به روز رسانی زنده کووید: لس آنجلس دستورات واکسیناسیون جامع را اجرا می کند

[ad_1]

تصویربلانکا کوینترو روز دوشنبه تابلویی را در آبجوسازی هایلند پارک در لس آنجلس نصب کرد و از مشتریان خواست که مدرکی مبنی بر واکسیناسیون کووید نشان دهند.
اعتبار …جی.سی. هنگ / آسوشیتدپرس

این هفته از هزاران باشگاه ورزشی، رستوران، سینما، مراکز خرید، سالن‌ها و سایر مشاغل سرپوشیده در لس‌آنجلس خواسته شد تا از مصرف‌کنندگان مدرک بخواهند که به طور کامل در برابر کووید-19، یکی از سخت‌ترین مقررات واکسیناسیون این کشور، واکسینه شده‌اند.

این قانون که ماه گذشته توسط شورای شهر تصویب شد، به افراد دارای شرایط پزشکی که مانع از واکسیناسیون می‌شود یا مخالفت مذهبی صمیمانه‌ای دارند، اجازه می‌دهد در عوض شواهدی مبنی بر منفی بودن آزمایش کرونا در 72 ساعت گذشته نشان دهند.

مقامات می گویند که این قانون برای کمک به احیای شهری است که بیش از یک سال و نیم است که تحت محدودیت های مختلف قرار دارد و تقریباً همه افرادی که وارد فضای عمومی در خانه می شوند باید واکسینه شوند. با نزدیک شدن به زمستان.

نوری مارتینز، رئیس شورای شهر لس آنجلس در بیانیه ای گفت: کسب و کار ما نمی تواند دوباره تعطیل شود. هدف از این دستور محدود کردن شیوع ویروس و نجات جان افراد است.»

منبع: وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده. میانگین هفت روزه میانگین یک روزه و داده های شش روز گذشته است. تعداد بیمارانی که در حال حاضر در بیمارستان بستری شده اند، جدیدترین تعداد بیماران کووید-19 است که چهار روز پیش توسط بیمارستان های این ایالت گزارش شده است. گزارش‌های متناقض از بیمارستان‌ها می‌تواند منجر به افت و جهش شود. به دلیل گزارش ناقص بیمارستان ها به دولت فدرال، تعداد بستری شدن در بیمارستان در مراحل اولیه اپیدمی کم است.

اما برخی از صاحبان مشاغل می گویند از اینکه مجبور به حذف مشتریان خود می شوند ناامید هستند.

کیم پرینس که صاحب رستوران مرغ داغ نشویل در منطقه کرنشاو این شهر است، گفت که با چالش‌های کارکنان و قیمت‌های سرسام‌آور، نیاز به تأیید واکسن برای وعده‌های غذایی خانگی یکی دیگر از نگرانی‌های او بود.

او گفت که او همسایه ها را تشویق کرده است که واکسینه شوند و رستوران یک حیاط دارد و افزود که این دستور می تواند کارمندانش را در موقعیت دشواری قرار دهد تا محدودیت ها را برای مشتریان توضیح دهند – برخی از آنها ممکن است از خارج از شهر آمده باشند – برای اولین بار. .

“ما تبهکار می شویم. ما به هدف تبدیل می شویم، “او گفت. “این نقش من نیست – من یک استراتژیست نیستم، من یک صاحب کسب و کار هستم که دوست دارد در محله خودم کار کند.”

این امر به ویژه برای مناطق نادیده گرفته شده تاریخی مانند کرنشاو، که در آن افراد کمتری نسبت به شهرستان لس آنجلس واکسینه می شوند، دشوار است.

خانم پرینس گفت اگر شهر به خوبی با محدودیت ها ارتباط برقرار کند تا کارگران رستوران مجبور نباشند آنها را به مشتریان گرسنه و مشکوک توضیح دهند، اکثر مشکلات قابل حل هستند.

برخی از ساکنان این محدودیت ها را نه تنها به عنوان یک بار حمل بار، بلکه به عنوان یک تجاوز ناعادلانه نیز می دانستند. روزنامه لس آنجلس تایمز روز دوشنبه در جریان تظاهراتی در خارج از شهرداری گزارش داد که هزاران معترض خشم گسترده‌ای را نسبت به دستورات واکسن، به‌ویژه برای کارمندان عمومی ابراز کرده‌اند.

با این حال، در بیشتر نقاط لس آنجلس، سفارش فقط اندکی کاهش یافت. بسیاری از کافه‌ها، رستوران‌ها و استودیوهای تناسب اندام قبلاً از مشتریان می‌خواستند که اگر قصد دارند زمانی را در خانه بگذرانند، مدرکی مبنی بر واکسیناسیون ارائه دهند. او گفت که در بیشتر موارد امیدوار است مشتریانی را جذب کند که در غیر این صورت ممکن است احساس ناراحتی کنند.

آلی تیچنور، مالک پیلاتس پانکس در منطقه اکو پارک، گفت که حتی قبل از اجرایی شدن این دستور، مشتریان پرسیده بودند که آیا مربیان واکسینه شده اند یا خیر. برخی داوطلبانه وضعیت واکسیناسیون خود را اعلام کردند و هیچ کس در سیاست ماسک استودیو شک نکرد.

بنابراین، اگرچه او قبل از اجرایی شدن قانون جدید از شهر خبری نداشت، به سرعت به مصرف‌کنندگان ایمیل زد تا مدرک واکسیناسیون را ارسال کنند.

او گفت: “این به مصرف کنندگان کمک می کند تا واقعاً احساس امنیت کنند.” “من خوشحالم که در مورد احتیاط اشتباه می کنم و می دانم که اگر کسی بخواهد عقب نشینی کند، شاید این استودیو برای آنها نباشد.”

اعتبار …ریک اسکتری / آسوشیتدپرس

NFL گرین بی پکرز را 300000 دلار و دو بازیکن آن، آرون راجرز و آلن لازارد را به دلیل عدم رعایت پروتکل Covid-19 که توسط اتحادیه و اتحادیه بازیکنان توافق شده بود، به پرداخت 14650 دلار جریمه کرد.

راجرز که از ادعاهای نادرست و بی‌اساس درباره واکسن و درمان کووید-19 حمایت می‌کند، حدود یک هفته پس از مثبت شدن آزمایش کرونا و بیانیه‌های عمومی بعدی جریمه می‌شود. این نظرات توسط مقامات بهداشت عمومی و برخی بازیکنان دیگر مورد اعتراض قرار گرفت، اگرچه تصمیم لیگ بر پایبندی به قوانین آن متمرکز بود.

راجرز و لازارد که واکسینه نشده‌اند، به دلیل شرکت در یک مهمانی هالووین جریمه شدند، حتی اگر پروتکل کووید-19 بازیکنان غیر واکسینه نشده را از تجمع در گروه‌های بیش از سه بازیکن خارج از تیم منع می‌کند.

راجرز همچنین هنگام صحبت با خبرنگاران از ماسک استفاده نکرد که یکی دیگر از موارد نقض قوانین لیگ است.

این تیم که اواخر روز سه‌شنبه از این پنالتی مطلع شد، بسیار بیشتر از بازیکنان جریمه شد، زیرا کاری جز نظارت بر رفتار بازیکنانش انجام نداد. جریمه بسته بندی کنندگان به دلیل نقض پروتکل Covid-19 بزرگترین مجازات است.

[ad_2]

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

تماس با ما