آخرین اخبار «جدید ترکیه

در بیش از سه هفتهای که از شروع زمان ثبتنام مسکن حمایتی میگذرد، به گفته معاون وزیر راه و شهرسازی برای ظرفیت چهار میلیون واحد تاکنون حدود ۱٫۳ میلیون نفر ثبتنام کردهاند که رقم کمی به نظر میرسد. به گزارش خبرنگار مهر، حسین کلانتری ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: یک هواپیمای ایرباس ۳۲۰ به ناوگان پروازی استان اضافه شده که ظرفیت جابجایی ۱۶۰ مسافر را دارد. خرید ۱۰ میلیارد دلار ملک در ترکیه توسط ایرانیان شرط عجیب دولت ترکیه برای سرمایهگذاران ایرانی انتقال سرمایه به کشورهای همسایه یک تهدید جدی است هشدار به مردم در خصوص مخاطرات سرمایهگذاری در ترکیه معضل تغییر قوانین، گریبانگیر خریداران مسکن در ترکیه به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس، چند سالی میشود که برخی از مردم به جهت کسب اقامت و یا سرمایهگذاری در ترکیه اقدام به خرید ملک در این کشور میکنند، متأسفانه این رویه به دلیل عدم جذابیت سرمایهگذاری در داخل کشور سرعت گرفته و سرمایههای بسیاری از ایرانیان از کشور خارج میشود. بین الملل تابناک/ تحولات خاورمیانه: سوگند سفیر جدید فلسطین در ایران در برابر «محمود عباس»، انتقاد فرانسه از ضعف دستگاه امنیتی عربستان، کشته شدن ۳ نظامی ترکیه در مرز مشترک با سوریه، هشدار شدیدالحن حزب الله عراق به دولت آینده بغداد و آزادی شاهزاده سعودی زندانی در عربستان از مهم ترین خبرها و رویدادهای مرتبط با خاورمیانه در 24 ساعت گذشته بوده اند.

اخبار جدید علی دایی

بین الملل تابناک/ تحولات خاورمیانه: سوگند سفیر جدید فلسطین در ایران در برابر «محمود عباس»، انتقاد فرانسه از ضعف دستگاه امنیتی عربستان، کشته شدن ۳ نظامی ترکیه در مرز مشترک با سوریه، هشدار شدیداللحن حزب الله عراق به دولت آینده بغداد و آزادی شاهزاده سعودی زندانی در عربستان، از مهمترین خبرها و رویدادهای مرتبط با خاورمیانه در ۲۴ ساعت گذشته بوده اند. به گزارش همشهریآنلاین، اللهیار صیادمنش مهاجم سابق استقلال و عضو باشگاه فنرباغچه ترکیه در یک سال گذشته به صورت قرضی برای زوریا اوکراین بازی کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اللهیار صیادمنش مهاجم ملی پوش کشورمان و عضو باشگاه فنرباغچه ترکیه در یک سال گذشته به صورت قرضی برای زوریا اوکراین بازی کرد.مهاجم ۲۰ ساله ایرانی در مدت یک سال حضورش برای زوریا درخشش خوبی داشت و ۲۴ بازی انجام داد ۹ گل به ثمر رساند و ۴ پاس گل داد. محمد صفایی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به دنبال مذاکراتی با رییس مرکز قرض الحسنه بنیاد علوی تسهیلات اشتغالزایی طی ۲ مرحله به متقاضیان مربوطه در شهرستانهای گناباد و بجستان پرداخت شده و یا در دست پرداخت است.

به گزارش پول نیوز به نقل از رویترز، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا روز دوشنبه گفت که وی تمایل دارد در “یک فضای آرامتر” پس از انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر میزبان اجلاس گروه هفت باشد. به گزارش «نماینده»، سلام امینی عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی درباره روند عرضه نفت و فرآورده­های نفتی در بورس انرژی گفت: با توجه به پیشینه فروش نفت در دوره­های تحریمی گذشته و در راستای ایجاد شفافیت در این رابطه، سال گذشته تصمیم گرفته شد تا از بورس برای فروش نفت استفاده شود و کمیسیون انرژی پیگیریهای لازم در این خصوص را انجام داد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : اللهیار صیادمنش مهاجم ملی پوش کشورمان و عضو باشگاه فنرباغچه ترکیه در یک سال گذشته به صورت قرضی برای زوریا اوکراین بازی کرد.مهاجم ۲۰ ساله ایرانی در مدت یک سال حضورش برای زوریا درخشش خوبی داشت و ۲۴ بازی انجام داد ۹ گل به ثمر رساند و ۴ پاس گل داد. باشگاه زوریا برای حفظ مهاجم ایرانی پیشنهاد جدیدی را به فنرباغچه داد.به گزارش ایلنا، اللهیار صیادمنش مهاجم ملی پوش کشورمان و عضو باشگاه فنرباغچه ترکیه در یک سال گذشته به صورت قرضی برای زوریا اوکراین بازی کرد.مهاجم ۲۰ ساله ایرانی در مدت یک سال حضورش برای زوریا در ۲۴ بازی ۹ گل به ثمر رساند و ۴ پاس گل اخبار جدید ژنتیک – سایت های – داد.

اخبار جدید تبدیل وضعیت ایثارگران

به گفته کرملین، پوتین در نامه تبریک خود به «بشار اسد» رئیسجمهور سوریه، گفت: «روسیه به حمایت از سوریه در مبارزه با تروریسم و تضمین ثبات و بازسازی در این کشور ادامه خواهد داد». بیشتر بخوانید: واکنش طالبان به خبر «توافق با ترکیه و قطر درباره فرودگاههای افغانستان» وی با اعلام اینکه ۳ کشور برای مدیریت فرودگاه کابل داوطلب شدهاند، افزود که این اداره تلاش دارد تا برای سپردن اداره فرودگاهها، بهترین شرکت را با کمترین قیمت انتخاب کند. سوگند سفیر جدید فلسطین در ایران در برابر «محمود عباس» خانم «سلام الزواوی» به عنوان سفیر جدید فلسطین در جمهوری اسلامی ایران تعیین شد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : باشگاه هال سیتی انگلیس با مالک ترکیهای خود به دنبال جذب اللهیار صیادمنش مهاجم تیم ملی ایران است.اللهیار صیادمنش این روزها یکی از سوژههای نقل و انتقالات فوتبال ترکیه است. صیادمنش بعد از یک فصل و نیم حضور قرضی در تیم زوریا لوهانسک اوکراین، به تیم فنرباغچه بازگشته است.این مهاجم ۲۰ ساله تیم ملی ایران تستهای پزشکی خود را در فنرباغچه پشت سر گذاشت و به نظر میرسد در نیم فصل دوم در همین تیم به کارش ادامه بدهد اما هنوز هم خبرهایی از علاقه تیمهای دیگر به او منتشر میشود.نشریه A Spor ترکیه خبر داد باشگاه هال سیتی که یک مالک ترکیهای دارد، خواهان به خدمت گرفتن صیادمنش شده است.

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

تماس با ما