از قفسه هایپرمارکت استفاده کنید – این نکات را بخوانید 7

 • شمع های معطر
 • قفسه هایپری خود ایستا
 • امکان تنظیم ظاهر قیمت های محصولات
 • سایر تجهیزات آبیاری
 • دو سال ضمانت و ده سال خدمات پس از فروش
 • سبب آزار چشم نمی شود

کدام نردبان برای کدام پنجره می تواند مورد استفاده قرار بگیرد؟ به پشتوانه سالها حضور موفق در حوزه فروش انواع نردبان توانستهایم رضایت مشتریان بسیاری را جلب نماییم. برای اینکه بطور صحیح و اصولی این سنجش را انجام دهید بایستی درباره چیدمان و آرایش قرارگیری تجهیزات و سازه ها و همچنین فهرست اقلام و کالاهایی که برای عرضه و فروش به نمایش خواهید گذاشت ارزیابی بسیار دقیق و مفصلی به عمل آورید. به عبارتی چگونگی طراحی و چیدمان ویترین ، میتواند نقش مهمی در جذب و حتی دفع مشتری و در نتیجه میزان فروش یک واحد تجاری داشته باشد. مشتریان عموما ابتدا جذب طراحی ویترین مغازه و سپس دکوراسیون مغازه می شوند، کمی آن را نگاه می کنند و سپس وارد مغازه می شوند. امروزه در طراحی ویترین مغازه از المانهایی نوینی استفاده می شود تا مشتریان را به داخل فروشگاه هدایت کنند. 5- ایجاد فضای معطر و دل انگیز: مطالعه گروهی از روان شناسان آمریکایی نشان میدهد در صورتی که فضای خرید عطر آگین و معطر باشد مشتری رغبت بیشتری به خرید پیدا می کند.

 • بالکن بندی پایه راک
 • امکان نمایش تصویر مجزا و مرتبط در محصولات متغییر
 • وزن کمی دارند
 • رفع مشکل بالا بودن مصرف دیتابیس
 • “گذر پوست به دباغخانه میافته.”
 • در یک لحظه بیش از یک نفر روی یک نردبان نرود
 • انواع سنگ و مهره
 • “صد سر را کلاه است و صد کور را عصا.”

چنین چیدمانی، علاوه بر عملکردی بودن، نقش یک المان را نیز ایفا می کند. با استفاده از اکسسوری هایی مانند جداکننده یا دیوایدر و تقسیم نمودن فضای داخل طبقات می توان کالاهای کوچکی مانند انواع شکلات و یا آجیل را بر روی این قفسه ها نمایش داد. شرکت رادان صنعت شرق با بیش از دو دهه فعالیت حرفه ای در زمینه تولید انواع قفسه همچون قفسه فروشگاهی، قفسه انبار و قفسه هایپرمارکت آماده ارائه محصولات متنوع خود همچون قفسه دوطرفه وسط فروشگاهی، قفسه سنگین فروشگاهی، قفسه گرد، قفسه میوه و سبزیجات، قفسه نان و استند نان، قفسه یکطرفه کنار دیواری، کالسکه خرید و چرخ خرید فروشگاهی، استند دوچرخه، استند میز صندوق، سبد حراج، سبد خرید دستی، قفسه پوشاک، قفسه کتاب، قفسه آجیل، گیت و نرده محافظ، انواع میز صندوق، قفسه بندی پالت راک، قفسه بندی پانل راک، قفسه بندی پیچ و مهره ای، قفسه بندی خود راهرو، قفسه بندی خود سوله، قفسه بندی درایوین راک، قفسه بندی سردخانه ای، قفسه بندی کانتی لور و نیم طبقه پیش ساخته مزنین با استانداردهای روز اروپا به شما عزیزان میباشد.

 1. “پای خروستو ببند، بمرغ همسایه هیز نگو.”
 2. قابلیت اجرا قفسه بندی خود سوله تا ارتفاع 25 متر
 3. قابلیت تغییر ابعاد و تحمل بار را داراست
 4. با بهترین متریال های موجود
 5. “با مردم زمانه سلامی و والسلام.” – Literal Translation
 6. محافظ یخچال و لباسشویی و ظروف شویی
 7. سازگار با ووکامرس نسخه ۳.۴.۵

در این نوع از قفسه بندی پیچ و مهره ای از بارگذاری به صورت دستی صورت می گیرد. توانایی یک خودرو برای طی یک مسیر پیچ دار. همچنین در طراحی ویترین مغازه می توان با به کارگیری تکنولوژی های نوینی همچون فویل های تصویری و صفحات لمسی, یک ویترین مدرن و هوشمند طراحی و اجرا نمود. می توان با استفاده از تکنیک هایی در طراحی ویترین مغازه آن را بزرگتر ، شکیل تر و پر جلوه تر نشان داد. یکی از مهمترین قسمت های دکوراسیون یک مغازه ، ویترین آن مغازه است .ویترین مغازه ی شما در واقع تابلویی از خلاقیت ها، نظم، تفکر و سطح کسب و کارتان را به نمایش می گذارد و از این بابت اولین پل ارتباطی با ذهن مشتری محسوب می شود . با توجه به حوزه فعالیت و مخاطبان کسب و کار خود اساس و پایه تزئینات را مشخص کنید. در ادامه توصیه هایی بسیار ساده و البته مهم و کاربردی را برای آن دسته از صاحبان کسب و کار که با مشتریان حضوری، سرو کار دارند، مطرح خواهیم کرد.ویترین مغازه ی شما در واقع تابلویی از خلاقیت ها، نظم، تفکر و سطح کسب و کارتان را به نمایش می گذارد و از این بابت اولین پل ارتباطی با ذهن مشتری محسوب می شود .

 1. چگونگی قیمت گذاری
 2. پارتیشن اداری
 3. ورود / عضویت
 4. محصولات گیاهی
 5. لوازم جانبی حمام و دستشویی

با این حال، بسیاری از این مشتریان در نهایت محصول دیگری را که در لیست آنها نبود میخرند و خود را در نگه داشتن آنها در دستان خود با مشکل مواجه میکنند. اگر بخواهید کمی بیش تر از حد معمول خلاق باشید، می توانید قید قفسه ها را به کلی بزنید و به دنبال راه دیگری برای نمایش کفش ها باشید. و بایستی بر اساس عرض کلی فضایی که برای آنها در نظر گرفته اید، بر اساس علایق خودتان و همچنین بر اساس عرض (پهنای) کالاهایی که داخل هر یک از این یونیت های قفسه ای واقع خواهند شد تعیین شوند. تعیین عمق قفسه ها: این ابعاد مربوط است به فاصله ی قسمت جلوی قفسه های تا قسمت انتهایی آنها که در مورد هر یک از یونیت های قفسه ای بر اساس فضای تخصیص یافته و اندازه و تعداد کالاهایی که بایستی در قفسه ها قرار بگیرند تعیین می شود. این مسئلهای است که سالهاست در کشورهای توسعه یافته مورد توجه واقع شده و در حال حاضر شرکت ایرانی کیا گیتی صنعت در داخل کشور پیشگام توسعه این راه حل های مدرن و خلاقانه مبتنی بر صنعت و تکنولوژی پیشرو است.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم