بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور |انتخاب رشته کنکور

باید در نظر داشت که در مجموع در هر کنکوری، اعتماد به نفس بالای یک دانش آموز برای کسب رتبه های برتر در کنکور تجربی 1401، رفته رفته و به مرور زمان کاهش می یابد. گاهی داوطلب با شنیدن این موضوع که یک مشاور تحصیلی در گرگان روش های متفاوت و تکنیک های برتر دارد دچار یک اضطراب میشود و با خود میگوید ممکن است توانایی عملی کردن این روش ها را نداشته باشد. 6- بهترین مشاور کنکور تجربی 1401، باید سابقه ای خوب درامر مشاوره و برنامه ریزی و همچنین یک روزمه بسیار قوی در تربیت دانش آموزان تک رقمی داشته باشد. روش مطالعه ای که امسال باید داشته باشی با سال های قبل متفاوت هست، امسال باید رویکرد شما بیشتر بر روی سوال های چهار گزینه ای یا همون تست باشه و بیشتر زمان خودتون رو به تست زنی اختصاص بدید. از اصلی ترین ابزار هایی که به وسیله اون میتونید ابعاد مختلف یک مبحث رو یاد بگیرید، تست هست و تست های با کیفیت رو فقط میتونید در منابع کمک آموزشی استاندارد که همسو با سختی کنکور های اخیر پیش روی میکنن داشته باشید. در حالی که فرار بودن مطالب از خاصیت اصلی اون ها هستن و یک داوطلب موفق کنکوری باید بدونه که به وسیله مرور هایی که در برنامه ریزی خودش داره میتونه به راحتی مطالب رو در بازه زمانی های مختلف مجدد به یاد بیاره.

حقیقتش وقتی صحبت از بهترین دبیران ایران میشه اکثر دبیران خودشون رو بهترین دبیر میدونند! در مقاله مشاوره کنکور نیاز های اساسی شما برای به دست آوردن یک نتیجه خوب در انتهای مسیر کنکور رو براتون ذکر کنیم و بهتون بگیم که با داشتن یک مشاور و برنامه ریز حرفه ای چقدر میتونید در این مسیر از رقبای خودتون که این بازی رو شوخی گرفتن، پیشی بگیرید. بنابراین ازت میخام از اینکه زمان زیادی رو برای پاسخ دادن به یک تست اختصاص بدی هیچ واهمه ای نداشته باشی، اتفاقا این کار باعث میشه ذهن مسئله گراتری نسبت به تست ها داشته باشی. پس از این به بعد بلافاصله بعد از اینکه نتونستی راه حلی برای پاسخ دادن به یک تست پیدا کنی به سراغ پاسخ نامه نرو، تمرکز کن و سعی کن راه های مختلف رو بررسی کنی تا به پاسخ درست برسی. برای این کار کافی هست که تعداد مشخصی تست رو در مدت زمان معین پاسخ بدید، به عنوان مثال ۲۵ تست ادبیات رو در مدت زمان ۱۸ دقیقه پاسخ بدید و بعد از این کار حتما درصد گیری انجام بدید و از اون مهم تر حتما به وسیله پاسخ نامه آزمون خودتون رو تصحیح کنید تا از دلایل اشتباه پاسخ دادن خودتون آگاه بشید.

کنکور یک آزمون حدودا ۴ ساعته هست که از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۱۲:۱۵ به طول میکشه و شما باید به تعداد قابل توجهی از تست ها در مدت زمان تقریبا محدود پاسخ بدید. شرایط ثبت نام در کنکورهنر نیز درست همانند کنکور سراسری است یعنی داشتن مدرک پیش دانشگاهی در یک از رشته های تجربی ، ریاضی و انسانی و یا مدرک کاردانی رشته های فنی و یا دیپلم 4 ساله نظام قدیم شرط اصلی جهت ثبت نام و شرکت در کنکور هنر است. مشاوره و برنامه ریزی تخصصی کنکور هنر 1401 : کنکور هنر همانطور که می دانید یک مزیت جالب و بزرگ دارد و آن این است که شما برای شرکت در کنکورهنر لازم نیست مدرک پیش دانشگاهی هنر داشته باشید یعنی می توانید با مدرک پیش دانشگاهی رشته ی خودتون و در کنار کنکور رشته اصلی تون در کنکورهنر هم شرکت کنید و شانس قبولی خود را برای قبولی در رشته های هنر محک بزنید. رشته های دانشگاهی گروه تجربی بسیار متنوع هستند و بیشترین تنوع را در بین گروه های کنکور سراسری دارند. 4- بهترین مشاور کنکور تجربی 1401 باید یک متخصص در امر برنامه ریزی باشد و به نوعی برنامه ریزی کند که بتواند از تمام استعدادها و تواناییهای یک داوطلب استفاده کند و بیشترین بازدهی را با طراحی یک برنامه ریزی دقیق برای دانش آموز به وجد بیاورد.

یک منبع کمک آموزشی خوب در کنار بانک تست خوب برای شما، باید درسنامه پربار و غنی هم داشته باشه تا اگر در مطالعه بخشی از کتاب درسی با مشکل مواجه شدید بتونید از درسنامه کتاب کمک آموزشی برای فهم هر چه بهتر و بیشتر یک مبحث استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشاوره کنکور هنر 1401 میتوانید در کانال مشاور گروپ عضو شوید. فارغالتحصیلان این رشته به طور معمول چشمانداز شغلی خوبی دارند و میتوانند علاوه بر اینکه مدرک خود را کسب میکنند وارد دیگر رشتههای مهندسی شوند. اگر در ظاهر بخواهیم قضاوت کنیم بله همینطور است چون ما آموزه هایی را به افراد می آموزیم که در جای دیگر نمی توانند آنرا بدست آورند. 4- داوطلبانی که سالها از تحصیل انها گذشته است و می خواهند این بار به موفقیتی که آرزوی آن را داشته اند برسند. بهترین مشاور کنکور باید در کنکور و امر مشاوره موفق و پرفروش باشد فکر کنم تا به حال شنیده اید که کار را باید به کاردان سپرد شخصی که هیچ سر رشته ای از کنکور ندارد و بهترین دستاوردش در زمینه مشاوره کنکور تنها کسب رتبه ۶ رقمی در کنکور سراسری است نمیتواند مشاور خوبی در زمینه کنکور باشد و یا اینکه خود موفقیتی در کنکور زمان خودش نداشته باشد.

فرض کنید یک دانش آموز متوسط تصمیم داشته باشد با روزی 15 ساعت مطالعه با کسب یک رتبه عالی در رشته ای مانند پزشکی قبول شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت موسسه ونوس مراجعه کنید و جزئیات بیشتر در رابطه با آن بخوانید. برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان کنکور از طریق شماره های داخل سایت قلم چی اقدام کنید. دروس عمومی رشته هنر همانند دروس عمومی رشته تجربی و ریاضی است و نحوه مطالعه تک تک دروس عمومی را می توانید در سایت مشاور گروپ مطالعه بفرمایید. مشاوره و برنامه ریزی تخصصی کنکور هنر 1401 : کنکور هنر که اصطلاحا شناور است باعث جذب داوطلبان زیادی شده مشاورین مرکز مشاور گروپ در این مطلب شرایط و نحوه ثبت نام در کنکورهنر را توضیح داده و سپس راهکارهایی برای برنامه ریزی حرفه ای دروس عمومی و تخصصی این رشته ارائه کرده اند. مشاوره و برنامه ریزی تخصصی کنکور هنر 1401 براساس آخرین تغییرات منابع درسی : کنکور هنر یکی از پنج زیر گروه آزمایشی کنکور سراسری است که هر ساله برگزار می شود و طرفداران و داوطلبان زیادی دارد لذا مرکز مشاوره ای تخصصی مشاور گروپ ، ارائه مشاوره و راهکارهای حرفه ای جهت قبولی در بهترین رشته های کنکور هنر را برای داوطلبان این رشته ضروری دیده است .

همانطور که گفته شد دروس عمومی کنکور عمومی با دروس عمومی سایر رشته ها یکسان هست اما دروس تخصصی در کنکور هنر بسیار مهم و کلیدی هستند که باید برنامه ریزی جداگانه و حرفه ای برای درس های اختصاصی رشته هنر داشته باشید. کاری که شما به عنوان یک داوطلب حرفه ای کنکور باید انجام بدی این هست که تمرکز و توجه صد در صدی بر روی مباحث کتاب درسی داشته باشی و به هیچ عنوان حاضر نباشی مفاهیم این کتاب رو با منبع دیگه ای جایگزین کنی. موضوع دیگه ای که باید در این بین برای شما بازگو کنیم این هست که این تکنیک ها و فرمول ها با صد ها تبصره در اختیار شما قرار میگیره، یعنی اگر تدریس یکی از این به اصطلاح دبیر ها رو نگاه کرده باشید، میبینید که برای هر تست کنکور سراسری یک تکنیک خاص رو بیان میکنن. اما حقیقت ماجرا این جاست که شما در کنار کتاب درسی، به یک منبع کمک آموزشی هم احتیاج دارید. تصور کنید شما در زمانه ای حساس می زیستید که اطرافیانتان چندان توانایی های شما را جدی نمی گرفتند و تا سن 24 سالگی نیز چیز خاصی از خود نشان نداده اید اما وقتی زمینه برای بروز استعدادهای درونی تان فراهم می شود به یکباره از یک جوان گمنام و به ظاهر بی استعداد تبدیل می شوید به مغز متفکر جنگ ، خب من بارها با دانش آموزانی مواجه شده ام که خانواده هایشان آنها را باور نداشتند.

