آئودی دنیل ابت را پس از مسابقه دادن بازیکنان تحت عنوان راننده فرمول E در رویداد ورزشی الکترونیکی تعلیق کرد | CNNCNN

دانیل ابت راننده فرمول E توسط تیم آئودی به دلیل استفاده از یک بازیکن حرفه ای ورزش های الکترونیکی برای رقابت با او تعلیق شد.

ابت در “چالش مسابقه در خانه” شرکت می کرد که برای صندوق امداد کروناویروس یونیسف پول جمع آوری کرد.

بعد از اینکه مشخص شد او در مسابقات مقدماتی و پنجمین مسابقه سری در روز شنبه 23 مه رانندگی نکرده است، ابت عذرخواهی کرد و از مسابقه محروم شد و همچنین 10000 یورو (10956 دلار) جریمه شد.

آئودی اکنون راننده را “با اثر فوری” معلق کرده است.

آئودی در بیانیه‌ای گفت: «یکپارچگی، شفافیت و انطباق مداوم با قوانین قابل اجرا، اولویت‌های اصلی آئودی است – و این در مورد تمام فعالیت‌هایی که این برند در آن شرکت می‌کند، بدون استثنا، صدق می‌کند».

بخوانید: سباستین فتل، قهرمان چهار دوره جهان، فراری را در پایان فصل ترک می کند.

Abt سومین مقام خود را پس از ePrix در پاریس، فرانسه در سال 2019 جشن می گیرد.

در ابتدا شک و تردید در مورد رهبری Abt مطرح شد که این آلمانی 27 ساله به مقام دوم رسید و پس از کسب امتیاز در چهار دور اول سری، در مسابقه واقعی سوم شد.

“من واقعاً اینجا خوشحال نیستم زیرا دنیل خودش ماشین را نمی‌راند و همه چیز را به هم ریخت. راننده سابق فرمول یک استوفل وندورنن در حالی که در توییچ بود گفت: “من نمی دانم که آیا دنیل واقعاً در ماشین است.”

ژان اریک ورگنه قهرمان دو دوره FE گفت: “لطفاً از دانیل ابت بخواهید دفعه بعد که رانندگی می کند زوم خود را روی آن بگذارد، زیرا همانطور که استوفل گفت، مطمئن هستم که او آنجا نبود.”

پس از بررسی های Formula E در روز یکشنبه که شامل بررسی آدرس IP بود، به این نتیجه رسیدند که Abt نمی تواند پشت فرمان باشد.

به طور گسترده گزارش شده است که بازیکنی که جایگزین Abt شده است، لورنز هورزینگ 18 ساله است که در سری چالش های FE، یک قهرمانی موازی برای رانندگان ورزش های الکترونیکی، شرکت می کند. CNN از طریق تیم ورزش‌های الکترونیک متفقین برای اظهار نظر با Hoerzing تماس گرفته است، اما در زمان انتشار پاسخی دریافت نکرده است.

ابت مدت کوتاهی پس از موافقت با کناره گیری عذرخواهی کرد

ابت که قول داد بعداً به‌روزرسانی اضافی برای داستان ارائه کند، گفت: «می‌خواهم از فرمول E، و همه هواداران، تیمم و رانندگان به خاطر درخواست کمک خارجی در طول مسابقه در روز شنبه عذرخواهی کنم. سهشنبه.

برای اخبار، ویژگی‌ها و ویدیوهای بیشتر به CNN.com/sport مراجعه کنید

من آنطور که باید آن را جدی نگرفتم. می دانم که توهین من طعم تلخی دارد، اما او هرگز قصد سوء آن را نداشته است.

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

تماس با ما