رابطه سریال Arcane و League of Legends چیست؟

[ad_1]

اقتباس‌های تلویزیونی یا سینمایی از بازی‌های ویدیویی هرگز فرصتی نداشته و هرگز به موفقیت بازی نزدیک نشده‌اند. Arcane، مجموعه انیمیشنی که دنیای League of Legends را اقتباس می کند، به نظر می رسد در تلاش است تا این ممنوعیت را بشکند و یکی از اولین کسانی باشد که موفق به انتقال جادوی بازی های ویدیویی به صفحه اصلی شده است. این سریال نقدهای مثبتی از طرف طرفداران و طرفداران دریافت کرده است و با توجه به جذابیت عمیق League of Legends، Arken را می توان یک داستان سرای عالی در نظر گرفت.

اگرچه خود بازی مملو از داستان های مختلف است، اما آرکن مستقیماً به این داستان ها فکر نمی کند و سعی می کند با ایجاد ماجراهای جدید چیزی به بازی Lore League of Legends اضافه کند و مانند اکثر اقتباس های بازی های ویدیویی، بیشتر داستان های خود را از آن استخراج کند. بازی ها. منبع قرض نمی گیرد. در زمان نگارش این مطلب 8 قسمت از این سریال 9 قسمتی پخش شده است. در عین حال شاهد بودیم که این سریال از نظر روایی بسیار غنی است و می تواند تفسیر بی نظیری از دنیای لیگ افسانه ها ارائه دهد. در این سه قسمت، آرکین توانسته است به رابطه پیچیده بین Jinx و V بپردازد، Hextech را افشا کرده و تنش بین Piltover و منطقه را نشان دهد.

محتوای پیشنهادی:سری افرا – متفاوت اما تکراری و بی کیفیت را ببینیدبازگشت کارگردان جنجالی با عنوانی خسته کننده
سری افرا - متفاوت اما تکراری و بی کیفیت را ببینید

واضح ترین ارتباط بین Arkin و League of Legends در شخصیت ها نهفته است. در مجموع 157 شخصیت مختلف در LoL وجود دارد، اما آرکین با انتخاب برخی از آنها سعی کرده آنها را بهتر و عمیق تر به تصویر بکشد، اما موفق شده است. Jinx و V در مرکز این ویژگی شخصیتی قرار دارند و در حال حاضر می توان آنها را قهرمانان سریال نامید. برای سال‌ها، طرفداران League of Legends معتقد بودند که این دو شخصیت خواهر هستند. سریال نه تنها این فرض را تأیید می کند، بلکه گذشته آنها را بررسی می کند و رابطه آنها را عمیق تر می کند. علاوه بر داستان جنکس و وی، این سریال بر روی شخصیت های جوان جس و ویکتور تمرکز دارد و نشان می دهد که چگونه آنها با وجود مخالفت هامردینگر، هگزتک را در Piltover اختراع کردند. این سریال همچنین حضور اندکی از شخصیت هایی مانند کیتلین و اککو داشت که مطمئناً نقش بزرگی خواهند داشت و با پیشروی داستان و فصل های احتمالی آینده تأثیر بیشتری در داستان خواهند داشت.

البته لازم به ذکر است که آرکین نه تنها به بررسی گذشته شخصیت های بازی می پردازد، بلکه بینندگان را به سرزمین نام های آشنا و محبوب دنیای League of Legends: Piltover و Zion می برد. اگرچه این شهرهای دوقلو به پیشرفت فناوری شهرت دارند، اما مکان مناسبی برای زندگی نیستند و محیط شهر مملو از ظلم، بی عدالتی و نابرابری است. آرکین از این فرصت خالص به خوبی استفاده می‌کند و شنوندگان را به عمق این فساد می‌برد و داستان‌های جدیدی را تعریف می‌کند که قبلاً ندیده‌ایم یا نشنیده‌ایم. با توجه به اینکه Leaugue of Legends کار MOBA است و در حال حاضر از یک نقشه بزرگ و قطعی استفاده می کند، نمی توان انتظار داشت که بازی سازان مخاطبان خود را به عمق شهرها ببرند و این جایی است که Arkin فرود می آید و بازی می تواند مسئولیت آن را بر عهده بگیرد. برای انجام ندادن آن.

با توجه به لیگ عظیم افسانه ها، شگفت انگیز است که Arkin می تواند چنین سریالی را تنها در یک فصل تفسیر کند و دنیای بازی را هوشمندانه متحول کند. با توجه به اتفاقاتی که در این سریال افتاد و ویژگی هایی که در کنکپور دیده می شود، در فصل آینده Dr. ما هم تراشیده می شویم. حضور Singed در این فصل باعث شده تا طرفداران احساس کنند که به زودی وارویک را خواهیم دید که او هم فروشنده است. بازگشت به این شخصیت و نشان دادن چرخه دگرگونی آن در وارویک داستان جذابی است که آرکین می تواند از آن استفاده کند.

محتوای پیشنهادی:به مارا ایست تاون نگاهی بیندازید – شکل شگفت انگیزی از درام جناییماجراهای غم انگیز یک پلیس ناامید
به مارا ایست تاون نگاهی بیندازید - شکل شگفت انگیزی از درام جنایی

سری انیمیشن Arcane به تازگی شروع شده است و نه قصد دارد با دنیای League of Legends مرتبط باشد بلکه چیزی به عنوان اضافه کند! سریال به قدری خوب و ملموس نوشته شده که احتمال وقوع این اتفاق اصلا غیر منطقی به نظر نمی رسد. چند ماه پیش، Riot Games یک قهرمان جدید به بازی اضافه کرد که بر ثروت و کلاهبرداری تاکید داشت. در هر صورت، آرکین تاکنون توانسته اکثر طرفداران را راضی نگه دارد و در صورت موفقیت در قسمت پایانی، قطعاً شاهد میراثی خواهیم بود که به توسعه League of Legends در چند سال آینده کمک خواهد کرد.

منبع: GameRant

[ad_2]

Todd Holland

متفکر. معتاد رسانه های اجتماعی متعصب الکل استاد وب. مبشر قهوه معمولی.

تماس با ما