آموزشگاه کنکور – 10 تا از بهترین کلاس کنکور و مشاوره تحصیلی تهران و ایران

هدفشون از گرفتن مشاور به قول خودشون گرفتن انگیزه است. هرچند مؤلف کتاب کنکور اتمی هنوز هم یکی از بهترین مشاورین کنکور کشور محسوب می شود و در کنکور سراسری نودو شش چند رتبه سه رقمی را روانه دانشگاههای خوب تهران کرده است اما انتظارات از این مشاور تحصیلی با تجربه بسیار بالاست و همگان منتظرند تا دیبازر با تغییر سبک کاری خود و فاصله گرفتن از مؤسسات تولیدکننده بسته های بی کیفیت آموزشی کنکور ، رتبه های بهتری در کنکور سراسری ارائه کند. ذکر این مورد را لازم میدانم که قطعا این مشاوران نقاط ضعفی هم دارند اما اعتماد کردن به این مشاوران با توجه به تجربه و دانش اثبات شده آنها بسیار راحت تر از سایر مشاورین است. ایشان به عنوان یکی از بهترین مشاوران کنکور انسانی با گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ همکاری دارند. آمار قبولی دانش آموزانی که از خدمات بهترین مشاور کنکور تجربی، ریاضی و انسانی دیجی کنکور بهره مند شده اند، گویای این مهم است. موسس مدارس بارسا در تهران است و سال هاست که در زمینه مشاوره کنکور فعالیت دارد.

باید بداند که بهداشت حرفه ای با بهداشت عمومی و محیط زیست چه تفاوت هایی در واحدهای درسی دارد. مثلا باید بداند که دانشگاه شاهد ضوابط ویژه خود را دارد و یا مثلا رشته رشته های حقوق در دانشگاه امام صادق متمایز از بقیه دانشگاه ها هستند، یا به طور مثال دانشگاه هایی که رشته های پزشکی را به صورت کدرشته های سهمیه مناطق محروم پذیرش می کنند چه ویژگی هایی دارند و چه تعهداتی را باید به آنها بدهید.شرایط اعطای وام، شرایط تخصیص خوابگاه، کیفیت زندگی در شهری غیر از محل سکونت آن داوطلب، امنیت دانشگاه و از همه مهم تر رتبه دانشگاه در رشته های مختلف. حالا یه یسری از خبرگزاری ها و سایت هایی که مردم قبولشون دارن همون کاری رو میکنن که دکتر میکرد. او معتقد است:« اگر تعریف و تمجیدهای کلیشه ای و جانبدارانه مجری قدیمی صداوسیما که اینروزها جایگاهش در حد شیپورچی تبلیغاتی و حقوق بگیر یکی از مؤسسات تولیدکننده بسته های آموزشی کنکور تنزل یافته است از سیّد امیر دیبازر نبود، اکنون این مشاور کنکور از محبوبیت بیشتری در میان دانش آموزان برخوردار بود و حداقل می توانست جایگاه بهتری در میان بهترین مشاورین تحصیلی کشور کسب کند، زیرا مردم بارها نشان داده اند که هرآنچه را که صداوسیما تبلیغ کند، آنها قبول ندارند و بالعکس.

آقای راد از مسئولین مدارس استعدادهای درخشان می گوید: « سیّد امیر دیبازر نتوانسته است خود را با فضای جدید حاکم بر کنکور تطبیق دهد. یک مشاور کنکور خوب علاقه مند است که موفقیت شما را ببیند و تمام تلاشش را برای دیدن چنین صحنه ای می کند.از همه ی آگاهی ها و اطلاعاتش برای پیشرفت شما استفاده میکند. سید امیر دیبازر مشاور تحصیلی بسیاری از رتبه های برتر کنکور است. مشاورین رتبه برتر ما در اسرع وقت بهتون پاسخ میدن. هر ساله سازمان سنجش کشور در ایام خاصی از سال آزمون های کنکور سراسری و یا آزاد را برگزار میکند که البته احتمال تغییر تاریخ در آن وجود دارد که در جدول زیر به آن اشاره خواهیم کرد. البته در این راستا، نرم افزارهای زیادی وجود دارد که البته همه آنها دقیق نیستند چونکه همه اطلاعات کارنامه ها را ندارند و از طرفی به قدری تحلیل آخرین رتبه های قبولی کنکور پیچیده است که حتی در فرآیند تحلیل نرم افزاری نیز به مشکل می خورد. مهندس دیبازر مشاور کنکور و برنامه ریز تحصیلی معروف و با تجربه و یکی از بهترین مشاوران کنکور ایران است. بهترین مشاوران کنکور ایران، یا در رشته های روانشناسی و علوم تربیتی تحصیل کرده اند یا خود از مسیر کنکور تجربی وارد رشته های پزشکی، دندانپزشکی شدند.

بدون شک مشاور تحصیلی ای که خود راه موفقیت را بخوبی طی کرده و سرشار از علم و تجربه باشد، می تواند نقش بسیار مهمی در هدایت موفقیت آمیز دانش آموزان و دانشجویان ایفا کند. بدین ترتیب کلیه اقدامات لازم جهت رفع ضعفهای تحصیلی و علمی دانش آموزان انجام می گیرد. با نگاهی به میزان موفقیت دانش آموزان برتر موسسه دیجی کنکور در سالهای قبل که از خدمات مشاوره کنکور تجربی استفاده نمودند به این مهم می رسیم. دانش آموزان با ورود به دوران دبیرستان باید رشته تحصیلی خود را انتخاب کنند و چه کسی بهتر از مشاوران تحصیلی میتواند در این انتخاب به آنها کمک کند. یک دلیل که مشاوران تحصیلی، بیشتر کنکور سراسری و به خصوص تجربی را انتخاب می کنند این است که درآمد بیشتری دارد و تقاضای بالاتری هم برای آن وجود دارد. در خصوص بهترین موسسات برگزار کننده آزمون های آزمایشی به عقیده نگارنده این مطلب، بهترین موسسه ، تعاونی کارکنان سازمان سنجش است. یسری از موسسات مشاوره بزرگ کنکور به واسطه تبلیغات سنگین تعداد خیلی زیادی شاگرد میگیرن. این که شما در چه هفته ای کدام صفحات را بخوانید در هر هفته کدام درس ها را پیش روی کنید یا کدام درس ها را استاپ کنید و مرور کنید، اینها مواردی هستند که در دل برنامه آزمون موسسات مستتر و نهفته هستند و در واقع این آزمون ها دستهای نهانی دارند که شما را در مسیر صحیح و درست هدایت می کند.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از بهترین مشاور کنکور ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

تماس با ما