اپلیکیشن Life360 داده های موقعیت مکانی را به میلیون ها کاربر می فروشد

[ad_1]

به گفته منابع آگاه، اپلیکیشن اشتراک گذاری موقعیت مکانی Life360 با بیش از 33 میلیون کاربر در سراسر جهان، داده های ارزشمند خود را می فروشد و هیچ برنامه ای برای محافظت از حریم خصوصی کاربران ندارد.

Life360 یک برنامه محبوب است که برای اطلاع رسانی و اشتراک گذاری موقعیت مکانی اعضای خانواده، کودکان و افراد مسن استفاده می شود و اکنون از آن خواسته می شود اطلاعات مکان را به کاربران خود بفروشد.

بر اساس اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط Markup، این برنامه داده های مراقبت از کودک و خانواده را به دوازده نماینده داده فروخته است. مصاحبه با دو کارمند سابق این اپلیکیشن و همچنین دو کارمند دیگر در آژانس های مکان یابی Cuebiq و X-Mode گواه این ادعاست.

فروش اپلیکیشن Life360 و اطلاعات کاربران

در واقع این اپلیکیشن با وجود محبوبیت بالایی که دارد، اقدامات حفاظتی زیادی برای جلوگیری از سوء استفاده از این اطلاعات حساس انجام نداده است. کارمندان سابق این شرکت به مارکاپ گفتند که نمی خواهند نامشان فاش شود زیرا هنوز در این صنعت فعال هستند. اما به دلیل نگرانی های امنیتی و حریم خصوصی، او به طور ناشناس صحبت کرده است. هر دو کارمند سابق این شرکت می گویند که Life360 یکی از بزرگترین منابع داده برای صنعت برنامه است.

کریس هالز، بنیانگذار و مدیر عامل Life 360، در ایمیلی به سوالات نشانه گذاری پرداخت:

ما هیچ راهی برای اثبات یا رد این ادعا نداریم که Life360 یکی از بزرگترین منابع داده در صنعت است. این داده ها بخشی جدایی ناپذیر از تجارت این شرکت است و به ما اجازه می دهد تا خدمات 360 هسته ای را به صورت رایگان برای اکثر کاربران خود ارائه دهیم. برخی از ویژگی های این برنامه به ایمنی راننده کمک کرده و جان افراد زیادی را نجات داده است.

مهندسان سابق X-Mode ادعا می کنند که این اطلاعات یکی از با ارزش ترین نکات برای X-Mode به دلیل اطلاعات موقعیت مکانی خامی است که شرکت از Life360 دریافت کرده است و بلندی و دقت داده ها. یکی از کارمندان سابق کبک نیز به شوخی گفت که این شرکت نمی تواند یک کمپین بازاریابی بدون داده های مکان Life360 اجرا کند.

[ad_2]

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما

Warning: Undefined variable $html in /home/snappcla/domains/snappclass.ir/public_html/wp-content/themes/writing/footer.php on line 564
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان