Salernitana 0-2 یوونتوس: بازگشت به پیروزی

[ad_1]

به گزارش “ورزش سه”، شاگردان مکس الگری که در دو بازی قبلی خود مقابل آتلانتا و چلسی شکست خورده بودند، با از دست دادن یک پنالتی دقایق پایانی بازی امشب، باز هم موفق به کسب سه امتیاز شدند.

یوونتوس شروع خوبی داشت و پائولو دیابالا در دقیقه چهارم با حرکت دژان کولوسفسکی پیش افتاد اما ضربه او درست در جایی به بیرون رفت که سالرنیتانا دروازه بان بود.

تعادل بازی حفظ شد و در دقیقه 15 با حرکت از سمت راست و پاس کولیبالی، سیمیلا می توانست با ضربه سر کار را کامل کند اما ضربه او با اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت.

سپس نوبت یوونتوس بود که به سمت دروازه حریف حمله کند و در نهایت در دقیقه 21 به گل رسید. در جریان دوندگی این تیم، دیابالا پس از یکی دو با کولوسفکی پیش افتاد و با یک ضربه دیدنی دروازه سالرنیتانا را باز کرد.

تنها یک دقیقه بعد، تیم میزبان می توانست گل تساوی را به ثمر برساند، اما این بار شازنی در یک موقعیت یک طرفه مانع گلزنی سیمی شد. داور هم صحنه را آفساید اعلام کرد.

در ادامه باز هم یوونتوس پیش افتاد و در دقیقه 28 ضربه برگشت را جورجیو کیلینی روی ضربه ایستگاهی به گل تبدیل کرد اما داور به دلیل آفساید گل را نپذیرفت.

در دقایق پایانی نیمه اول اما بازیکنان یوونتوس بیشترین تسلط را داشتند و یکی دو موقعیت دیگر برای گلزنی ایجاد کردند اما توپ دوم در این نیمه نتوانست از خط دروازه عبور کند و در نیمه اول به همان گل رسیدند. هدف. سود یوونتوس از دست رفت

سالرنیتانا نیمه دوم را خوب شروع کرد اما بازیکنان یوونتوس خیلی زود پیش افتادند و در دقیقه 57 روی پاس کولوسئوم این بار کوادرادو پیش افتاد اما ضربه او وارد دروازه حریف شد.

یک دقیقه بعد همه چیز برای گل تساوی سالرنیتانا آماده بود اما ضربه خطرناک رانیری به تیرک یوونتوس برخورد کرد.

یوونتوس سپس دوباره بر بازی مسلط شد و در نهایت در دقیقه 70 پس از چند نیمه حمله گل دوم را به ثمر رساند. توپ در پست اول روی ارسال زمینی برناردسکی از سمت چپ به موراتا برخورد کرد و ضربه او تبدیل به گل شد.

حتی بعد از این گل هم یوونتوس به برتری خود ادامه داد و باز هم بازیکنان این تیم در وقت های تلف شده بیشتر از ضربه پنالتی زمین را کنترل کردند. داور خطای گیمبر روی موراتا پنالتی اعلام کرد. دیابالا پشت توپ بود اما لغزش او باعث شد ضربه او از بالای دروازه عبور کند و بازی با نتیجه 2-0 به سود یوونتوس به پایان برسد.

[ad_2]

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

تماس با ما