Understanding Powerpoint: What are Slides? (in Farsi: پاورپوینت را به خوبی

  • این نرم افزار که از جمله محصولات شرکت مایکروسافت (MicroSoft) می باشد در بسته نرم افزار آفیس (Office) ارائه می شود.
  • پاورپوینت (POWER POINT) یک برنامه کامپیوتری و یکی از نرم افزارهای مایکروسافت آفیس است.
  • جذاب ترین روش های آموزشی و کاربرد آن ، استفاده از اسلایدهای آموزشی پاور پوینت است.
  • در فیلم آموزش پاورپوینت 2016 مانند دیگر دوره های آقای مهرانفر شما می توانید اقدام به آموزش کامل پاورپوینت نمایید و به تمامی ویژگی های سطح پیشرفته آن مسلط شوید.
  • ما در این پست می خواهیم در مورد نرم افزار قدرتمند پاورپوینت صحبت کنیم و تمامی کاربردهای این نرم افزار رو براتون تشریح کنیم.

پاورپوینت به عنوان یکی از محبوب‌ترین ابزارهای تولید فایل‌های پرزنتیشن به شمار می‌آید. با استفاده از پاورپوینت، می‌توانید یک سری از اسلایدهای حرفه‌ای و جذاب را تهیه کنید که در هر نوع جلسه‌ای، مانند جلسات کاری، دفاع از پایان‌نامه و … مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ماکرو در پاورپوینت چیست؟!

ابتدا باید بدانید که چه چیزی به عنوان یک اسلاید شناخته می‌شود. یک اسلاید در پاورپوینت به معنای صفحه‌ای است که شامل مطالب و تصاویر مختلفی است. با اضافه کردن اسلایدهای جدید، می‌توانید یک سری از صفحات مختلف را در پاورپوینت خود داشته باشید.

پاورپوینت چیست

اسلایدهای پاورپوینت معمولاً شامل عناوین، متن‌های کوتاه، تصاویر و نمودارهای گوناگونی هستند که در قالب پرزنتیشنی زیبا و جذاب قرار می‌گیرند. به علاوه، شما می‌توانید از اثرات و تکنیک‌های مختلفی در پاورپوینت خود استفاده کنید تا صفحات خود را جذاب‌تر و حرفه‌ای‌تر کنید.

فرمول نسبت گردش مالی سهام چیست؟ + مثال اکسل

در نهایت، باید توجه داشت که بهترین روش برای یادگیری پاورپوینت، تمرین و تجربه بیشتر است. با تهیه پرزنتیشن های مختلف و نمایش آن‌ها navigate to these guys در جلسات مختلف، به تدریج توانایی خود در کنترل پاورپوینت را تقویت خواهید کرد و پرزنتیشن‌هایی حرفه‌ای‌تر و جذاب‌تر تهیه خواهید کرد.

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

تماس با ما