تبریک می گویم! خودارضایی شما دیگر مرتبط نیست

تفاوت در تجربیات خودارضایی، عادات، دفعات و ترجیحات شما قابل انتظار است. اما خرید اسباب‌بازی‌های سکس می‌تواند مشکل‌ساز باشد، زمانی که مصرف‌کنندگان نمی‌دانند این اسباب‌بازی‌ها از چه چیزی ساخته شده‌اند. متأسفانه خرید اسباب بازی های جنسی به اندازه پرهیز از یک ماده و تأیید مطلب دیگر واضح نیست. یکی از مزایای بزرگ مکانی مانند دالتون نسبت به مدارس دولتی این است که فرزندان شما توسط اتحادیه معلمان گروگان گرفته نمی شوند. آماندا مورگان، استاد دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه نوادا، پایان نامه کارشناسی ارشد خود را در مورد اسباب بازی های جنسی سمی نوشت.

از یک سو، بحث آشکار و تایید اسباب‌بازی گل رز در چنین پلتفرمی عظیم، گامی واقعی به جلو در بی‌اعتنایی به اسباب‌بازی‌های جنسی و لذت افراد مبتلا به کلیتوریس است. از طرف دیگر، یک فروشگاه آجر و ملات فقط می تواند آنچه را که در اختیار دارد بفروشد. در همین حال، پلتفرم های عمده فروشی AliExpress و Alibaba، بسته به تعداد خرید شما، اسباب بازی را از تقریباً 8 تا 24 دلار در هر قطعه می فروشند. برای مثال، یک dropshipper می‌تواند شلوار شلوار جیبی را با قیمت عمده فروشی 10 دلار برای هر قطعه بخرد و سپس آن را در آمازون یا Shopify به قیمت 50 دلار بفروشد.

برای مثال، یک اسباب بازی سیلیکونی ناپایدار، اگر به پوست یا بافت های مخاطی واکنش نشان دهد، می تواند باعث تحریک و عفونت شود. تغییرات هورمونی در دوران بارداری باعث می شود که برخی از افراد باردار میل جنسی را افزایش دهند. برخی از افراد بدون خودارضایی زندگی شاد و پرباری دارند. برخی از پزشکان، از جمله هنری مادزلی برجسته، انواع خاصی از جنون را شناسایی کردند که می تواند با خودارضایی مرتبط باشد. با این حال، نیاز به یافتن دلیل قطعی را احساس کردم، زیرا می‌دانستم که افراد شکاک و ضد مدیتیشن مانند من می‌خواهند نتایج ملموسی داشته باشند تا ناباوری آن‌ها را آنقدر معلق کنند تا خودشان آن را امتحان کنند.

اگر واقعاً می خواهید یک مکنده خوب را امتحان کنید، تعداد زیادی از برندهای معتبر در بازار وجود دارد. در حالی که بطری های پلاستیکی آب در حال حاضر فاقد BPA هستند و صنعت زیبایی بر علیه پارابن ها فشار می آورد، بازار اسباب بازی های جنسی همچنان مملو از شیوه های ساخت مشکوک است. بسیاری از طرفداران تملما همبستگی بین تملمیک و دیگر نظام های تفکر معنوی را تشخیص می دهند. بیشتر آنها آزادانه از روش ها و اعمال سنت های دیگر، از جمله کیمیاگری، طالع بینی، قبالا، تانترا، فال تاروت و یوگا وام می گیرند. Dropshipping می تواند فوق العاده سودآور باشد و معمولاً به غیر از زمان انتظار طولانی، خطر کمی برای مصرف کننده ایجاد می کند، زیرا تامین کنندگان اغلب در چین مستقر هستند و شاید پول را برای یک محصول ارزان قیمت ترک خود ارضايي هدر دهند.

برخی از برندهای رده بالا مانند Dame با تامین مستقیم سیلیکون از تامین کنندگان پزشکی که آزمایش FDA را گذرانده اند، این مشکل را برطرف می کنند، در حالی که مارک های بین المللی مانند Lelo و We-Vibe هر دو به انطباق با دستورالعمل محدودیت مواد خطرناک اتحادیه اروپا (RoHS) افتخار می کنند. فقط نگاهی به للو سونای محبوبم – یکی از پیشرفته‌ترین تکه‌های فناوری لذت‌بخش که با پول می‌توان خرید – باعث می‌شود یک گودال غیرقابل توضیح در شکمم احساس کنم. این مکان‌ها طیف گسترده‌ای از پلت‌فرم‌های رایگان را ارائه می‌دهند، بنابراین برای یافتن پلتفرم مناسب خود مشکلی ندارید. عبیدیان، اگرچه خود سومری‌ها هرگز نامی از آنها نبرده‌اند، اما دانشمندان امروزی تصور می‌کنند که اولین نیروی تمدن در سومر بوده‌اند.

آمیزش به زور یا اجبار (vis)، حتی اگر در شرایطی صورت می گرفت که در غیر این صورت برای زن غیرقانونی بود (به «مفاهیم اخلاقی و حقوقی» در بالا مراجعه کنید)، زن را قانوناً بی تقصیر رها کرد. به گفته بسیاری از کسانی که نظرسنجی ما را در مورد دوستیابی پس از بیماری همه گیر انجام دادند، به نظر نمی رسد که حتی وعده متزلزل Hot Vax Summer Hon Fest اندام تناسلی ما را احیا کند. فهرستی از دلایل خاص وجود دارد که افراد می توانند به طور بالقوه میل جنسی پایین پس از همه گیری را تجربه کنند، به خصوص در مورد خودارضایی.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد فواید ترک خود ارضايي بر چهره لطفا از صفحه ما بخواهید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم