بازیگران گران قیمت هالیوود که دستمزد کمتری برای اجرا می گیرند – روزیاتو

[ad_1]

بسیاری احساس می کنند که بازیگران در تجمل زندگی می کنند و دستمزدهای کلانی برای کار خود دریافت می کنند. اما گاهی اوقات ستاره های برتر صنعت سینما با دستمزد ناچیز یا مجانی بازی می کردند. برخی از آنها می خواستند در پروژه مورد علاقه خود شرکت کنند، در حالی که برخی دیگر مجبور بودند با دستمزدهای ناچیز کار کنند تا در تلاش خود موفق شوند.

در ادامه در مورد بازیگران مشهوری صحبت می کنیم که زمانی برای ایفای نقش خود دستمزد بسیار کمی می گرفتند.

1- جیم کری: اس. Ventura: Animal Detective (S Ventura: Pet Detective)

وقتی جیم کری در فیلم حضور دارد، یعنی حداقل دو ساعت می خندید و خوش می گذرد. این کمدین مشهور در اوایل دوران بازیگری خود، حقوق بسیار کمی دریافت می کرد. به عنوان مثال، او فقط 350000 دلار برای “S. Venture: Animal Detective” دریافت کرد. این فیلم اما فروش خوبی داشت و کری را بسیار محبوب کرد. او 7 میلیون و 20 میلیون دلار از پروژه‌های بعدی خود مانند «احمق و احمق» و «مرد کابلی» به دست آورد.

2- جولیا رابرتز: پیتزا عرفانی

«پیتزا عرفانی» سومین فیلم جولیا رابرتز است. داستان فیلم دو سال قبل از فیلم معروف «زن زیبا» (که پول زیادی برای آن نپرداخته است) می گذرد و درباره رویاها و زندگی سه پیشخدمت در کافه ای به نام میستیک پیتزا است. رابرتز برای بازی در کمدی رمانتیک تنها 50000 دلار دستمزد دریافت کرد. او مجبور شد موهای روشن خود را برای این نقش سیاه کند.

3- جنیفر لوپز: هاسلر

دو بازیگر قبلی در ابتدای بازیگری درآمد بسیار کمی داشتند، اما زمانی که جنیفر لوپز به یک خواننده و بازیگر مشهور تبدیل شد، برای این نقش پولی دریافت نکردند. او در سال 2019 به صورت کاملا رایگان در فیلم «کلاهبرداران» بازی کرد. لوپز نیز به دلیل علاقه به این فیلم، تهیه کنندگی این فیلم را برعهده داشت. او می خواست نشان دهد که زنان هم می توانند فیلم های خوبی بسازند و بیشتر بازیگران فیلم زن هستند.

4- جنیفر آنیستون: فصل اول سریال Friends

جنیفر آنیستون اغلب یکی از پردرآمدترین بازیگران زن بوده است. نام او به دلیل دستمزد یک میلیون دلاری برای قسمت آخر سریال «دوستان» در کتاب رکوردهای جهانی گینس نیز ثبت شده است. اما او برای هر قسمت از فصل اول سریال فقط 22500 دلار دریافت کرد.

5- گل گودو: زن شگفت انگیز

گل گدوت فعالیت بازیگری خود را در سال 2009 آغاز کرد، اما بسیاری از او به عنوان “زن شگفت انگیز” یاد می کنند. این فیلم بیش از 800 میلیون دلار فروخت. با این حال، گدوت برای این نقش تنها 300000 دلار دریافت کرد.

6. کریس ایوانز: کاپیتان آمریکا: اولین انتقام جو

دستمزد پایین در فیلم های ابرقهرمانی غیر معمول نیست. کریس ایوانز برای بازی در فیلم «کاپیتان آمریکا: اولین انتقام‌جو» همان جایزه‌ای را دریافت کرد که گل گودو برای فیلم «واندر وومن» دریافت کرد. در چنین پروژه هایی برند مهمتر از چهره هنرمندان در نظر گرفته می شود. البته درآمد ایوانز بعد از موفقیت این فیلم بیشتر شد. به عنوان مثال، او برای همین نقش در «انتقام‌جویان: پایان بازی» 15 میلیون دلار دستمزد دریافت کرد.

7- Daisy Ridley: Star Wars Episode 7: The Force Awakens (جنگ ستارگان: نیرو برمی خیزد)

دیزی ریدلی که در فیلم Star Wars: The Force Awakens نقش آفرینی کرد، از این فیلم درآمد چندانی کسب نکرد. قبل از قسمت هفتم جنگ ستارگان، او در فیلم های ترسناک و چند فیلم کوتاه بازی کرد. مبلغ دقیق دستمزد او برای فیلم جنگ ستارگان مشخص نیست، اما قطعاً بین 000 100,000 تا ,000 300,000 است.

8. John Boyega: Star Wars Part 7: The Force Awakens

جان بویگا که در سه فیلم جنگ ستارگان بازی کرد، به اندازه ریدلی برای نقشش دستمزد گرفت. اما هریسون فورد، بازیگر معروف و کهنه کار، بین 10 تا 20 میلیون دلار دستمزد دریافت کرد.

9- کیسی افلک: منچستر کنار دریا

برادر کوچکتر بن افلک برای بازی در فیلم «منچستر کنار دریا» برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد در سال 2016 شد. کیسی افلک برای این نقش تنها 400 هزار دلار دستمزد دریافت کرد، اما این فیلم 79 میلیون دلار فروخت و با واکنش های مثبت زیادی روبرو شد.

10. کری واشنگتن: کلاهبرداری

به نظر شما کری واشنگتن برای بازی در فیلم «رسوایی» پول خوبی به دست آورد؟ او برای هر قسمت از سریال 250 هزار دلار و برای یک فصل 4.5 میلیون دلار دستمزد دریافت کرد. با این حال، اگر حقوق او را با همکارانش مقایسه کنید، زیاد فکر نمی کنید. به عنوان مثال، بازیگران زن سریال «دختران گیلمور» برای هر قسمت 750 هزار دلار دریافت کردند.


[ad_2]

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

تماس با ما