تشکیل جلسه تخصصی هیات مدیره سایپا جهت ارتقای کیفیت و افزایش قیمت محصولات

[ad_1]

هیئت مدیره گروه خودروسازی سایپا صبح امروز در پی اظهارات روز گذشته مدیران ارشد نظام مبنی بر وضعیت خودروسازی کشور و نارضایتی مردم از کیفیت خودروهای داخلی، جلسه فوق‌العاده‌ای تشکیل داد. افزایش کیفیت و بهبود قیمت. آن آغاز شده.

به گزارش سایپ نیوز، رهنمودهای رهبر معظم انقلاب به ویژه «تهیه اسناد برنامه ریزی سیاست های صنعتی» و «تسریع در تولید، اشتغال و توسعه کشور» محورهای دستور کار این جلسه بود. .

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در این نشست با اشاره به برنامه های اعلام شده خود طی چند هفته گذشته، بر لزوم «تولید اقتصادی» محصولات تاکید کرد و گفت: تنها راه افزایش کیفیت و کاهش قیمت، تولید مالی است. ” .

محمدعلی تیموری نگرانی های کیفیت و قیمت محصول را دغدغه اصلی مدیران جدید سایپا عنوان کرد و گفت: این شرکت با جدیت برنامه راهبردی را با محوریت افزایش تولید خودرو، ارتقای کیفیت محصول و استفاده از فناوری جدید دنبال خواهد کرد. صنعت خودرو.

تیموری افزود: هر زیرمجموعه سایپا باید به جای تنوع کاذب، تولید انبوه، محصولات باکیفیت و اقتصادی روی یک محصول تمرکز کند.

وی با بیان اینکه برنامه راهبردی گروه خودروسازی سایپا به صورت اعلامی نمی ماند و با کمک مهندسین و کارشناسان داخلی به آن پایبند خواهد بود، گفت: کار انجام می شود و در نهایت خودروها به دست مردم می رسد که باعث غرور و رضایت ملی می شود.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با وجود تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر مشروط بودن برخی فعالیت های اقتصادی گذشته و منوط به توافق غرب و امضای برجام، گفت: گروه خودروسازی سایپا چنین موضوعاتی را تعلیق نخواهد کرد. در هر صورت. و در حد توان خود سند راهبردی توسعه فعالیت های ملی و فرامنطقه ای ما را تدوین و تدوین خواهد کرد.

وی گفت: لزوم استفاده حداکثری از ظرفیت های گسترده و متنوع اقتصادی کشور بیش از هر زمان دیگری احساس می شود.

وی با بیان اینکه دستور رهبر معظم انقلاب برای دیدار با فعالان و تولیدکنندگان اقتصادی یک راه بوده و می تواند به افق اقتصاد کشور تبدیل شود، افزود: دعوت می کنیم.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا افزود: بیانات رهبری و اشاره صریح به شکست سیاست های فشار حداکثری و عدم ایجاد فروپاشی اقتصادی و سیاسی دشمن بر رویکرد کشور در استفاده از ظرفیت های اقتصادی کشور برای خنثی سازی تحریم ها تاکید دارد. قطعه سازی می تواند نقش غیرقابل انکاری در تحقق پتانسیل ایفا کند.

[ad_2]

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

تماس با ما