بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور سراسری ایران – مشاوران تحصیلی

اما پاسخ برترین مشاوران کنکور ایران به این پرسش آن است که مطالعه خلاصه نکات و حل مجدد تست هایی که قبلاً علامت زده اید، هیچ گونه تضاد و منافاتی با روش جمع بندی چهار روز یکبار ندارد .یعنی شما هر چهار روز یک بار یک مجموعه از کنکورهای سنوات گذشته را امتحان خواهید داد و در فاصله نیمروز های مابین دو آزمون اجازه دارید علاوه بر ،آنالیز و رفع اشکال سوالات آزمون به سراغ خلاصه نکات خود رفته و سوالات علامت زده خود را نیز بررسی نماید .بنابراین این دو موضوع به هیچ عنوان در تقابل با یکدیگر نیستند و حتی انجام دادن این دو کار به صورت همزمان بسیار می تواند مفید باشد، اما پرسش بعدی دانش پژوهان از بهترین مشاور کنکور پزشکی و از بهترین مشاور کنکور تجربی و از بهترین مشاور کنکور ریاضی ایران آن است که ،آیا کار کردن بر روی کنکور های سنوات گذشته در دوران جمع بندی کافی است و یا آن که نیاز است از تست های تالیفی نیز استفاده شود ؟ حال اگر همین مشاور نتواند به او کمک نماید ، طبق اصل روانشناسی او دچار درماندگی آموخته شده میگردد.

مشاوره تلفنی کنکور می تواند روشی موثر در جهت رسیدن به موفقیت در کنکور سراسری باشد، البته لازم به توضیح است که مجموعه حرفه ای و متخصص سایت پاسخ با ما تنها در زمینه مشاوره کنکور فعالیت نمی نماید و در همه زمینه ها و مقاطع تحصیلی از ابتدایی تا دکتری مشاوره تخصصی ارائه می دهد، چون آگاهیم که علی رغم دوری مسافت ها و هزینه های ایاب و ذهاب و اشتغال بعضی از داوطلبان و نداشتن وقت کافی برای رفت و آمد و همچنین سوالات متعددی که گاه و بیگاه در هر ساعتی از شبانه روز برای یک داوطلب پیش میآید و میتواند فکرش را درگیر کند، امکان یک مشاوره حضوری را از بسیاری از داوطلبان می گیرد، بنابراین دغدغه ما در سایت پاسخ با ما پاسخگویی آسان به این دسته از نیازها میباشد. بنابراین منظور ما از بهترین مشاور کنکور تنها شخصی نیست که رتبه ۱ تا ۱۰ کنکور را اخذ کرده است بلکه در کنار موفقیت عالی که در کنکور کسب کرده، الباقی خصوصیات دیگر که بسیار مهم و سرنوشت ساز است را باید دارا باشد، چه بسا یک مشاوری که خود، رتبه تک رقمی داشته است اما نتواند با شما ارتباط خوبی برقرار کند وقادر به تشخیص استعداد و علایق شما نباشد، و آگاهی کافی از روش یادگیری انسان نداشته باشد و …

همانقدر که یک مشاور خوب می تواند تاثیر بسزایی در زندگی و موفقیت افراد داشته باشد، به همان اندازه نیز یک مشاور ناکارآمد می تواند تاثیرات منفی بر روی افراد مختلف بگذارد. اگر ورزی نیم ساعت قبل از خواب زمانی را برای حفظ کردن کلمات اختصاص دهید میتوانید در مدت زمان بسیار کوتاهی بر همهی کلمات و لغات کنکور زبان مسلط شوید. گفتنی است ، میرصادقی نویسنده کتاب « برنامه ریزی با دوربین مداربسته » است که چند سال قبل به عنوان بهترین و خلاق ترین کتاب در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران انتخاب شد. 3. اگر از قبل کتاب کمک آموزشی تهیه کرده اید و آن را متوجه می شوید ، نیازی به تهیه کتاب دیگری نیست و به همان بسنده کنید. بهترین مشاور کنکور شخصی است که به اصطلاح خود دستی بر آتش داشته باشد و خود از برترین رتبه های کنکور سراسری باشد چرا که در این پیچ و خم توانسته موفقیت قابل توجهی کسب کند میتواند دست دیگری را گرفته و او را به سر منزل مقصود برساند البته قابل ذکر است که داوطلبان عزیز گاهی دچار وسواس فکری می شوند تا حدی که تنها و تنها از شخصی که نفر اول کنکور است مشاوره می پذیرد و در صورتی که این یک خطای محض است فرق بین رتبه یک تا صد می تواند از نظر دانش بسیار اندک و ناچیز باشد و آمادگی در سر جلسه امتحان و تنها اختلافشان بر سر چند تست کنکور باشد.

مشاور کنکور شخصی است که بتواند به داوطلب کمک کند تا از میان انبوه منابع کمک آموزشی که (بعضا غیر از اتلاف وقت و زمان به درد امر دیگری نمی خورند،) انتخاب بسیار خوبی داشته باشد و منابع کمک آموزشی استاندارد را به دانش آموز معرفی کند. به جنبه هایی اشاره دارد که مختص دانش آموز و زمینه ای است که در آن ایجاد می شود. سایر جنبه های بین فردی تأثیر قابل توجهی بر موفقیت درمان دارند. یک دانش آموز یا داوطلب، به عنوان مثال در کنکور تجربی، باید حدود ۴۷۰۰ صفحه کتاب درسی را برای موفقیت در کنکور مطالعه کرده و علاوه بر این برای هر درس حداقل یک کتاب تست نیز از بین بهترین منابع کنکور تهیه کرده و بر بیشتر مطالب درسی این کتاب ها و تست ها تسلط کافی داشته باشد تا بتواند در جلسه کنکور طی حدود ۴ ساعت بهتر از سایر رقبا ظاهر گردد.

امروزه با توجه به بالا رفتن تعداد دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و به دنبال آن افزایش تعداد متقاضیان شرکت کننده در کنکور سراسری نیاز به مشاوره تحصیلی تلفنی انتخاب رشته کنکور سراسری، به مسئله ای حیاتی تبدیل شده است. اما روش دیگر آن است که مشاور به منزل شما خواهد آمد و همان کارها را در منزل برای شما به صورت هفتگی انجام خواهد داد. مشاوران موسسه کنکور آسان است برای دانش آموزان موسسه به صورت رایگان برنامه ریزی را انجام می دهند. و دانش آموزان را به حال خود رها کرده و دیگر پاسخگوی آن ها نیستند . به نقل از ایلنا، منصور کبگانیان، قائم مقام ستاد علم و فناوری شورای عالی انقلاب فرهنگی در حاشیه جلسه ۱۵۷ شورای ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به ماموریت شورای عالی انقلاب فرهنگی در زمینه مصوبه «سیاستها و ضوابط ساماندهی سنجش و پذیرش متقاضیان ورود به آموزش عالی (پس از پایان متوسطه)»، آن را ملی دانست و گفت: بسیاری از جوانان چشم انتظار نهایی شدن این مصوبه هستند و قطعا تا مدتی اخبار این مصوبه رصد خواهد شد.

گفت: تو قول بده تویِ این چهار ماه صفر تا صدِ کاری رو که من بهت میگم انجام بدی، منم قول میدم آخرِ این چهار ماه من و تو هم رشته­ای و هم­دانشگاهی باشیم. دو سالِ که دارم این کار رو انجام میدم و ازش لذت میبرم. الآن دانشجویِ سالِ سومِ دندانپزشکیِ دانشگاهِ تهرانم. حدودِ سه سال پیش، وقتی پنج ماه مونده بود به کنکور ناامید از اینکه امسال نمیتونم به هدفم برسم و قراره یه سالِ دیگه پشتِ کنکور بمونم از وسطِ کلاسِ درس پا شدم و اومدم بیرون. قائم مقام ستاد علم و فناوری شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: نیازمند حمایتهایی از سوی سازمان برنامه و بودجه هستیم که خوشبختانه معاون محترم سازمان برنامه و بودجه در این جلسه ضمن حضور، جایگاههای بودجه سال آینده را تشریح کردند و قول همکاری بیشتری در این زمینه دادند. در طی فرآیند انتخاب رشته، یک مشاور حرفه ای می تواند آینده روشنی از بازار کار، ادامه تحصیل و یا حتی تغییر رشته به رشته دلخواه را ترسیم کند.

یک داوطلب بدون مشاور، آگاهی روشنی از آینده ندارد و نمیداند برای دورههای زمانی مختلف (مدرسه، عید، تابستان و …) باید چه برنامهای داشته باشد، چگونه و با چه حجم و روشی مطالعه نماید. برای فرد یک هدف و مقصد مشخص را تعیین کند و بر اساس آن چارچوب رو به جلو بروند. مشاوره رایگان کنکور تلفنی که در این بخش به آن اشاره کردیم موردی می باشد که در صورت نیاز و یا تمایل به گرفتن مشاور است. سومین موردی که در بحث مشاوره انتخاب رشته کنکور ، یک مشاور انتخاب رشته کنکور و داوطلب کنکوری باید در رابطه با آن بداند چیستی رشته های متمرکز و نیمه متمرکز (متمرکز دارای شرایط خاص) است .

رشته هایی که در موسسه 3گام می توانید به صورت کاملا تخصصی مشاوره کنکور ارشد در آن ها دریافت کنید به شرح زیر است. باز هم تاکید می کنم، هر سال به علت تغییر ظرفیت دانشگاه ها، تعداد داوطلبان، تغییر سهمیه ها انتخاب رشته مخصوص به خود را دارد و حتما باید به کمک یک مشاور آگاه و باتجربه و ظرفیت های اعلام شده در همان سال، انتخاب رشته کرد. حتی اگر شما بعد از چند سال قصد شرکت در کنکور داشته باشید داشتن مشاور و پشتیبان میتواند مسیر شما برای رسیدن به موفقیت و دستیابی به رشته دلخواه را کوتاه کند.

رشته های ناحیه ای فقط در دانشگاه یک استان از چند استان همجوار ارائه میشود. بهترین مشاور کنکور باید بداند که با چه روش هایی می تواند قدرت تمرکز و حافظه دانش آموز را بالا ببرد و حتی به قدری باید متخصص باشد که با ارائه رژیم غذایی مناسب سبب افزایش تمرکز و قدرت حافظ داوطلب گردد. بهترین مشاور کنکور تجربی با در اختیار قرار دادن منابع مختلف، آموزش روشهای مطالعه و تست زنی و برنامه ریزی دقیق، دانش آموزان را در رسیدن به هدف خود که همان قبولی در رشته مورد نظر و در دانشگاه مربوطه است کمک و یاری می رساند. ، نکات مهم تستی کنکوری، پیش خوان دروس سال آینده، تکنیک تست زنی کنکور، مرکز مشاوره کنکور در مشهد و غیره تحت نظر مشاور و روانشناس و مشاوره درسی میباشد. برای برقراری ارتباط با متخصصین و مشاورین بهترین مرکز مشاوره تحصیلی مشهد و مشاوره تحصیلی حضوری مشهد میتوانید ابتدا به صورت تلفنی به انجام وقت مشاوره بپردازید.

با انجام تست های روانشناسی و شخصیت شناسی، علایق داوطلب را در انتخاب رشته لحاظ شود. بهترین مشاور کنکور باید مسلح به راهکار های متعدد در زمینه موفقیت تحصیلی داوطلب کنکور باشد تا به وسیله آن از افت تحصیلی جلوگیری کند بهترین مشاور کنکور شما همچنین باید بتواند ارتباط ویژه و موثر با والدین داوطلب داشته باشد تا بتواند بستر فوقالعادهای برای پیشرفت و رشد دانش آموز ایجاد کند. البته رزومه خوب یک استاد به معنی خوب بودن صد در صد آن موسسه نیست. البته اگر از طریق سایت مشکل شما برطرف نشد ، میتوانید به باجه های رفع مشکل مراجعه نمایید . البته همانطور که گفته شد یک مشاور حرفه ای می تواند احتمال قبولی شما را عددی بین ۱ تا ۹۹ درصد حدس بزند و معمولا در رتبه های متوسط و بالا قطعیت وجود ندارد.

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.

تماس با ما