UCLA و USC برای پیوستن مجدد به بیگ تن و ورزش کالج رتلینگ آماده می شوند

در سال‌های اخیر، با کاهش ثروت فوتبال Pac-12 – و با تزلزل لیگ بر سر یک قرارداد تلویزیونی که به مدارسش ده‌ها میلیون دلار در سال کمتر از یک قرارداد Big Ten می‌پردازد – مدارسی مانند آلاباما، ایالت اوهایو، جورجیا و کلمسون. به طور منظم در کالیفرنیای جنوبی در جستجوی استعدادهای نخبه استخراج می کنم.

علاوه بر فوتبال و بسکتبال مردان، UCLA و USC نیروهایی در ورزش های به اصطلاح المپیک هستند. به عنوان مثال، USC در دهه گذشته موفق به کسب مسابقات قهرمانی ملی در والیبال ساحلی زنان، دو و میدانی در فضای باز و تنیس مردان شده است. UCLA به نوبه خود عناوین اخیر را در بیسبال، والیبال ساحلی، ژیمناستیک زنان، فوتبال زنان، سافت بال و تنیس زنان کسب کرده است. هر دو مدرسه همچنین در واترپلو عناوین کسب کرده اند، ورزشی که نه مردان و نه زنان توسط Pac-12 حمایت مالی می شود.

سودهای مالی بادآورده بار فزاینده ورزشکاران را تحت الشعاع قرار داده است، چه بازیکنان فوتبال یا دوندگان مسافت، که به طور منظم از لس آنجلس به دانشگاه های دور در کالج ایالتی پنسیلوانیا پروازهای رفت و برگشت دارند. نیوبرانزویک، نیوجرسی؛ و کالج پارک، مریلند برای رقابت.

این معامله می تواند بر دوران تصدی کوین وارن، کمیسر ده بزرگ از سال 2019 سایه افکنده باشد، که در سال 2020 زمانی که لیگ او در ابتدا تصمیم گرفت فصل فوتبال پاییز را به دلیل بیماری همه گیر انجام ندهد، انتقادات را برانگیخت. اگرچه کنفرانس در نهایت تصمیم خود را تغییر داد و بخشی از بازی هایی را که برنامه ریزی کرده بود برگزار کرد، این قسمت از آن زمان به بعد وارن را دنبال کرد. (Pac-12 به رهبری لری اسکات نیز فصل فوتبال 2020 را لغو و احیا کرد.)

در همان زمان، خروج USC و UCLA یک آزمون سخت برای جورج کلیاوکوف، که یک سال پیش کمیسر Pac-12 شد، ایجاد می کند. در آگوست گذشته، در پی تصمیمات اوکلاهاما و تگزاس، این انجمن گفت که برنامه‌ای برای گسترش “در حال حاضر” ندارد، که بخشی از آن به دلیل “قدرت رقابتی و انسجام فعلی 12 دانشگاه ما” است.

Markus Bennett

مشکل ساز هیپستر پسند. متعصب غذا موزیکال. علاقه مندان به سفر. طرفدار زامبی برنده جایزه

تماس با ما