“She-Hulk” قدرت های فوق العاده و پاشنه آشیل خود را در یک فینال واقعا عجیب به نمایش گذاشت | CNN

یادداشت ویراستار: در اینجا چند اسپویل درباره پایان فصل “She-Hulk” آورده شده است.CNN

«She-Hulk: Attorney at Law» قدرت های فوق العاده و پاشنه آشیل خود را در پایان فصل فاش کرد: این یک برنامه تلویزیونی برای افرادی است که به طور کلی زیاد تلویزیون و به طور خاص بسیاری از تولیدات مارول تماشا می کنند.

تقریباً با حجم زیاد بازبین‌های داخلی، قسمت نهم و آخرین قسمت (فعلا) شاهد بود که قهرمان آن درباره توانایی‌اش در «در هم شکستن دیوارهای چهارم و پایان‌های بد»، به وضوح به هدف قبلی دست می‌یابد و جایی برای بحث‌های فراوان درباره دومی باقی می‌گذارد. .

این اپیزود با یک تقلید بسیار هوشمندانه از مجموعه تلویزیونی دهه 1970 “هالک باورنکردنی” با بازی لو فریگنو شروع شد، سپس به فرورفتن سورئال در جزئیات Marvel Minutia ادامه داد – از صفحه اصلی Disney+ خارج شد، به استودیو در محوطه دانشگاه حمله کرد و در نهایت با آنها روبرو شد. نویسندگان مسئول درباره نمایش و تبدیل یک ماکت از رئیس مارول، کوین فایج، به یک هوش رباتیک.

به قدری نادرست به دیگر کرایه های مارول اشاره شده است – گذشته، حال و احتمالاً آینده – که تقریباً برای ادامه دادن به یک کارت امتیازی نیاز خواهید داشت. نکته اصلی این است که اگر از نمایش، کار کمدی طنز تاتیانا ماسلانی در نقش جنیفر والترز و شخصیت سبز رنگ و کامپیوتری او لذت می برید، احتمالاً این کار برای شما مناسب است. اگر احساس می کنید که بیش از حد بود، این بود و سپس مقداری.

“She-Hulk” که برای آزمایش استانداردهای این که مارول تا چه حد می تواند با این نوع تمرین پیش برود، طراحی شده است، به وضوح یک بازی بی شرمانه کمیک ساخته است. با این حال، این نمایش همچنین بخش مهمی از تجارت را برای دنیای مارول ارائه کرد – دردویل و بازیگر نقش او، چارلی کاکس، را به شیوه‌ای مهم از طریق بازی در نقش مهمان وارد مجموعه فعلی مارول کرد – با نکاتی در مورد کراس اوورهای بیشتر در آینده.

وسوسه انگیز است که به «ش-هالک» برای شانس‌های خود اعتبار بدهیم، اما صادقانه بگویم، این طرحی است که مارول برای مدتی در حال گسترش است. به هر حال، ما قبلاً یک نوع تمساح از لوکی و یک اسب آبی انسان‌واره در «شوالیه ماه» داریم، بنابراین عجیب بودن چندان تعجب‌آور نیست.

سوال تا حدودی گیج کننده ای که توسط “She-Hulk” مطرح می شود، علاوه بر آن نمونه ها، این است که این نوع بازی فیزیکی تا چه حد رایج است – به ویژه، اینکه آیا جذابیت آن فقط به متعهدترین طرفداران محدود می شود یا اینکه آیا مارول به اندازه کافی متولد شده است. وفاداری به برند برای اینکه بتوانند به طور موثر عضلات خود را از این طریق تقویت کنند.

بخشی از میراث نمایش، همانطور که اشاره شد، روشی است که او دردویل را دوباره معرفی کرد. مارول برنامه های خود را برای سریال جدیدی به نام «دردویل: دوباره متولد شد» در Comic-Con در ماه جولای تایید کرد که نه تنها کاکس بلکه وینسنت دونوفریو را در نقش رئیس اوباش شیطان صفت کینگ پین از سریال اصلی نتفلیکس در آن حضور دارد.

در مورد She-Hulk، او قطعاً بزرگتر از آن است که بتوان نادیده گرفت. هنوز هم باید روی تخته سنگ دیزنی + در آینده دیده شود، اما پس از اینکه به معنای واقعی کلمه منتشر شد، تصور اینکه شما (و آنها) برای ظاهر شدن چه چیزی می‌توانید رویا داشته باشید، سخت است.

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

تماس با ما