Times – کارکنان مخابراتی خود را با زومیت مدیریت کنید

[ad_1]

تا اپیدمی ویروس کرونا، احتمالاً هیچ بحثی در مورد حضور و غیاب آنلاین هر یک از کارکنان شرکت های مختلف وجود ندارد و هر مدیر منابع انسانی با تجهیزات حضور و غیاب که در هر یک از شرکت های خود به صورت جداگانه درج شده است به روش های مختلف در کارمندان خود حضور و حضور پیدا می کند. او بخشید. اما با گسترش بحران کرونا و گسترش آن به شهرها و کشورها، نیاز به مکانیسم دوم آشکارتر شد. البته قبل از فوران کرونا، تجهیزاتی در این منطقه طراحی و ساخته می شد و توسط برخی شرکت ها نیز مورد استفاده قرار می گرفت. اما پس از اپیدمی کرونا، مدیران منابع انسانی با چالش بزرگی مواجه شدند. چالشی که بسیاری از منابع انسانی را وادار به تفکر هوشمندانه کرد تا بتوانند حضور و غیاب کارکنان شرکت خود را به طرق مختلف زیر نظر داشته باشند. به دنبال شیوع گسترده ویروس بدنام کرونا، چالش های منابع انسانی در حال افزایش است و صاحبان شرکت های کوچک و بزرگ در فکر راه حل و اقداماتی هستند که در ادامه بیشتر با آن آشنا خواهیم شد.

مشکل مخابرات در زمان های بعد گسترده تر شد

پس از اپیدمی کرونا، یکی از شایع ترین مشکلات در هر شرکتی؛ سوال دورکاری آن زمان بعد از کرونا بود. زیرا کرونا همه را همزمان در خانه قرار داده است. اما حتی در قرنطینه خانگی، برخی از شرکت‌ها کارکنان خود را مجبور کرده‌اند تا برای رفع نیازهای مشتریان خود از طریق اینترنت ارتباط تلفنی برقرار کنند، حتی زمانی که شرکت آنها تعطیل است. از راه دور و آنلاین حل کنید. مشکلاتی که قبل از همه‌گیری ویروس کرونا در کمتر شرکت‌ها و سازمان‌ها به وجود آمد. اما ناگهان کرونا همه چیز را تغییر داد و جهان را در حالت عجیبی رها کرد. یکی از چالش های عمده ای که مدیران منابع انسانی در این دوره با آن مواجه بودند، حضور آنلاین کارکنانشان بود که هر کدام از آنها راه حلی برای این مشکل اندیشیدند و توانستند در حضور آنلاین کارکنان خود شرکت کنند. حتی مخابرات باید ثبت نام کند. و ارزیابی بعد از کرونا حضور و غیاب با موبایل از طریق نرم افزارهای مختلفی در این زمینه انجام می شود که هر کدام از این شرکت ها حضور و عدم حضور کارکنان دورکار خود را به صورت آنلاین می خواستند تا بتوانند از راه دور ارتباط برقرار کنند و حضور آنلاین هر یک از کارکنان خود را ثبت کنند.

بار

چالش ارتباطات راه دور برای مدیران منابع انسانی در عصر کرونا

با حضور آنلاین چالش های مدیران منابع انسانی را حل کنید

هر یک از مدیران مختلف کسب و کار منابع انسانی مسئول حضور آنلاین یا آفلاین منابع انسانی خود هستند. در زمان کرونا، او به فکر راه‌هایی برای حل این چالش در شرکتش بود. برای رفع این چالش امروزه نرم افزارها و برنامه های مختلفی طراحی شده است که یکی از بهترین و کم هزینه ترین آنها نرم افزار تایمز است. این نرم افزار با قابلیت ها و امکانات منحصربفرد و بسیار چشمگیر خود قادر است پا در هر کسب و کاری بگذارد. بنابراین اگر نیاز دارید در شرکت خود آنلاین باشید. بهترین گزینه پیش روی شما این است که نرم افزار تایمز را بر روی گوشی هوشمند خود یا نسخه تحت وب رایانه و لپ تاپ خود خریداری یا نصب کنید. برای آشنایی بیشتر با نرم افزار تایمز و قابلیت های ویژه آن در آینده بیشتر با این نرم افزار آشنا خواهیم شد و توجه شما را به ادامه این برگه جلب می کنیم.

بار

نرم افزار تایمز را دانلود کنید

نرم افزار تایمز یک سرویس جدید برای مدیران منابع انسانی است

نرم افزار تایمز این دقیقا همان اپلیکیشن و برنامه ای است که امکان حضور و غیاب آنلاین را برای مدیران منابع انسانی فراهم کرده است. به این ترتیب هر یک از مشاغل می توانند با خرید و نصب این نرم افزار با حداقل هزینه حضور و غیاب آنلاین کارکنان خود را کنترل و مدیریت کنند. برای استفاده از این نرم افزار مدیران منابع انسانی می توانند در هر زمان و مکانی حتی خارج از شرکت و کسب و کار خود در تلفن همراه خود حضور یابند. بنابراین با نصب و راه اندازی نرم افزار تایمز بر روی تلفن همراه خود می توانند حضور و عدم حضور کارکنان و تکنسین های خود را در اینترنت کنترل و ارزیابی کنند. نرم افزار تایمز دارای ویژگی های منحصر به فرد بسیاری است. به همین دلیل است که مدیران منابع انسانی هر کسب‌وکار و شرکت‌های مختلف تشویق می‌شوند تا بتوانند از این نرم‌افزار برای حضور و غیاب آنلاین با تلفن همراه و کارکنان مخابراتی خود در شرایط پس از کرونا استفاده کنند. قوانین و مقررات مربوط را تعریف کنید. به شرکت آنها، در نرم افزار تایمز مدیریت و کنترل می شود.

[ad_2]

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما