سرمایه گذاری الن ماسک در تجارت برق تگزاس عمومی می شود

[ad_1]

ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت اسپیس ایکس و تسلا، مجوز رسمی فروش برق در تگزاس را از طریق شرکتی به نام Tesla Energy Ventures دریافت کردند.

با این حساب، این شرکت جدیدترین مجموعه را برای ورود به بازار انرژی تگزاس خواهد داشت. در تابستان امسال مدیرعامل تسلا مدارک لازم را برای اخذ مجوز در این زمینه ارائه کرد و این خبر ابتدا مورد توجه مجله تگزاس قرار گرفت. ایالت اکنون مجوز Elaine Mask را صادر کرده است.

کمیسیون خدمات عمومی تگزاس در گزارشی اعلام کرد که Tesla Energy Ventures مجوز ارائه خدمات الکتریکی به فروشگاه‌های خرده‌فروشی در سراسر تگزاس را دریافت کرده است.

جزئیات کاملی از شرکت جدید هنوز منتشر نشده است، اما به نظر می رسد هدف اصلی آن توانمندسازی مشتریان فعلی تسلا باشد. در حال حاضر محصولاتی مانند پنل های خورشیدی، باتری و خودرو توسط تسلا به فروش می رسد که ترکیبی از آنها را می توان یک نیروگاه مجازی دانست.

تسلا در این زمینه تجربه دارد. این شرکت یک نیروگاه مجازی در ایالت استرالیای جنوبی راه اندازی کرده و نمونه اولیه این نیروگاه را در تابستان امسال در کالیفرنیا راه اندازی کرده است.

شرکت انرژی Wood Mackenzie در راه اندازی نیروگاه مجازی کالیفرنیا گفت که انتظار می رود کمتر از 5 درصد از 50000 دارنده باتری Powerwall شرکت کنند و این تعداد تأثیر قابل توجهی بر شبکه کالیفرنیا نخواهد داشت.

در واقع، این مشتریان در کوتاه مدت تغییری در مصرف انرژی نخواهند داشت، اما الن ماسک می گوید که انرژی در آینده نقش مهمی برای تسلا خواهد داشت. او سال گذشته به سرمایه گذاران گفت که در بلندمدت، عرضه انرژی تسلا مانند تسلا خواهد بود و کل تجارت انرژی بیشتر از تجارت خودرو خواهد بود. این شرکت می تواند یک مکان متمایز در تگزاس ایجاد کند.

تد کوری، مدیر مطالعات انرژی در مرکز تحقیقات خدمات عمومی دانشگاه فلوریدا، در جریان ماجرای تسلا به UtilityDive گفت که تسلا می‌تواند هم به‌عنوان خریدار و هم به عنوان فروشنده با دسترسی به حجم زیادی از داده‌ها عمل کند و به تنظیم‌کننده‌ها نیاز است. برای دیدن نتایج. برای توجه.

[ad_2]

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما