آیا روند صعودی بیت کوین آغاز شده است؟

[ad_1]

در رفتن پس از تقریباً 12 هفته رکود، بیت کوین اکنون در کمتر از 72 ساعت روند صعودی خود را با 15 درصد افزایش در این مدت آغاز کرده است. البته به این دلیل که 80 روز پیش بیت کوین در سطح 65 هزار دلار بود و قبل از آن توانسته بود به قله 68 هزار دلاری برسد. اما خرس ها اجازه ادامه روند صعودی را ندادند و بیت کوین کانال 32000 دلاری را لمس کرد.

به گفته فرارو، بیت کوین در حال حاضر در کانال 42 قرار دارد و خریداران در تلاش برای شکستن مقاومت 43000 دلاری هستند. در صورت موفقیت، چالش اصلی همچنان مقاومت عظیم 45000 دلاری است.

با این حال، روند صعودی در حال حاضر متزلزل نیست و با بسته شدن بیت کوین کندال در 40000 دلار در روز، دو روز است که برای بازار گاو خوش شانس باشید. اما آیا این بدان معناست که بازار نزولی به پایان رسیده است و همه چیز برای یک رالی صعودی آماده است؟

مقاومت هفتگی و نقش Candelabra در روند صعودی بیت کوین

پیش بینی رشد بیت کوین در حال حاضر آسان نیست. دلیلش این است که بازار در ماه‌های اخیر چندان تحلیلی نبوده و تحلیل‌های بسیار کمی از آنها ارائه شده است.

با این حال، تحلیلگران Kevin Desk بر این باورند که در کوتاه مدت، بیت کوین ممکن است بیشتر افزایش یابد، اما همه اینها به سطح مقاومت بعدی 45000 دلار بستگی دارد. او می گوید اگر مقاومت 45000 در چند روز آینده شکسته نشود، احتمالاً رالی فعلی متوقف خواهد شد.

تحلیلگران گفتند شرط ادامه روند صعودی میز این است که کندل هفتگی بیت کوین را بالای سطح 37000 ببندد.

بررسی ها نشان می دهد که حدود 12 ساعت پیش، شمع هفتگی بیت کوین بالای کانال 42000 بسته شد. بنابراین در وهله اول، می توان انتظار داشت که مسیر رو به رشد بیت کوین در حال حاضر متوقف نشود. اما بیت کوین باید به شکستن سد 50000 دلاری ادامه دهد تا ترس خریداران و معامله گران در بازار ارزهای دیجیتال را کاهش دهد.

آیا روند صعودی بیت کوین آغاز شده است؟

بیت کوین تحت چه شرایطی روند صعودی خود را از دست می دهد؟

تحلیلگران Quinn Desk و Crypto News خوشبین هستند که بیت کوین همچنان به رشد خود ادامه خواهد داد، تحلیلگران کوین تلگراف معتقدند که حتی با بازگشت پول به بازار ارزهای دیجیتال، شاخص های مرتبط با بازار نشان می دهد که اعتماد سرمایه گذاران در حال بهبود است. اما روندهای بلندمدت اکنون نشانه هایی از رکود در بازار را نشان می دهد.

کوین تلگراف گزارش می دهد که معامله گران نباید تصور کنند که روند نزولی تنها با نگاه کردن به نمودارهای قیمت تمام شده است. به عنوان مثال، بین 13 دسامبر (22 دسامبر) تا 27 دسامبر (6 دسامبر)، ارزش بازار ارزهای دیجیتال از 1.9 تریلیون دلار به 2.33 تریلیون دلار افزایش یافت. با این حال، زمانی که بازار در 5 ژانویه سقوط کرد، بهبود 22.9 درصدی به طور کامل در 9 روز ناپدید شد.

به گفته کوین تلگراف، علیرغم تغییر روند فعلی، فروشندگان دلایلی برای این باور دارند که کانال روند نزولی سه ماهه هنوز شکسته نشده است. به عنوان مثال، روند رشد 4 فوریه ممکن است منعکس کننده داده های منفی اقتصاد کلان اخیر باشد. از جمله رشد سالانه 2 درصدی فعالیت خرده فروشی در منطقه یورو در ماه دسامبر است که بسیار کمتر از پیش بینی بازار 5.1 درصدی است.

با این حال، کارشناسان و تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال بر این باورند که شکستن مقاومت 45 هزار دلاری و از دست ندادن منطقه حمایتی 40 هزار دلاری می تواند راه را برای یک روند نزولی جدید هموار کند.

[ad_2]

Todd Holland

متفکر. معتاد رسانه های اجتماعی متعصب الکل استاد وب. مبشر قهوه معمولی.

تماس با ما