رونمایی از کامیون نیرو; قیمت و ویژگی های محصول جدید بهمن دیزل

[ad_1]

گروه بازرگانی بهمن دیزل روز گذشته از چهار مدل فورس تراک محصول جدید این شرکت به همراه محصول قبلی (شیلر) و کامیون مونتاژ در جریان اجرای برجام در سری ایسوزو رونمایی کرد.

بهمن مدل های مختلف کامیون فورس را در دو نوع تراورس دیزلی و بدون تراورس تولید خواهد کرد و در اختیار راننده قرار خواهد گرفت.

کامیون دیزل نیروی بهمن

مدل های 8.5 تن کابین و تک کابین، 6 تن کابین و تک کابین مدل های فورس ون هستند. در حال حاضر تولید مدل 8.5 تنی آغاز شده و تا 2 ماه آینده مدل 6 تنی در جاده های کشور راه اندازی می شود.

گفته می شود گروه بهمن سهم 50 درصدی از بازار کامیون کشور را در اختیار دارد و از این رو عرضه محصولات جدید به این گروه خودروسازی می تواند در بهبود ساختار حمل و نقل عمومی کشور کمک زیادی کند.

کامیون دیزل نیروی بهمن

مدیرعامل گروه بهمن در این خصوص گفت: بهمن دیزل و سیبا موتور محصولات متنوعی را برای حمل و نقل کشور عرضه می کنند و به زودی گروه بهمن اتوبوس های مسافربری شهری مدرن 12 و 18 متری را می سازد. و خدمات پس از فروش بی نظیری را ارائه دهید.

به عنوان مثال یک کامیون 8.5 تنی با کابین نیرو دارای کابین خواب است و با هزینه 949 میلیون تومان برای مشتریان با یک سال سرویس رایگان و 30 ماه یا 200 هزار کیلومتر گارانتی به دست مشتریان می رسد.

قیمت کامیون های اجباری

نسخه 8.5 تنی فورس با قیمت پایه یک میلیارد و 40 میلیون تومان تنها در عرضه اولیه 949 میلیون تومان است.

به زودی مدل 6 تنی اتاق خواب و تک کابین این کامیون به بازار عرضه می شود.

کامیون های فورس در کاربردهای مختلفی از جمله اطفاء حریق، تبرید و عایق در دسترس خواهند بود.

مشخصات فنی کامیون نیرو

در قسمت فنی، فورس از یک موتور 4 لیتری 16 سوپاپ توربو دیزل و اینترکولر استفاده می کند. این موتور مجهز به سیستم انژکتوری برای تزریق سوخت به سیلندر، می تواند حداکثر قدرت 155 اسب بخار و حداکثر گشتاور 491 نیوتن متر تولید کند و مطابق با استاندارد آلایندگی یورو 5 ساخته شده است. نیروی تولید شده توسط موتور توسط سیستم کلاچ تک صفحه ای و جعبه دنده 6 سرعته به چرخ ها منتقل می شود.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، گروه بهمن از ابتدای سال جاری تاکنون 1464 دستگاه تولید کرده و در نظر دارد تا پایان سال تولید خود را به 2555 دستگاه برساند.

مدیرعامل گروه بهمن دیزل وعده داده است که گروه خودروسازی تا دو ماه آینده یک کامیون کشنده جدید پرقدرت و همچنین یک وانت جدید دیگر را روانه بازار خواهد کرد.

[ad_2]

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency channel