آتلانتیس با Foxconn، Bamu و Vimo برای توسعه فناوری خودرو همکاری می کند دیجیاتو


گروه آتلانتیس همکاری خود را با چندین شرکت دیگر اعلام کرد. هدف از این همکاری کاهش قیمت تمام شده محصولات آتلانتیس و بهره مندی از آخرین تکنولوژی روز است. گروه فناوری Hon Hai که با نام فاکسکان نیز شناخته می شود، مورد مخالفت Wimo و Bamoo قرار دارد.

بر اساس تفاهم نامه امضا شده، شرکت چینی فاکسکان مسئولیت تامین مجموعه تراشه های مورد نیاز آتلانتیس و سایر مشتریان شخص ثالث را بر عهده دارد. به گفته کارلوس تاوارس، این مشارکت چهار سری تراشه تولید می کند و 80 درصد نیازهای گروه آتلانتیس را برآورده می کند.

آقای تاوارس معتقد است که مزایای این تراشه‌ها مدرن کردن محصولات و کاهش پیچیدگی و همچنین ساده‌سازی زنجیره تامین است. علاوه بر این، فاکسکان یک سیستم مبتنی بر هوش مصنوعی برای وسایل نقلیه گروه آتلانتیس توسعه خواهد داد.

آتلانتیس Vimo را برای همکاری در زمینه فناوری خودرو انتخاب کرده است. اکنون که این شرکت در حال گسترش همکاری خود است، می خواهد از تجربه Wimo در خودروهای تجاری برای انتقال دانش به مهندسان خود استفاده کند.

waymo-jaguar-autonomous-i-speed

علاوه بر این، STLA در حال کار با آتلانتیس بامو برای توسعه یک پلت فرم خودکار رانندگی است. این پلتفرم پیشرفته به شما امکان رانندگی با اتومبیل های سطح 2، 2 پلاس و 3 را می دهد. آتلانتیس می گوید این پلتفرم از به روز رسانی نرم افزار از راه دور پشتیبانی می کند.

گروه چندملیتی Stlantis همچنین برای کسب درآمد به خدمات مرتبط با خودرو متکی است. گروه جدید همچنین اعلام کرده است که قصد دارد بر اساس مسافت طی شده، حق بیمه ایجاد کند. همانطور که می توانید حدس بزنید، حق بیمه بر اساس میزان رانندگی در این طرح پرداخت می شود.

برند Stalantis در یک نگاه

آتلانتیس انتظار دارد تا سال 2026، 4 میلیارد یورو (4.5 میلیارد) درآمد سالانه از محصولات و خدمات نرم افزاری دریافت کند. این شرکت بزرگ خودروسازی انتظار دارد درآمد تا سال 2030 به 20 میلیارد یورو (22.5 میلیارد) برسد.

ناگفته نماند که تویوتا قبلاً خدمات اشتراک ماهانه مدل Tundra 2022 را ارائه کرده است. خریداران این پیکاپ های جدید و مدرن با پرداخت حق اشتراک می توانند به خدمات مختلف دسترسی داشته باشند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم