Telangana CM KCR ویدیوهایی را منتشر کرد که مدعی شد BJP سعی کرده است MLA های TRS را بدزدد

حیدرآباد: وزیر ارشد تلانگانا، کی چاندراسخار رائو (KCR) روز پنجشنبه با انتشار یک سری ویدئو از افرادی که ادعا می‌شود از رشوه دادن چهار نماینده TRS توسط BJP دریافت کرده بودند، یک کنفرانس مطبوعاتی غیرمنتظره برگزار کرد. KCR گفت که این ویدئوها از ادعای حزب او مبنی بر تلاش BJP برای رشوه دادن به چهار نماینده TRS پشتیبانی می کند. هفته گذشته پس از آن که ریگا کانتا رائو، جووالا بالاراجو، بیرام هارشواردان ردی و خلبان روهیت ردی گفتند که BJP سعی کرده آنها را وسوسه کند که وفاداری خود را تغییر دهند، در تلانگانا درگیری آغاز شد. KCR به نخست وزیر نارندرا مودی و وزیر کشور آمیت شاه حمله کرد و مدعی شد که حزب زعفران در تلاش است تا دولت TRS را با فریب دادن نمایندگان مجلس نمایندگان از طریق پیشنهاد پول و موقعیت، سرنگون کند.

در همین حال، BJP این اتهامات را رد کرده و آن را یک درام نوشته شده توسط KCR توصیف کرده است. پانده سانجی با رد این اتهام که حزبش در تلاش برای سرقت از Telangana Rashtra Samethi (TRS) است، گفت که وزیر ارشد K Chandrashikar Rao متن حملات را در یک مزرعه نوشت و خواستار تحقیق توسط قاضی حاضر شد. .

همچنین بخوانید: رئیس Telangana BJP جرأت می کند CM KCR برای اثبات «عدم دخالت» در شکار غیرقانونی MLA “آماده دروغ سنج” باشد.

پلیس سایبرآباد هفته گذشته به مزرعه ای در منطقه Ranga Reddy در Telangana، در حومه حیدرآباد یورش برد و سه نفر را به اتهام تلاش برای سرقت MLAs از TRS با وعده مبالغ هنگفت دستگیر کرد.

به دنبال شکایت توسط روهیت ردی خلبان TRS MLA در روز چهارشنبه، FIR تحت بخش های 120-B، 171-B r/w 171-E 506 r/w 34 قانون مجازات هند (IPC) و بخش 8 در ایستگاه پلیس معین آباد ثبت شد. قانون مجازات هند (IPC) پیشگیری از فساد در سال 1988. سه متهم به نام های راماچاندرا بهاراتی، ناندا کومار و سیمهاجی سوامی شناسایی شده اند.

در FIR، ردی ادعا کرد که راماچاندرا بهاراتی که از دهلی به حیدرآباد آمد و ناندا کومار از حیدرآباد که هر دو متعلق به BJP بودند، با او ملاقات کردند و به او پیشنهاد 100 کرور روپیه برای پیوستن به BJP دادند.

به گفته FIR، MLA روهیت ردی همچنین ادعا کرد که در صورت نپیوستن به BJP، تهدید به شکایت کیفری علیه او و یورش توسط اداره اجرای (ED) و اداره تحقیقات مرکزی (CBI) شده اند.

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما