Verizon داده های نامحدودی را برمی گرداند

داخل آزمایشگاه تست دستگاه Verizon

Verizon (VZ) یک طرح داده نامحدود را بازیابی می کند.

از دوشنبه، مشتریان Verizon می توانند داده ها، چت ها و پیامک های نامحدود را با قیمت 80 دلار دریافت کنند.

این شرکت می‌گوید طرح جدید مقدماتی همچنین شامل حداکثر 10 گیگابایت استفاده از هات اسپات تلفن همراه و همچنین تماس و ارسال پیامک به مکزیک و کانادا است. همچنین به مشتریان اجازه می‌دهد تا ویدیوهای HD نامحدود را پخش کنند و رویه بحث برانگیز T-Mobile در کاهش کیفیت ویدیو برای برخی از مشتریان داده نامحدود تأثیر بگذارد.

اگرچه طرح جدید Verizon نوید “سرعت LTE سریع” را می دهد، اما کسانی که از داده های زیادی استفاده می کنند ممکن است مشکل داشته باشند. این شرکت گفت، پس از اینکه مشتری از 22 گیگابایت داده در خط در طول هر چرخه صورت‌حساب استفاده می‌کند، ممکن است در صورت ازدحام شبکه، استفاده را پس از سایر مشتریان در اولویت قرار دهد. این به یک روش استاندارد در تمام شبکه هایی تبدیل شده است که برنامه های داده نامحدود ارائه می دهند.

مطالب مرتبط: T-Mobile و Sprint برنامه های جدید داده “نامحدود” را معرفی می کنند – نوعی

ورایزون برای اولین بار در سال 2011 نسخه خود را از برنامه استفاده نامحدود لغو کرد، پس از تصمیمات مشابه سایر اپراتورهای بزرگ بی سیم.

اما شرکت ها به طور پیوسته چنین طرح هایی را احیا می کنند.

Verizon برای اولین بار تابستان گذشته برنامه های استفاده از داده خود را با معرفی طرح جدید “Safe Mode” خود بازنگری کرد. این از لحاظ فنی به مشتریان امکان دسترسی به داده های نامحدود را می داد، اما آنها پس از اینکه از داده های اختصاص داده شده به آنها فراتر رفتند، سرعت آهسته ای مانند ملاس را تجربه کردند.

به طور مشابه، AT&T هزینه های اضافی را برای مشتریان در ماه سپتامبر حذف کرد. مانند Verizon، AT&T سرعت مشتریان را پس از رسیدن به محدودیت داده تعیین شده در برنامه هایشان کاهش می دهد. این شرکت اوایل سال گذشته برنامه‌های نامحدودی را ارائه کرد، اما آنها فقط برای خانه‌هایی با سرویس تلفن بی‌سیم AT&T و تلویزیون‌های DirecTV یا U-Verse در دسترس هستند.

در همین حال، رقبا تی موبایل (TMUS) و اسپرینت (س) آنها پیشنهادات ویژه خود را برای جذب مشتریانی که به دنبال طرح های “داده نامحدود” هستند معرفی کردند.

تقریباً تمام متروهای شهر نیویورک خدمات تلفن همراه دارند

در آگوست گذشته، Sprint شروع به ارائه طرحی برای ارائه تماس‌های پرسرعت نامحدود، پیامک و داده به مشتریان با قیمت 60 دلار برای خط اول، 40 دلار برای خط بعدی و 30 دلار برای هر خط اضافی تا 10 دلار کرد.

طرح T-Mobile که در همان روز با Sprint اعلام شد، برای خط اول 70 دلار در ماه هزینه دارد، خط دوم 50 دلار و خطوط اضافی تنها 20 دلار، حداکثر تا 8 دلار هزینه دارد.

CNN Money (نیویورک) اولین بار در 12 فوریه 2017 منتشر شد: 19:03 ET


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم