اتحادیه لوازم خانگی: ممنوعیت واردات توسط تولیدکنندگان داخلی به عنوان کرایه تلقی نمی شود

[ad_1]

یکی از اعضای هیات مدیره اتحادیه لوازم خانگی معتقد است که موضوع ممنوعیت واردات لوازم خانگی می تواند دو پیامد داشته باشد. در صورت استفاده صحیح ، منجر به توسعه این صنعت در کشور می شود و اگر از منظر اجاره به آن نگاه کنید ، شاهد افت بزرگی در صنعت لوازم خانگی خواهید بود.

حسین شهرستانی در مصاحبه با دیجیاتو از تاثیرات ممنوعیت ورود کالاهای خارجی به بازار لوازم خانگی صحبت کرد. صادرات نیز عبارت است از: “در برخی از این اقلام ، ما می توانیم بازار را از نظر کمی و کیفی عرضه کنیم و همچنین می توانیم صادر کنیم. وسایلی مانند بخاری گازی ، اجاق گاز و ماشین لباسشویی دوقلو و آبگرمکن گازی. در برخی موارد شما قطعاً کمبودها و تنوع دارند. و از نظر کمی ممکن است بازار را به طور کامل تامین نکنند. “البته مانند لوازم کوچک آشپزخانه ، محصولات خانگی وجود دارد ، اما تنوع و تعداد آنها کم است.”

شهرستانی معتقد است که با اعمال این محدودیت ها ، آینده لوازم خانگی کاملاً به دیدگاه تولیدکنندگان ، نحوه نگاه به محدودیت ها و نحوه استفاده آنها از فرصت بستگی دارد: “اگر بتوانند از این فرصت در دراز مدت استفاده کنند.” آنها آزادانه سرمایه گذاری می کنند و در مورد برندها تحقیق و توسعه و ایجاد می کنند. در آینده بازار خوبی خواهیم داشت و صنعت لوازم خانگی در ایران توسعه می یابد. “

به گفته شهرستانی ، اگر این فرصت به عنوان یک رانت بزرگ در نظر گرفته شود و تولیدکنندگان احساس کنند بازار دیگر با این توصیفات رقابتی نیست و محصولات خود را از نظر کمی و کیفی ارتقا نمی دهند و سر جای خود نگه می دارند ، وضعیت به کلی تغییر می کند. : در مورد افراد این اتفاق می افتد. بازار لوازم خانگی نباید در همان جهت اشتباه پیش برود و فعالان این حوزه باید این را درک کنند. »

او توجه اعتماد سیاست گذاران به تولیدکنندگان را جلب می کند و می گوید که این اعتماد برای دولت و دولت کاری کرده است تا توپ را در زمین خود نگه دارند و در مقابل آنها باید با اعتماد سیاست گذاران روبرو شوند و بتوانند با نیازهای مردم

شهرستانی امیدوار است که تولیدکنندگان بتوانند از این فرصت طلایی که به آنها داده شده نهایت استفاده را ببرند: “از آنجا که لوازم خانگی مانند بازار خودرو نیست ، که همیشه می توان آن را کنترل کرد و نظارت بر آن بسیار گران است و امیدوارم تولیدکنندگان از این فرصت استفاده کنند. “می تواند تصمیم بگیرد.”

[ad_2]

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

تماس با ما