دوران تصدی راهول دراوید سرمربی ماه عسل پس از خروج زودهنگام از جام ملت های آسیا 2022 به پایان رسید، این انتخاب سابق احساس می کند.

راهول دراوید، سرمربی تیم هند گرما را احساس خواهد کرد. کاپیتان سابق هند در آخرین لحظات پس از ابتلا به کووید-19 به تیم هند در دبی برای جام ملت های آسیا 2022 پیوست. با این حال، اقامت او در امارات خوشحال نبود زیرا تیم روهیت شارما در دفاع از عنوان قهرمانی جام ملت های آسیا ناکام ماند و پس از شکست در دو بازی اول خود در سوپر 4 مقابل رقبای سرسخت پاکستان و سریلانکا، زود به میدان رفت.

به درون نگری زیادی نیاز است، اما زمان زیادی تا سفر هند به استرالیا برای شروع جام جهانی T20 2022 در ماه آینده باقی نمانده است. صبا کریم محجبه سابق احساس می کند “ماه عسل” مربی دراوید با تیم هند به پایان رسیده است.

“خب، حتی راهول دراوید متوجه می شود که دوره ماه عسل به پایان رسیده است و او تمام تلاش خود را می کند تا در کیمیاگری متخصص باشد، اما تا کنون، این مواد معدنی به ذات تبدیل نشده اند. می توان انتظار داشت که او این کار را انجام دهد. زمان سخت برای راهول دراوید تاریخ جام جهانی T20 سال آینده به جام جهانی ODI نزدیک می شود این دو رویداد بزرگ در تورنمنت بین المللی کریکت اگر هند بتواند در هر دو تورنمنت پیروز شود فقط راهول دراوید از این نوع بازی راضی خواهد شد. نظرات او به تیم هند داده است.» صبا کریم در این برنامه گفت.

کریم همچنین از نتایج ناهماهنگ تمرینات دراوید صحبت کرد. راهول دراوید اگر حق انتخابی داشته باشد، دوست دارد این سری آزمایشی را در آفریقای جنوبی و آخرین مسابقه آزمایشی در انگلیس را برنده شود. او می‌خواهد آن را با دوبل‌های زیادی که هند در اختیار دارد، عوض کند. اما ماهیت چالش‌ها این است. همانطور که دروازه بان اسبق هند احساس می کرد، راهول دراوید باید با آن روبرو شود.

“ببینید راهول به اندازه کافی عاقل و باهوش است که بفهمد تنها راهی که او می تواند یک دوره موفق را در حرفه مربیگری خود تعریف کند این است که هند برنده شود – شماره یک، در رویدادهای ICC و رتبه دوم، شما شروع به برنده شدن در سری تست در کشورهای SENA کنید. من در مورد برد صحبت نمی کنم. تست. تست حتی در حین بازی راهول دروید برنده می شود، هند این کار را انجام داد. اما مهمتر از آن، زمانی که هند شروع به برنده شدن در کشورهای MENA کند، سری تست، زمانی خواهد بود که راهول دراوید بسیار خوشحال خواهد شد. با عملکرد تیم هند”.

کریم گیج شد زیرا تیم هند بازی های خود را نزدیک به جام جهانی 2022 T20 طبقه بندی نکرد. “بله، حتی من هم خیلی گیج بودم زیرا فکر می کردم قبل از رفتن به جام ملت های آسیا، هند ترکیب خود را مرتب کرده است. اما من می توانم این را درک کنم. به دلیل جراحات جاسپریت پومرا و هارشال پاتل و سپس راویندرا جادجا، آنها بسیار خشن بودند.

اما با گفتن این موضوع، هنگامی که مجموعه مناسب را دریافت کردید، همیشه می توانید آن را با منابعی که در اختیار دارید تعویض کنید. به عنوان مثال، هند یک کمپین بسیار موفق T20 داشت که با سری داخلی در برابر آفریقای جنوبی با نگه داشتن 5 بازیکن به اضافه بازیکن ششم شروع شد. گزینه بولینگ در هاردیک پاندیا، این همان ترکیبی است که هند انجام داد و هند واقعاً خوب پیروز شد. در خانه مقابل آفریقای جنوبی، در انگلیس تا هند غربی. و من نمی دانم چرا هند از آن لاین خارج شد. پس از اولین برد مقابل پاکستان و با 5 بولر از جمله هاردیک پاندیا به عنوان پنجمین سالن بولینگ بازی کرد.

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

تماس با ما