شد، در حالی که یک کلاچ دمپایی با عملکرد کمکی نیز انتظار می رود. با حرکت به سمت سیستم تعلیق، کروزر متوسط ​​وزن احتمالاً از دوشاخه های معکوس در جلو و کمک فنرهای دوگانه در عقب استفاده خواهد کرد.

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

تماس با ما