Sue Bird به افسانه ای تبدیل شده است که شما به آن نیاز دارید: “مسیری واقعی وجود نداشت”

سو پرنده در حالی که پاس را گرفت به میدان بالایی نگاه کرد. هم تیمی او در سیاتل استورم، ناتاشا هاوارد، مانند یک گیرنده عریض در مقابل او رگه می زد، همانطور که معمولاً هر زمان که برد در مرحله انتقال حمله را مدیریت می کرد، انجام می داد. هوارد متوجه شد که در زیر سبد باز است و خود را گرم کرد. می دانستم که پرنده او را مثل همیشه پیدا خواهد کرد. او فقط نمی داند چگونه.

پرنده به داخل راهرو سر خورد و توپ ها را جذب کرد. سپس، بدون نگاه کردن توپ رو بزن بالای سرش و در کف دست هاوارد.

هاوارد که حالا با لیبرتی بازی می کند، می گوید: «وقتی سو توپ را به من می داد، دست من همیشه آماده بود. و او اضافه کرد، “این دقیقاً اینجاست، مانند: “وای، خوب، سو. تو پشت سرت چشم داری “

پرنده پاس را از جمله پاس های مورد علاقه اش در نوزده فصلش با طوفان می شمارد. او پاس های زیادی برای انتخاب دارد: برد رهبر حرفه ای WNBA در پاس دادن است.

او در حالی که سعی می‌کرد دستیار مورد علاقه‌اش را انتخاب کند، گفت: “من کمی ذهن مرد بارانی را دارم، پس یک لحظه صبر کنید.” یک ثانیه بعد، او یک پاس بدون ظاهر به هاوارد، در سال 2018، و یک پاس فاق به لورن جکسون فقید در بازی آل استار 2003، اشاره کرد. تمام نشده است.

برد گفت: “اوه، یکی دیگر هم هست، لورن.” “این در پلی آف مقابل مینه سوتا بود. فکر می کنم مانند سال 2012 بود و ما 3 شکست خوردیم. ما به 3 بازی نیاز داشتیم، و به هیچ وجه کمک بزرگی نبود، اما ما یک بازی را به بهترین شکل اجرا کردیم. او به لورن ضربه زد. او ضربه می زند. سرب.”

اینها انواع کمک هایی هستند که بیرد شهرت خود را بر اساس آنها ساخته است. برد گفت: “زمان بندی در اطراف پاس عالی به این صورت است که شخصی که از آن عبور می کنید مجبور نباشد کاری را که انجام می دهد تغییر دهد.”

برد در 41 سالگی چند هفته بعد از پایان دوران حرفه ای خود در WNBA است. در ماه ژوئن، او اعلام کرد که در پایان فصل بازنشسته خواهد شد، اگرچه اکثر مردم این انتظار را داشتند. در پایان فصل 2021، هواداران شعار می دادند:یک سال دیگر! در یک گنجشک احساساتی و کمپین را با هشتگ در شبکه های اجتماعی برای ماه ها در فصل خارج از فصل ادامه داد. در ژانویه، برد در یک پست اینستاگرامی به کمپین سر تکان داد و نوشت: “باشه.”

رزومه او برای یک فصل دیگر جا داشت، اما به سختی. او 13 بار ستاره آل استار است و چهار بار قهرمان شده است. او پنج سال پیش رکورد 2599 پرستاری تیشا بنیچیرو را حذف کرد و اکنون 3222 پاس گل در فصل عادی در 578 بازی دارد.

با جمع شدن پاس‌ها، Bird Kmare تکامل یافت.

بیرد گفت: “هرازگاهی، می تواند شیک باشد.” هرازگاهی باید دفاع را نادیده بگیری، اما برای من، همیشه تلاش برای خواندن دفاع و یک قدم جلوتر بودن است، بنابراین می‌توانی آن شخص را پیدا کنی.

وقتی بزرگتر شدم، قطعاً بیشتر نگاه نمی‌کردم، و وقتی امروز به بالا نگاه می‌کنم، سعی نمی‌کنم مانند مجیک جانسون به نظر برسم. من واقعاً فقط سعی می‌کنم دفاع را مهار کنم. فقط سعی می کنم کاری کنم آنها فکر کنند که چشمان من دارند نگاه می کنند.”

هیچ بازیکن دیگری به اندازه بیرد با شروع، رشد، تاریخ و حال لیگ هماهنگ نیست، ژنرال ماهری که با رساندن توپ به فرد مناسب در زمان مناسب و در مکان مناسب، سال به سال، دهه به دهه، از طریق ثبات و ثبات عالی بود. .

به گزارش الیاس اسپورت، کریستال لنگهورن، که 161 پاس گل برد را به سطل تبدیل کرده است، گفت: “این WNBA است.” میز کار. “با لیگی که دیگر وجود ندارد دیوانه کننده است. سو نمونه اولیه است.”

برد گفت شنیدن این نوع تعریف ها یکی از فرعی های جالب و غیرمنتظره اعلام بازنشستگی او بود.

برد گفت: “من همیشه می دانستم که از من چه انتظاری داشته باشم.” همه می‌دانند که آیا طوفان را بازی کرده‌اند یا نه، و قرار است چه چیزی را تماشا کنند. بنابراین، تصور نداشتن آن به نوعی سخت است، زیرا 20 سال است که وجود دارد.

برد در فصل ششم آن به عنوان انتخاب کننده کلی در درفت 2002 وارد WNBA شد و پس از دو تورنمنت بسکتبال زنان NCAA در کانکتیکات، انتظارات زیادی در سیاتل داشت.

او اولین کمک حرفه ای خود را به آدیا بارنز، مربی بسکتبال زنان آریزونا، ارائه کرد. بارنز، 45 ساله، آخرین بار 12 سال پیش به صورت حرفه ای بازی کرد و چندین سال را به عنوان یک پخش کننده قبل از تمرین سپری کرد، در حالی که برد به جمع آوری پاس های یک به یک ادامه داد.

بارنز با خنده در مورد کمک های اولیه بیرد گفت: «من کاملاً آن را فراموش کردم. “من عکس را گرفتم، پس این چیز خوبی بود. من آن را به خاطر نمی آورم، اما شما می توانید مانند من رفتار کنید. لطفاً آن را خوب جلوه دهید.”

بارنز از همان ابتدا پافشاری برد را به یاد می آورد. شوهر اغلب در جاده زندگی می کرد.

او فقط یک نگهبان واقعی بود، و من فکر می کنم چیزی که در مورد سو بسیار خاص است این است که او یک رهبر ارکستر است، بنابراین من می خواستم با او بازی کنم.

بارنز در سال 2004 با برد و جکسون که به یک دوتایی پویا تبدیل شدند قهرمان شد و برد و جکسون در سال 2010 یک قهرمانی دیگر به دست آوردند. آنها دفاع ها را درمانده گذاشتند. اگر یک مدافع زیر صفحه جکسون تکیه دهد، برد می‌تواند 3 نفر را دفن کند. اگر برد دو برابر شود، جکسون می‌تواند به سمت طاقچه رانندگی کند یا برای یک پرش باز خارج شود. توپ معمولا به موقع می رسید.

بارنز گفت: «واقعا هیچ راهی برای کمک به او وجود نداشت. محافظت از آن بسیار دشوار بود و آن را صاف به نظر می‌رساندند.»

برد گفت که آگاهی او از زوایای و فاصله همیشه روشن بود، حتی زمانی که وارد یک مرکز خرید می شد.

برد گفت: “شما همیشه به گونه ای حرکت می کنید و چیزها را به گونه ای می بینید که مانند حضور در زمین بازی است.” “بدیهی است که شما در یک بازی نیستید، بنابراین لازم نیست سریع حرکت کنید یا کارها را فوری انجام دهید، اما من فکر می کنم وقتی چنین دیدی دارید همیشه به همین سمت حرکت می کنید. دیوانه به نظر می رسد. در واقع اینطور نیست. ”

هم تیمی ها برای مطالعه بازی، پرنده را در حال حمل پوشه ها و نوت بوک ها مشاهده می کردند. هاوارد گفت: «واقعاً نیازی نیست بپرسید که چگونه این کار را انجام دادید. “من فقط این کار را کردم.”

لنگهورن گفت که دریافت پاس از برد باعث اعتماد به نفس می شود. اینجا یکی از بزرگان بازی بود که توپ را به او سپرد و کار درست را انجام داد.

حتی زمانی که روی 3s خود کار می‌کردم و آنقدر اعتماد به نفس نداشتم، اگر می‌دانستم سو با من تماس گرفته بود، می‌گفتم: اوه، آره، به او شلیک کن. لنگهورن گفت: “او به دلیلی آن را به شما می دهد.” چیزی که قبلاً هرگز با صدای بلند نگفته بودم.»

جراحات جکسون را مجبور کرد WNBA را در سال 2012 ترک کند. برد شریک بعدی خود را در استوارت پیدا کرد، یکی دیگر از تهیه کنندگان کنتیکت که سیاتل را با اولین انتخاب در سال 2016 انتخاب کرد. این دو در سال های 2018 و 2020 قهرمان شدند.

استوارت می‌گوید: «او می‌داند که همه باید قبل از اینکه ما گاهی اوقات کجا باشند.» او می‌داند که من ترجیح می‌دهم روی کدام بلوک بروم یا کدام پاس می‌رود و کدام نه. گاهی اوقات، وقتی او در زمین بسکتبال است، بازیکن توپ را قطع می‌کند و سپس پاس وارد می‌شود، گاهی اوقات با سو، پاس می‌آید. و سپس بازیکن کات را انجام می دهد زیرا گاهی اوقات دفاع را سریعتر از ایالات متحده می بیند.

برد گفت بنیچرو که در سال 2012 بازنشسته شد و کورتنی وندرسلات از شیکاگو اسکای از جمله مدافعانی هستند که او از تماشای آن لذت می برد زیرا “واقعا سرگرم کننده” هستند. وندرسلوت اخیراً از لیندسی والن پیشی گرفته و در فهرست حرفه ای WNBA سوم شد. او بازیکن فعالی است که نزدیک‌ترین بازیکن به بستن یک جامپر است – و هنوز هم بیش از 800 پاس گل دارد.

برد رکورد بنیچیرو را با 2600 کمک شمشیر کارولین در سال 2017 شکست.

بنیچیرو گفت: “در واقع یک پاس عالی بود، و شایسته آن است. رکوردها برای شکستن قرار دارند، و اگر کسی رکورد شما را بشکند، شما می خواهید که بازیکنی مانند سو برد باشد.”

او افزود: “همه سو را دوست دارند.” اگر او یک الاغ بود، راحت‌تر می‌توانست با او مقابله کند و سعی کند او را نگه دارد، اما او و من هم بسیار ناز است.»

حتی یک پاس از پرنده لحظه ای فراموش نشدنی است. به گفته الیاس، سیزده بازیکن یک پاس گل از برد دریافت کردند. این لیست شامل کورتنی پاریس است که برد را یکی از بازیکنان مورد علاقه‌اش می‌دانست که در حال بزرگ شدن است و بیشتر دوران حرفه‌ای خود در WNBA را سپری می‌کند و به او به‌عنوان حریفی نگاه می‌کند که وظیفه غیرقابل‌غیرت‌انگیز تلاش برای دفاع تیم در برابر او را دارد.

پاریس گفت: “در ثانیه ای که برای کمک می روید، کوچکترین فضا را برای رساندن توپ به هر کسی که به آن نیاز دارد پیدا خواهید کرد.”

پاریس در سال 2018 به استورم پیوست و در دو فصل حضورش در سیاتل چندان بازی نکرده است زیرا فوتبالش متوقف شده است. پاریس به یاد نداشت چه نوع پاسی از برد دریافت کرد یا چگونه گل زد، اما به یاد داشت که از این سکانس هیجان زده بود.

پاریس می‌گوید: «وقتی بازیکن جوان‌تر بودم، تماشای آن یک لحظه کامل بود.

اشلی واکر، یکی دیگر از اعضای یک پاس کلاب برد، که در سال 2009 برای سیاتل بازی کرد، به همین ترتیب سپاسگزار بود.

واکر گفت: «او یکی از پیشگامان است. “او کسی است که مردم به او نگاه می کنند، و او این کار را با ظرافت و اعتماد به نفس انجام داد. این شگفت انگیز است که بدانید من بخشی از آن تجربه بودم و این فرصت را داشتم که بگویم، “از سو برد دریافت کردم. چه کار کردم. ؟”

پرنده نیز با کمک او در فصل پس از بازی جای خود را نشان داد. او با 14 پاس گل در بازی فینال کنفرانس غرب در سال 2004 مقابل ساکرامنتو رکورد پلی آف را به نام خود ثبت کرد و سپس در اولین بازی فینال 2020 مقابل لاس وگاس با 16 پاس منجر به گل رکورد زد. وندرسلوت سال گذشته با 18 پاس گل مقابل کانکتیکات رکورد پس از فصل را شکست.

این کلاس در مورد یکی از خاطره انگیزترین حرفه ها در WNBA به پایان می رسد. برد گفت که او در لیگ به هر چیزی که می‌خواست دست پیدا کرد و فعلاً گل زد.

برد گفت: “قیاس آسان اینجا این است که چه کسی همه را در NBA تعقیب می کند؟ مایکل جردن.” “از آنجا که مایکل جردن یک حرفه ای کامل بازی کرد. او شش قسمت را برد. بنابراین، شش قسمت عادی شد. در لیگ ما، وقتی من وارد لیگ شدم، واقعاً آنجا نبود.”

او ادامه داد: “هیچ مسیر واقعی برای دنبال کردن وجود نداشت، زیرا هیچ کس هنوز آن حرفه 20 ساله را نداشته است. بنابراین، من واقعاً نمی دانستم رویای چه چیزی را دارم و بنابراین اکنون با تمام جام ها اینجا نشسته ام. من واقعاً احساس خوبی دارم.” “.

حالا یک بازیکن جوان – به عنوان مثال Bird به نام اریس اوگانپول از دالاس وینگز – می تواند به حرفه بازیکنانی مانند مایا مور و دایانا توراسی شکل دهد.

البته، بسیاری به زندگی درخشان پرنده نگاه خواهند کرد.

برد گفت: “من فکر می کنم چیزی وجود دارد که در این راه به شما انگیزه می دهد، اما در عین حال، همانطور که من مسیر شما را شکل می دهم، از آن نیز لذت برده ام.” “من مطمئن نیستم. شاید گرفتن چیزی برای تعقیب او بهتر باشد. شاید فشار بیشتری وجود داشته باشد.”

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما