امیرعبداللهیان گفت: به کمترین هم راضی نیستیم.

[ad_1]

علیرضا بیگی پیرامون با امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جلسه خصوصی مجلس نمایندگان برگزار کرد.

به گزارش ایرنا، احمد علیرضا بیگی در نشست خصوصی خود با وزیر امور خارجه با بیان اینکه علاوه بر وزیر امور خارجه و اعضای کمیسیون های کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و نظارت بر اجرای قانون اساسی، اعضای کمیسیون های کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست حضور داشتند، گفت:

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به گفته وزیر امور خارجه، در دسترس بودن تیم مذاکره کننده نشانه خوبی برای رفع تحریم ها است در حالی که تلاش اروپا و آمریکا در این راستا قدرت هسته ای ایران است. . .

یکی از اعضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: وزیر امور خارجه اعلام کرده است که ایران مفتخر است که در چارچوب توافق به توافقی از طریق مذاکره وارد شود. فارغ التحصیلی از آن یا خوب است یا بد. جمهوری اسلامی برای این امر هزینه سنگینی پرداخته است، بنابراین کسب نتایج از خواسته های برجام کافی ایران، جمهوری اسلامی را تشکیل می دهد.

وی ادامه داد: وزیر امور خارجه تحریم های وزارت امور خارجه را لغو کرده است که با تیم مذاکره کننده مذاکره خواهد کرد، اما خنثی سازی تحریم ها یک کار مهم و راهبردی است که باید بر عهده مجلس و دولت باشد. انجام شد

نماینده مردم تبریز در این دیدار اظهار داشت: امیرعبداللهیان معتقد بود اگر به توافق رسیدیم، تحریم ها را خنثی کنیم و آنها را خنثی کنیم، باید مطابق قانون اساسی دولت و مجلس باشد، زیرا آمریکایی ها مصمم هستند حفظ چارچوب زمانی که آنها قصد داشتند ماشین را راه اندازی کنند و راه را هموار کنند.

علیرضا بیگی با بیان اینکه وزیر امور خارجه تاکید کرد که تیم مذاکره کننده به دنبال تضمین گرفتن از غرب و آمریکا است، گفت: قانونگذاران ایران نیز این لایحه را غیرقابل عبور کردند.

عضو شورای شوراها و سیاست داخلی مجلس نمایندگان افزود: اما معتقدیم اقتصاد کشور نباید مشروط به مذاکره شود. اما اینکه ایران نفت آزادانه بفروشد و پول خود را از فروش آن به کشور برای تجارت آزاد خارج کند، تعیین کننده مسائل است.

بیگی تصریح کرد: امیرعبداللهیان معتقد بود که وزارت امور خارجه انتقادات مجلس را می پذیرد اما تیم مذاکره کننده در تلاش است کمترین شوک را به جامعه وارد کند و موضوع لغو تحریم ها را جدی بگیرد.

وی ادامه داد: به گفته وزیر امور خارجه، صرف نظر از اینکه برجام در راه آهن به اشتباه یا نادرست تصویب شده است، تیم مذاکره کننده هسته ای به اجرای برجام به منظور معرفی روابط بانکی با کشور ادامه خواهد داد. دولت روحانی از نظر اجرای مذاکرات حداقلی بود، اما خواسته های تیم مذاکره کننده زیاد بود و ما از مذاکرات راضی نبودیم.

[ad_2]

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

تماس با ما