کار یک مشاور خوب اینجا هم به وضوح به چشم میاد، یک مشاور خوب دقیقا میدونه که باید چه زمانی به تو روحیه حرکت مجدد بده، یک مشاور خوب قبل از اینکه این اتفاقات برای تو پیش بیاد، از عادی بودن و امکان وقوع اون با تو صحبت میکنه و بهت میگه که این فقط برای تو نیست و اگر بلد باشی چطور خودت رو جمع و جور کنی میتونی از این فرصت به نفع خودت استفاده کنی. مهمترین کمکشون این بود که باعث شدند من هنوز هم هیچوقت خودم رو با دیگران مقایسه نکنم و انرژی مثبتم رو نگه دارم. این تفکر غلط در طول این سال ها در بین داوطلب های کنکور رواج داشته که اگر تمام منابع با کیفیت موجود در بازار رو برای یک درس داشته باشه میتونه به موفقیت برسه، این در حالیه که این تعدد منابع فقط باعث میشه که نتونید با تمرکز بالا مطالعه داشته باشید و این قضیه بعد از یک مدت باعث میشه که نسبت به خودتون و توانایی هایی که دارید نا امید بشید.

یکی از کار هایی که یک مشاور کار بلد باید برای شما انجام بده این هست که روش اصولی و صحیح مطالعه هر یک از درس رو به شما آموزش بده تا از همون ابتدای کار در مسیر درست قرار بگیرید. منظور ما از این جمله این هست که شما باید بدونید که برای مطالعه درسی مثل ریاضی و فیزیک نمیتونید فقط به مطالعه درسنامه اکتفا کنید و باید بدونید که تا زمانی که برای این درس های محاسباتی تست زنی انجام ندید و خودتون رو با سوال درگیر نکنید، پیشرفت خاصی در کار شما مشاهده نمیشه. تست زمان دار به شما کمک میکنه تا هم سرعت خودتون رو در زدن تست افزایش بدید و هم باعث میشه بی دقتی های شما به شدت کم بشه. دلیل این امر این است که علاوه بر افزایش حجم مطالب مطالعه شده و فراموشی زود هنگام آنها، تست زنی های ضعیف نیز مزید بر علت می شود. زمان ثبت نام کنکور همانند سایر گروه های آزمایشی از اوایل بهمن شروع می شود و شما باید به هنگام انتخاب گروه آزمایشی اصلی خود ، کنکورهنر را نیز انتخاب و کارت اعتباری ثبت نام را خریده و مراحل ثبت نام را تکمیل نمایید.

وی برنامه ریزی و مطالعه برای شرکت در آزمون سراسری را از اواخر بهمن ماه سال گذشته شروع کرد و تقریبا از اسفند ماه هم وارد فاز جدی شد. دانش آموزان زیادی بوده اند که از بهمن ماه شروع کرده اند بطور جدی با برنامه منظم تا کنکور تلاش کرده اند و نتیجه های مطلوبی گرفته اند. با اطلاع از این ضرایب مهم می توانید به میزان اهمیت دروس گنجانده شده در هر کدام از زیر گروه ها پی ببرید تا بدین ترتیب زمان بیشتری را برای مطالعه آن ها بگذارید. جهت اینکه برنامه ریزی درسی شما هدفمند و برای قبولی در رشته مورد نظرتان باشد باید قبل از اقدام به برنامه ریزی ، رشته ی مورد علاقه ی خودتونو انتخاب کنید تا به طبع زیر گروه اصلی کنکور هنر شما مشخص بشه چرا که دروس اختصاصی در هر یک از زیر گروه های ضرایب متفاوتی دارند. کتاب های مطالعاتی اکثر داوطلبان مشترک است اما چرا یک عده با کمک این کتاب ها رتبه برتر می شوند و عده ای دیگر رتبه های 5 و 6 رقمی به دست می آورند ؟ سالهاست بهعلت نبود متولی مشخص و نظارت کافی، برخی مؤسسات برگزارکننده کلاسهای کنکور و نیز تولیدکنندگان بسته های آموزشی از نام نفرات برتر کنکور، دبیران و مشاوران تحصیلی ممتاز سوء استفاده میکنند تا داوطلبان بیشتری را جذب کلاسها یا محصولات خود کنند.

این موسسه در کنار اساتید برتر و زبده، از مشاوران تحصیلی فراوانی کمک گرفت است تا در کنار یک منبع خوب و عالی، برنامه ریزی مناسبی هم در اختیار دانش آموزان خود قرار دهد تا بتواند از همه لحاظ دانش آموزان را پشتیبانی کند. خوشبختانه با توجه به در دسترس بودن مشاوره آنلاین، هر یک از متقاضیان می توانند در موارد زیر، برای استفاده از خدمات و دریافت راهنمایی های لازم با مشاوران ایران تحصیل در ارتباط باشند. این موضوع و مطالبی از این دست، چیزی نیست که یک داوطلب کنکور از اول از اون با خبر باشه و این کار یک مشاور کنکور خوب هست که این مسائل رو به داوطلب آموزش بده تا از استرس های بیخود و بی جا که در طول مسیر یک کنکوری به اون دچار میشه، جلوگیری کنه. یادتون باشه که هرچقدر حل تمرین شما بیشتر باشه، مهارتتون هم بیشتر میشه و مسائل شیمی رو در زمان کمتری حل می کنید. همچنین وجود تغییرات بی شمار در منابع درسی و طرح سوالات جدید در کنکور تجربی 1401نسبت به کنکور تجربی سالهای گذشته باعث می شود تا ابهام و سر درگمی در فرآیند برنامه ریزی و مطالعه داوطلب بیشتر شود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم