Samsung Galaxy Watch 5 با جدیدترین فناوری ردیابی خواب در جهان

بعدی-ردیابی خواب این روزها به یکی از ویژگی های برجسته ساعت های هوشمند تبدیل شده است و بسیاری از شرکت ها در تلاش هستند تا قابلیت های ردیابی خواب بهتر را در ساعت های هوشمند خود ایجاد کنند.

به گزارش فردا؛ سامسونگ به تازگی آخرین ساعت های هوشمند خود را با نام های گلکسی واچ 5 و گلکسی واچ 5 پرو معرفی کرده است. اخیراً یکی از مدیران سامسونگ نحوه بهبود نظارت بر خواب ساعت های جدید خود را به اشتراک گذاشته است. یانگ تائه جونگ، معاون اجرایی سامسونگ الکترونیکس، طی یک کنفرانس مطبوعاتی در نیویورک اظهار داشت که گلکسی واچ 5 به پیشرفته ترین فناوری ردیابی خواب در جهان مجهز شده است.

وی تاکید کرد که این دستگاه پوشیدنی جدید فناوری های مختلفی از جمله حسگر زیستی نوآورانه را ارائه می دهد و این فناوری ها گلکسی واچ 5 را به بهترین شریک برای حفظ عادات سالم و الگوی خواب تبدیل می کند. یانگ همچنین خاطرنشان کرد که سامسونگ برای مدت طولانی در حال توسعه فناوری های ردیابی خواب بوده است. گلکسی واچ 5 می تواند مراحل مختلف خواب را کنترل کند، خروپف را تشخیص دهد، سطح اکسیژن خون را اندازه گیری کند و سپس این اطلاعات را به نتیجه تبدیل کند.

کهکشان

علاوه بر این، این ساعت هوشمند برنامه‌های سفارشی‌سازی شده را نیز برای عادات خواب بهتر و سالم‌تر ارائه می‌دهد. برنامه خواب کوچ با همکاری مرکز پزشکی سامسونگ به صورت رایگان ارائه می شود. یانگ گفت که سامسونگ با بنیاد ملی خواب ایالات متحده و چندین آزمایشگاه برای تحقیق در مورد فناوری خواب و ارائه داده های به دست آمده برای آزمایشات بالینی در حال همکاری است.

گلکسی واچ 5 به سنسور دمای جدیدی مجهز شده است که از فناوری مادون قرمز برای بدست آوردن خوانش دقیق دما و همچنین برای ردیابی خواب استفاده می کند. مدیرعامل این شرکت به زمان راه اندازی سرویس جدید اندازه گیری دما اشاره ای نکرد. یانگ معتقد است که ساعت‌های هوشمند آینده می‌توانند جنبه‌های پزشکی بیشتری داشته باشند و می‌توانند برای نظارت بر بیمار و درمان‌های دیجیتالی مورد استفاده قرار گیرند. وی بر سه رکن نوآوری، ارتباطات و همکاری به عنوان جهت گیری تجارت سلامت سامسونگ تاکید کرد.

گلکسی واچ 5 اکنون برای پیش خرید در دسترس است و با پیشرفت های قابل توجهی نسبت به نسل قبلی خود عرضه می شود. این ساعت هوشمند با باتری بزرگتر و بهبود قابل توجهی در شارژ ارائه می شود و تنها پس از هشت دقیقه شارژ می تواند هشت ساعت دوام بیاورد. این دستگاه پوشیدنی از شارژ بی سیم 10 واتی WPC نیز پشتیبانی می کند. حسگر بیومتریک نوآورانه سامسونگ از مجموعه‌ای از حسگرهای سلامت تخصصی برای ارائه داده‌های بهداشتی دقیق و بینش تناسب اندام و تناسب اندام استفاده می‌کند.

این ساعت هوشمند نه تنها تجزیه و تحلیل جامع ترکیب بدن را انجام می دهد، بلکه به شما در مورد چگونگی دستیابی به اهداف خود نیز توصیه می کند. گلکسی واچ 5 به شما یادآوری می‌کند که مثلاً پس از یک جلسه تمرین هوازی شدید، یا اگر چیزی مشکوک را از طریق قابلیت‌های نظارت بر خواب خود تشخیص دهد، و از اختلالات خواب مکرر مانند آپنه خواب (وضعیتی که در آن تنفس بد می‌شود) به شما یادآوری می‌کند. بی رویه). (مکرر متوقف می شود و شروع می شود).

منبع: phonearena

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

تماس با ما