احتمالا شیائومی MIUI 13 را در 16 دسامبر همراه با بسیاری از محصولات دیگر رونمایی خواهد کرد

[ad_1]

شیائومی در حال کار بر روی نسخه بعدی رابط کاربری خود به نام MIUI 13 است که اواخر امسال عرضه خواهد شد. حال بر اساس گزارشی جدید، غول فناوری چینی احتمالا در تاریخ 16 دسامبر (25 آذرماه) از این رابط کاربری رونمایی خواهد کرد، البته ظاهرا برای معرفی محصولات دیگر شیائومی باید منتظر این تاریخ باشیم.

به گفته وب سایت شیائومی، رابط کاربری جدید شیائومی یا MIUI 13 می تواند در تاریخ 16 دسامبر (25 آذر) معرفی شود. در این گزارش همچنین آمده است که علاوه بر رابط کاربری جدید، احتمالاً شیائومی از گوشی پرچمدار بعدی خود یعنی شیائومی 12 در این رویداد رونمایی خواهد کرد. به گفته این وب سایت، این با گزارش دیگری که چند روز پیش منتشر شد مطابقت دارد.

گفته می شود زمان برگزاری این رویداد 4 ساعت خواهد بود که برای معرفی دو محصول کمی طولانی به نظر می رسد تا شاهد معرفی محصولات دیگر باشیم.

شیائومی
تجهیزات احتمالی دریافت کننده به روز رسانی MIUI 13

MIUI 13 در حال حاضر در دست توسعه است و شیائومی آن را برای 9 محصول خود ساخته است. سازندگان دیگری مانند سامسونگ، اوپو و وان پلاس قبلاً از پوسته‌های نرم‌افزاری خود برای اندروید 12 رونمایی کرده‌اند، شیائومی اندکی از رقبای خود عقب است و تقریباً دو ماه پس از انتشار نسخه پایدار اندروید 12، هیچ نشانی از رابط کاربری آن نیست. البته به زودی شرایط تغییر خواهد کرد.

شیائومی
نسخه سازماندهی شده برنامه مدیریت فایل در MIUI 13

رابط کاربری MIUI 13 نسبت به نسل قبلی خود با پیشرفت ها و تغییرات بسیار ارتقاء یافته است. پیش از این گفته شده بود که شیائومی این رابط کاربری را برای 9 دستگاه طراحی کرده است که MIUI 13 مبتنی بر اندروید 12 دریافت خواهند کرد، اما این موضوع برای همه گوشی ها صادق نیست و برخی از آن ها این رابط کاربری را در اندروید 11 تجربه کرده اند. آن ها خواهند.

اطلاعات بسیار کمی در مورد ویژگی های جدید این نسخه وجود دارد و شیائومی به ندرت در مورد آنها صحبت می کند. با این حال، کاربران در MIUI 13 انتظار دارند تصاویر پس زمینه و نمادهای جدید و بازطراحی شده را ببینند.

[ad_2]

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

تماس با ما