UNDP برای حمایت از نوسازی ساختمان های عمومی آسیب دیده در اوکراین

شرکا این توافق را در یک کنفرانس بین المللی در برلین در حمایت از کشور جنگ زده به میزبانی آلمان و کمیسیون اروپا امضا کردند.

این موافقتنامه توسط مشارکت چند اهداکننده برای بهره وری انرژی و محیط زیست اروپای شرقی (E5P) تامین می شود و از شهرهای اوکراین در اجرای وام 300 میلیون یورویی بهره وری انرژی از بانک سرمایه گذاری اروپا حمایت می کند.

در میان پرخاشگری حمایت کنید

ورنر هویر، رئیس بانک سرمایه گذاری اروپا، گفت: «با امضای این توافقنامه جدید با برنامه توسعه سازمان ملل، ما از تلاش های شهرهای اوکراین برای نوسازی زیرساخت های اجتماعی مانند مدارس، بیمارستان ها و مراکز ورزشی حمایت می کنیم تا آنها را بهینه تر و آینده نگرتر کنیم.» .

اهمیت این کار به ندرت برجسته‌تر بوده است، زیرا روسیه تجاوزات خود را – بدون توجه به جان انسان‌ها – به زیرساخت‌های انرژی اوکراین هدف قرار می‌دهد. “

برنامه توسعه ملل متحد به شهرها برای بهره مندی از وام بانک سرمایه گذاری اروپا کمک می کند، که برای بازسازی حرارتی ساختمان های عمومی و همچنین تعمیرات آسیب های جنگی و سازگاری استفاده می شود تا اطمینان حاصل شود که ساختمان ها با نیازهای آوارگان داخلی و جوامع میزبان آنها سازگاری بیشتری دارند. .

“توسعه نمی تواند صبر کند”

آژانس سازمان ملل متحد و بانک سابقه همکاری طولانی در سراسر جهان دارند و این توافق بر اساس کار مشترک آنها در اوکراین، از جمله بازسازی بیمارستان ها و مدارس است.

آخیم اشتاینر، مدیر برنامه توسعه سازمان ملل متحد، گفت که از طریق مشارکت گسترده خود، شهرداری های بیشتری در سراسر کشور پایه های بازیابی و بازسازی پایدار را خواهند داشت.

این شامل تعمیر زیرساخت‌های آسیب‌دیده، افزایش بهره‌وری انرژی ساختمان‌های عمومی و انطباق آنها با نیازهای خاص آوارگان جنگی و جوامع میزبان می‌شود که در نهایت به اوکراین کمک می‌کند آینده‌ای سبز و مقاوم در برابر آب و هوا را با افزایش امنیت انرژی در هسته آن شکل دهد. در بحبوحه جنگ، نمی تواند منتظر توسعه باشد و مردم اوکراین نمی توانند منتظر بمانند.”

بر اساس آخرین گزارش دفتر حقوق بشر سازمان ملل متحد، از زمان تهاجم روسیه در 24 فوریه، حداقل 6734 غیرنظامی از جمله نزدیک به 368 کودک در اوکراین کشته شده اند.

در این نبرد بیش از 16150 غیرنظامی مجروح شدند.

دفتر کمیساریای عالی حقوق بشر گفت که سلاح های منفجره با “اثرات گسترده” مسئول بیشتر تلفات بوده است، پیش از اینکه نشان دهد چگونه “گلوله باران سنگین، سیستم های پرتاب موشک های متعدد، راکت ها و حملات هوایی” باعث خونریزی شده است.

ساختمان های ایمن تر و مدرن تر

توافق نامه امضا شده در برلین راه را برای همکاری بیشتر برای توسعه بازسازی اوکراین هموار می کند.

اولکسی چرنیشوف، وزیر جوامع و توسعه سرزمینی، گفت که کشور مشتاقانه منتظر راه اندازی اولین فراخوان برای پیشنهادات تحت این برنامه است.

او گفت: “ما می خواهیم اوکراین را با بالاترین استانداردهای بهره وری انرژی بازسازی کنیم. به جای هر ساختمان تخریب شده یا آسیب دیده، یک ساختمان مدرن، ایمن و کم مصرف خواهیم ساخت.”

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما