بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور 1400 + 5 نکته مشاوره کنکور

حالا میخواهیم اسامی مشاوران حرف آخر با چند تا از رتبه برتر های عزیزمون، رو معرفی کنم که باعث خوشحالی مشاوران عزیزمون شدند و سرافرازمون کردند. یکی از فاکتور های مهمی که موسسه حرف آخر رو با سایر موسسات کشور، متمایز میکند. به همین خاطر باعث قوت قلب دانش اموزان حرف اخری شده اند. اما انجام ورزشهای ساده و سبک در منزل (مانند بارفیکس یا شنا) یا پیاده رویهای کوتاه میتواند باعث سلامتی جسمی و شادابی روحی شما شود. در آن سالها من به صورت جدی شروع به نگارش برای نشریه مدرسه کردم و داستانهای کوتاه و بلند مینوشتم و حتی وبلاگ هم داشتم. اما میتوانید با مراجعه به متخصص تغذیه یا مطالعه چند کتاب کوتاه یا مقاله معتبر، دانش خود را در این زمینه افزایش دهید. در این مقاله سعی میکنیم ۴ توصیه مهم مشاوران تحصیلی برای اینکه چگونه رتبه برتر کنکور ۱۴۰۱ شویم را با شما در میان بگذاریم. برای قبولی در کنکور تجربی باید سعی کنید برای بازه های مختلف زمانی هدف گذاری کنید و برای کارهایی که باید انجام شود، زمانبندی مناسب داشته باشید. ما در موسسه مشاوره و برنامه ریزی 3گام سعی کرده ایم که با توجه به شرایط داوطلبان عزیز امکان انجام مشاوره به صورت: مشاوره تلفنی، مشاوره حضوری و مشاوره آنلاین را فراهم کنیم.

پیشنهاد میکنم برای موفقیت در کنکور ۱۴۰۱ حتما از این کتاب برای برنامه ریزی درسی استفاده کنید. حقیقتش وقتی صحبت از بهترین دبیران ایران میشه اکثر دبیران خودشون رو بهترین دبیر میدونند! بهتره که برنامه منطبق بر آزمون باشه چون برنامه اغلب آزمون ها به صورت جدی از مهر شروع میشه پس اگر این داوطلبا از مهر جدی با آزمون شروع کنن میشه گفت که نهایتا تا اواخر اردیبهشت میتونن کاملا هم پایه هم دوازدهمو تموم کنن و تستاشو خوب بزنن بعد از اردیبهشت دیگه میشه برنامه مرور و در نهایت آزمون هایی که باید از خودشون به صورت جامع بگیرن به علت کمتر بودن وقتشون نسبت به بچه های تابستون بهتره آزمون های سراسری سال های اخیر داخل و خارج و چند تا پیش بینی کنکور از موسسات معتبر بزنن… شما میتونید فرم های ارتباط با مشاورین که در سایت قرار گرفته رو پر کنید تا مشاورای ما باهاتون تماس بگیرن و راهنماییتون کنن. انتخاب هایی که دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری در اختیارتان قرار می دهد به همراه اطلاعاتی که کارنامه اولیه کنکور مانند رتبه کنکور ، تراز در زیرگروه و …

مشاور باید شما را نسبت به وضعیت موجود و آن چه که هست مطلع کند و نه آن چه که باید می بود. در آینده نیز شما در هر کاری که میخواهید در آن موفق شوید، نیاز به تمرکز دارید. باید برای وقتی که برای مطالعه میگذارید نیز ارزش قائل بهترین مشاور کنکور در کرج باشید. بلکه بیشتر تمرکز باید روی یادگیری اصولی دروس باشد. مشاور مجموعه دی وی دی هایمعرفی می نماید و همچنین به معرفی جمعی از دبیران ممتاز شهرکرد و اصفهان و تهران و شیراز و اهواز و مشهد و قم و با نگاهی مفهوم محور به دروس کنکورتوجه دارد. پس هیچ وقت نگران این موضوع نباشد اگر هزینه خرید فیلم های آموزش کنکور و یا هزینه مشاوره کنکور را ندارید، زیرا بدون اینها موفقیت در آزمون کشوری امکان پذیر می باشد. ما نیز بهعنوان مشاور تحصیلی پیشنهاد نمیکنیم که در سال کنکور به باشگاه بروید و ورزش حرفهای داشته باشید. آدمهای بیاخلاق در هر صنفی وجود دارد، در سینما نیز وجود دارد؛ اما به نظرم گاهی خود ما خانمها نیز در این موضوع مقصر هستیم و اعتماد زودهنگام ما را بیشتر در معرض آسیب قرار میدهد.

در هر صورت، از اینکه مدت زمان زیادی را به بهانه درس خواندن گرسنه بمانید پرهیز کنید. در عین حال میتوانید با هزینهی کمتر به طیف گستردهتری از مشاوران دسترسی داشته باشید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مجموعه علوم سیاسی دسترسی داشته باشید. مشاوره کنکور ارشد مهندسی عمران، به عهده آقایان نورهاشمی و قوامی جمال (مشاوران تخصصی ارشد عمران) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. خانواده هایی که یک یا چند فرزند دبیرستانی یا پشت کنکوری دارند و می خواهند با ثبت نام دانش آموز خود در یک آموزشگاه کنکور خوب در کرج، آینده تحصیلی او را تضمین شده ببینند. اولین کاری که یک داوطلب کنکوری برای رسیدن به موفقیت انجام می دهد ثبت نام در کنکور می باشد . روال ثبت نام و کنکور زبان خارجی به چه صورت است ؟ که تعداد کل سوالات در کنکور زبان برابر با ۱۷۰ است. حاشیه نویسی نکات مهم ، هایلایت کردن قید ها ، خلاصه نویسی ، نکته برداری از تست ها ، مطالعه دقیق پاسخ نامه مخصوصا تست های ژنتیکی ، تسلط بر قید های زیست شناسی از جمله اغلب ، بیشتر ، تعداد کمی ، بسیاری ، تسلط بر روی شکل های کتاب درسی ، آشنایی با فصل های تست خیز و …

قبول دارم که در سال کنکور (و مخصوصا اگر هدف شما رتبه برتر شدن باشد) زمان کافی برای ورزش کردن نخواهید داشت. براساس انتخاب رشته رتبههای ۱ تا ۱۰۰۰ کنکور سراسری گروه زبان بین سالهای ۹۱ تا ۹۸ می توان ۴ رشته دانشگاهی زیر را به میتوان به عنوان پر طرفدارین رشتههای گروه زبان معرفی کرد. به گزارش برنا به نقل از وبسایت باشگاه خبرنگاران جوان ، برترین های حوزه آموزش در سال جاری را معرفی کرد. بهترین مشاوران کنکور کسانی هستند که با دانش آموزان مشارکت کرده و از آنها حمایت می کنند تا آنها بتوانند آگاهانه تصمیم بگیرند و اهداف صحیحی را برای آینده تحصیلی و شغلی خود معین کنند. اگر داوطلب کنکوری رتبه قبولی کسب کند می تواند به کمک مشاور انتخاب رشته کنکور ، اقدام به انتخاب رشته کند . اگر به دفترچه انتخاب رشته هر گروه آزمایشی نگاه کنید متوجه میشوید که در مقابل همه رشته ها ، عبارت های کشوری، ناحیه ای ، استانی و بومی مطرح شده است اما شما شاید برهان و دلیل ذکر شدن این کلمات را در مقابل رشته ها نمیدانید.

هر گروه آزمایشی دارای چندین زیرگروه است که در کارنامه اولیه برای هر زیر گروه رتبه خاصی درج میشود . رشته های ناحیه ای فقط در دانشگاه یک استان از چند استان همجوار ارائه میشود. در ابتدا باید این توضیح را ارائه دهیم که هر کدام از این نظرات شخصی بوده و نمی توان به صحت و درستی آن اطمینان کرد . آنچه بهترین مشاوران کنکور گرگان به شما ارائه خواهند نمود، خدمات همه جانبه ای است که به شما در تمامی موارد کمک خواهد کرد. لازم به ذکر است که در صورت پذیرفته شدن در یکی از این کد رشته ها باید گواهی مذکور به دانشگاه یا موسسه محل قبولی ارائه گردد. آنچه بهترین مشاوران کنکور شهرکرد و اصفهان و تهران و شیراز و اهواز و مشهد و قم به شما ارائه خواهند نمود، خدمات همه جانبه ای است که به شما در تمامی موارد کمک خواهد کرد. قبل از پرداخت هزینه مشاوره تحصیلی کنکور، مشاور مورد نظرتان با شما تماس خواهد گرفت و مستقیما با ایشان صحبت خواهید کرد.

مثلاً دروسی که بیشتر مورد علاقه اش است را در ابتدا به او پیشنهاد داد و به مرور از این درس ها کم کرد و درس هایی که علاقه و تسلط کمتری دارد را به او داد. وی نقش و حمایت خانواده و زحمات دبیران و مدیران مدرسه اش را در موفقیت خود تاثیرگذار ذکر کرد و گفت: در طول دوران تحصیل همیشه بر اساس برنامهریزی و مداوم به درس و تحصیل توجه داشته ام. در واقع میتواند پیشبینی و برنامهریزی کند و بداند که شما در هر دوره زمانی کجا خواهید بود. 5 درصد از ظرفیت هر کد رشته محل مخصوص جانبازان زیر 25 درصد جانبازی و همسر و فرزندانشان و همچنین همسر و فرزندان رزمندگانی که کاملا بصورت داوطلبانه و به مدت حداقل 6 ماه در جبهه حضور داشته اند . بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور ، مشاوری است که اصول انتخاب رشته صحیح کنکور را بداند و از این دانش برای انتخاب رشته استفاده کند . مثلا عادت داشتید شبکههای اجتماعی را بررسی کنید و چند پیام برای دوستان خود بفرستید یا اینکه به محض خسته شدن، از اتاقتان بیرون میرفتید و کمی با خانواده صحبت میکردید.

اگر شما سایت داشته باشید می توانید در کنار سایت از طریق شبکه های اجتماعی مختلف و پیام رسان ها فعالیت خود را گسترش داده و از آنها نیز بهره کافی را ببرید. حتی شما باید چند ماه به صورت رایگان فعالیت خود را پیش ببرید تا در بین داوطلبان کنکور منبعی معتبر شناخته شوید. یعنی از بین 150 حق انتخاب آن رشته هایی که علاقه دارید را بدون در نظر گرفتن شانس قبولی از علاقه بیشتر چینش کنید. در راه انتخاب رشته موانع بسیاری وجود دارد که از آن در مقاله اشتباهات رایج در انتخاب رشته پرداختهایم . شرایط همه داوطلب ها برای انتخاب رشته یکسان نیست اما کسی در این حین برنده است که از بین خوب ها آن ها را به بهترین شکل ممکن چینش کند . فقط میتونم بگم که در دو هفته ای از مرداد که فرصت انتخاب رشته هست؛به گفته ها گوش کنید و فکر کنید،چه گفته آن ها دلسوزانه باشد؛چه از روی تمسخر باشد و چه از روی مشورت. رشته متمرکز : ملاک قبولی فقط رتبه کسب شده است . برای کسب رتبه برتر در کنکور ۱۴۰۱ شما مطالعه خود را از تابستان یا پاییز ۱۴۰۰ شروع میکنید. از همان اول میدانستید که دانشکده سینما تئاتر دانشگاه هنر تهران را انتخاب میکنید؟

معمولاً انگیزه اولیه در داوطلبان وجود دارد اما نگهداشتن انگیزه در ادامه مسیر موفقیت از مهمترین کارهای مشاور است، در واقع مشاور عامل محرکیست که همواره سوخت لازم برای ادامه راه را تزریق میکند. زمانی که برنامه درسی روزانه و هفتگی خود را اجرا و در دفتر برنامه ریزی ثبت کنید، انگیزه خیلی بیشتری برای ادامه راه خواهید داشت و احساس می کنید به هدف نهایی خود و رسیدن به رتبه برتر کنکور یک قدم نزدیکتر شدهاید. نیز برای شما انجام می شود تا علاوه بر افزایش سرعتتان در حین مطالعه ، مباحث را عمیق فرا بگیرید. و یا در همان مدرسه و همان شرایطی درس خوانده که او نیز خوانده؟ ریاضی : درس ریاضی محاسباتی است و باید حتما در کلاس درس یادگرفته شود در واقع درسنامه های کتاب های کمک آموزشی نمی تواند به اندازه تدریس استاد به شما در فهم مطالب کمک کند.

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

تماس با ما