تماشا کنید – واکنش ویرات کوهلی به تشویق RCB RCB پس از مسابقه IND در مقابل AUS 2nd T20I

کاپیتان سابق هند ویرات کهلی مانند سیم زنده در دومین T20I بود که در روز جمعه در ورزشگاه انجمن کریکت ویداربا، ناگپور، در برابر استرالیا بریده شد. ویرات بهترین پای خود را در زمین به جلو گذاشت و در حالی که یک نفوذ انجام داد و تقریباً یک صید دوربرد بزرگ را کشید و به سمت مسافتی طولانی دوید. هند موفق شد استرالیا را در مسابقه هشتم دیگر شکست دهد و سری را به تساوی بکشاند. تماشاگران از دیدن اجرای کریکت مورد علاقه خود پس از تقریباً سه ساعت انتظار بیش از حد خوشحال شدند. پس از بازی، جمعیت برای کریکت بازان مورد علاقه خود تشویق می کردند. در همین حال، اکثر جمعیت شروع به شعار RCB RCB کردند. با این حال، کاپیتان سابق رویال چلنجرز بنگلور از هواداران خواست که تیم هند را تشویق کنند و نه RCB.

واکنش ویرات کوهلی به هوادارانی که شعار RCB RCB را سر می‌دادند، در اینجا بود.

در همین حال، کوهلی در دومین T20I خود از پیروزی برابر استرالیا لذت می برد و به میزبان کمک می کند تا این سری را در روز جمعه با میهمانان حل کند. هند استرالیا را با شش ویکت در دومین T20I در پوشش بارانی شکست داد تا مسابقه را به پایان برساند و از سری سه مسابقه جان سالم به در ببرد. کوهلی که از شش توپ 11 گل به ثمر رساند، به وضوح از عملکرد این تیم هیجان زده بود. بازیکن راست دست پس از برد، عکس تیم هند را در پلتفرم میکروبلاگینگ محلی Koo به اشتراک گذاشت.

کهلی درباره این پست در کو توضیح داد: “همه مربع. می بینمت در حیدرآباد.” استرالیا پس از حمله متیو وید به چند توپ آخر، 8 بار 90 بر 5 گل زد. با این حال، روهیت شارما با زدن 46 توپ از 20 توپ، هند را به خانه برد.

هند در 7.2 اورشوت با 4 توپ به هدف تعقیب کرد. نقش‌های روهیت با چهار و چهارنفره‌های زیبا پر شده بود. هند با سبقت گرفتن از کاپیتان نیوزلند، مارتین گوپتیل، در صدر فهرست دلالان با بیشترین تعداد شش نفر در T20Is قرار گرفت. گوپتیل با 172 شش و کریس گیل بازیکن سابق هند وست با 124 شش ششک پشت سر روهیت. در همین حال، کوهلی تنها مهاجم هندی دیگری است که بیش از 100 عدد شش در کوتاه ترین فرمت بازی دارد. با بازگشت به این مجموعه، سومین و آخرین مسابقه که با نام The Designer نیز شناخته می شود، یکشنبه در حیدرآباد برگزار می شود.

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما