استادیوم ورزشی امام رضا رشته تخصصی دانشگاهی

[ad_1]

روزنامه خراسان: بر اساس تفاهم نامه ای که بین آستان قدس رضوی و مؤسسه دوم آموزش زمینی فدراسیون برگزار شد. بر اساس تفاهم نامه فدراسیون حوزه دوم و آستان قدس رضوی، ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد مقدس که پیش از این به عنوان مرکز آموزش اسلامی حوزه دوم کشورهای اسلامی شناخته می شد، قرار گرفت. تاسیس تحت عنوان در عرصه ورزش و مدال آوري در كشور به ويژه در مناطق محروم، شناسايي و آموزش مدنظر است.

این تفاهم نامه با هدف استفاده از پتانسیل های یکدیگر، نهادینه کردن روحیه پهلوانی، اخلاق، توسعه و ترویج فرهنگ رضوی است. پس از حضور دهلانا الحمدالله رئیس دومین کنفدراسیون آسیایی در ایران در سال جاری در ایران و بازدید و گفتگو با هاشم صیامی رئیس فدراسیون دوم ایران، الحمدلله بلافاصله و در اولین فرصت بازدید شد. ورزشگاه مجهز و تخصصی امام رضا (ع) این مجموعه قرار است به عنوان کانون استعدادیابی و تربیت در رشته های ورزشکاران اهل سنت محسوب شود و همزمان با انتخاب لشگرها و مسابقاتی از پتانسیل مجموعه ورزشی بالقوه امام رضا (ع) انجام شود. بهترین راه ممکن

از دیگر اسناد تفاهم نامه دو فدراسیون و آستان قدس رضوی، برگزاری دومین دوره مسابقات بین المللی با عنوان «امام رضا (ع)» در این مجموعه ورزشی و حتی ثبت نام این مسابقات در تقویم کنفدراسیون ها همزمان امام رضا(ع) سال آینده میزبان مسابقات قهرمانی کشور خواهد بود و مسابقات قهرمانی در زمین دو نفره برگزار می شود. هدف از این کار ترویج فرهنگ رضوی در جامعه ورزش کشور به ویژه در رشته است تا با تکامل روحیه کشتی گیران معنوی، روحیه پهلوانی در بین قهرمانان ایجاد شود.

ظرفیت فوق العاده

مدیرعامل موسسه آموزشی آستانی قدس رضوی در مراسم امضای این تفاهم نامه که با حضور رئیس فدراسیون برگزار شد، گفت: کشور در حال کار است. به ویژه پسته تارتان دارای بالاترین استانداردها در بین ورزشکاران است و تنها پسته A با قابلیت حمایت کامل از ورزشکاران رشته دوم توانایی برتری در این ظرفیت را دارد.

علیرضا تاج فیروز با بیان اینکه انجمن ورزشی آستان قدس سردوی نیز می تواند از فرصت های موجود در زمینه مسائل فرهنگی استفاده کند، افزود: ما برای رسالت خود تنگ شده ایم. وی خاطرنشان کرد: مؤسسه آموزشی آستان قدس رضوی دارای 25 رشته ورزشی ویژه اساتید و 17 رشته ورزشی ویژه است و به امکانات و تجهیزات مدرن دسترسی دارد.

در پایین ترین نقطه کشور آنقدر گروه های بالقوه با این امکانات وجود دارد که در حال حاضر با استعانت از حضرت رضا (ع) و حمایت مدیران محترم و ارشد آستان قدس این امکانات فراهم شده است. به بهترین شکل ممکن در شهر مشهد.

پیوندهای کامرونق در استان

رئیس فدراسیون دوم در ورزشگاه امام رضا(ع) به عنوان مایه مباهات مشهدی و به عنوان یک برند در ورزش سخنرانی کرد و بر اهمیت برگزاری مسابقات دو میدانی با حضور دو میدانی کشورهای اسلامی تاکید کرد. . هاشم صیامی افزود: به دلیل مشکلات مختلف در حوزه دو رشته به ویژه در خراسان رضوی، خرسندیم تجهیزاتی را برای حمایت از متولیان ورزش آستان قدس رضوی فراهم کنیم. وی همچنین با یادآوری اینکه این ورزش یک ورزش کم حاشیه و کم خطر است، اظهار داشت: انجام می دهند.

با وجود کیفیت عالی ورزشگاه تارتان امام رضا (ع) و وجود تمامی استانداردهای جهانی، امکان انتخاب مسابقات بزرگ و تورنمنت های تخصصی در این شهر وجود دارد. پیشنهاد خودخوانده صیامی برای حضور در دومین دوره مسابقات در سطح کشورهای اسلامی به میزبانی امام رضا (ع) گامی بزرگ در جهت توسعه این ورزش است، افزود: رشته دوم شهر مشهد و … بقیه کشور مستحق توجه هستند.

وی متعهد شد که دعوت قهرمانان مطرح جهان را انجام دهد و با مجوز فدراسیون آسیا، مسابقات دو نفره، مسابقات دو نفره در سطح کشورهای اسلامی را برای ورود به المپیک انجام دهد. . رئیس فدراسیون رشته دوم با دعوت مدیر عامل موسسه آموزشی آستان قدس رضوی به عنوان یکی از اعضای هیات امنا درخواست داد تا رشته دوم در این زمینه در کنار فدراسیون باشد. از ابعاد فرهنگی زیرا امروزه تمرکز بر ضرورت فرهنگ سازی، ورزش و پیشبرد آسیب های اخلاقی و اجتماعی است.

[ad_2]

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

تماس با ما