آخرین و جدیدترین اخبار رتبه بندی و افزایش حقوق معلمان در سال 98 و 99

توجه داشته باشید که، وقتی Google ازشمند بودن محتوای شما رو تایید می کند، یعنی از رقبای خودان جلو افتادید. اونهایی که خرید کرده بودند بهشون میگن “تی سی” دار و اماده میشن برای اینکه افراد جدید دعوت کنند که از خریدش دویست دلار پورسانت گیرشون بیاد، این تی سی دارها هرشب قبل خواب برنامه فرداش رو مینویسه، مثلا با خودش مینویسه من فردا باید صبحونه درست کنم، ظرف ها رو هم بشورم و..منم که فعلا دعوتی بودم.بریم معرفی افراد: چهارتامون لر بودیم، دوتا کُرد، و پنج یا شیش تا ترک، اینطوریه که یه نفر از یه قومیتی میاد دیگه معمولا کسانی که دعوت میکنه از همشهریا خودشه، کسی که منو دعوت کرده بود که کامیون داشت، دایی زنش هم کارای ساختمون میکرد مثلا سنگ کاری، برادر خوانومش هم نوجوان بود و هیچ کاری نداشت(شکست عشقی سختی خورده بود و با من درد دل میکرد و مثلا کمکش میکردم) یکیمون ماساژور بود، یکی دیگه هم از اینا بود که تو فاز پیدا کردن گنج بودن، و دنبال گنج بود، یکی موتورساز بود، خود رییسمون که بهش میگفتن آفیسر، جوشکار بود، یکی تراشکار (با سابقهی کولبری) یکی هم بیکار.

اخبار جدید ثبت نام سایپا

بهروز محمدکاری رئیس بخش انرژی و نور مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با بیان اینکه متولی اصلی بهینه سازی مصرف انرژی در بخش ساختمان مشخص نیست، گفت: اجرای قواعد بهینه سازی مصرف انرژی باید از ساختمانهای دولتی آغاز شود تا به نوعی یک الگوسازی در این زمینه از سوی نهادهای دولتی انجام شود. سرپرست معاونت برنامهریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش گفت: مجوز استخدام ۳۴ هزار و ۷۳۱ نفر در آموزش و پرورش اخذ شده است که امیدواریم بزودی فراخوان آزمون اعلام شود. رییس هیات جانبازان و معلولان خراسان رضوی گفت: مسابقات والیبال نشسته قهرمانی کشور بهمن ماه به میزبانی این هیأت ورزشی در مشهد برگزار خواهد شد. تغییرات احتمالی یارانه از آذرماه/مبلغ جدید یارانه چقدر خواهد شد؟ یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش در خصوص آخرین وضعیت استخدام در آموزش و پرورش، اظهار کرد: به ما اعلام شد که میخواهند آزمون استخدامی را در تیرماه برگزار کنند اما پیشنهاد دادیم که زمانش را به اسفند ماه جابجا کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، جعفر پاشایی امشب در جلسه شورای آموزش و پرورش استان اظهار داشت: استاندار آذربایجان شرقی به تمام فرمانداران ابلاغ رئیس پروژه مهر را صادر کرده است. وی، با بیان این که با برگزاری آزمون استخدامی بیش از ۳۴ هزار معلم جدید در مهر ماه سال آینده جذب آموزش و پرورش می شوند، عنوان کرد: هدف از بومی گزینی در آزمون های استخدامی برقراری عدالت آموزشی از حیث ساماندهی مطلوب نیروی انسانی و ایجاد توازن در ارائه خدمات آموزشی، پرورشی و تربیتی در نقاط مختلف کشور به ویژه مناطق محروم و کم برخوردار است. عنوان شما اولین و بهترین فرصت شماست تا خوانندگان و جستجو گران را به کلیک کردن روی مقاله تحریک کنید. تا زمانی که در حال نوشتن مقالات با کیفیت در زمینه اخبار هستیند، شانس خوبی برای نمایش در اخبار Google برای هر موضوع خاص دارید. گوگل نیوز Google News، سرویس خبری گوگل است که نمایش دهنده تازه ترین اخبار دنیا است. جالب است بدانید گوگل نیوز فعلا ۲۸ زبان زنده دنبا را پشتیبانی می کند. یک باستان شناس قصد دارد در یک منطقه دور افتاده شروع به حفاری می کند. این شرایط با اعلان رسانهای وزارت اقتصاد که بازنشستگان را به دریافت سادهی وام بدون ضامن امیدوار کرده بود، تفاوت دارد.

در واقع گوگل نیوز رفتاری دقیقا مثل یک روزنامه دارد، با این تفاوت که کار موتور های جستجوری گوگل برای این بخش، گردآوری به روز ترین و موثق ترین اخبار از سراسر وب سایت های خبری معتبر است. پایین تر از همین قسمت نیز دسته بندی اخبار مثل world, us, اخبار جدید طلوع your location و… تا بعدا در قسمت Following به این منابع دسترسی داشته باشید. ناصر سلیمانزاده در گفتوگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درباره برگزاری آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش اظهار کرد: با توجه به صحبتهایی که با سازمان اداری و استخدامی انجام شد، اعلام کردند تا اواخر دی دفترچه آزمون را بارگذاری میکنند و امکان ثبتنام برای متقاضیان وجود دارد. فرزندان ایثارگران مشمول ماده 45 قانون خدمت وظیفه عمومی، علاوه بر امتیاز مذکور در این ماده، به شرط عدم غیبت آنها و نیز انجام خدمت وظیفه عمومی پدر آنان، با هر مقطع تحصیلی، مشمول اعمال پنجاه درصد تخفیف می شوند. طبیعتا اندازه بزرگ این شرکتها برای آنها قدرت به همراه میآورد که باعث وابستگی شرکتهای کوچکتر به آنها میشود. در ادامه با نقد و بررسی این بازی همراه باشید. اگر در مورد گوگل نیوز چیزی نمی دانید، در مقاله گوگل نیوز چیست با ما همراه باشید تا همه چیز را در مورد این قسمت و اینکه چطور باید خبر های سایت را در این بخش منتشر کرد توضیح دهیم.

Gabriel Osborne

شیطان متعصب توییتر. حشره پرشور اینترنت. مبشر وب. ماون آبجو. پیشگام موسیقی.

تماس با ما