(فیلم) کشمکش جنجالی در بوکس مجلس اردبیل

[ad_1]

روز گذشته (چهارشنبه) 24 آذرماه 1393 جلسه انتخابات هیئت بوکس استان اردبیل با حضور رئیس و دبیر فدراسیون بوکس برگزار شد که در آن درگیری ها، فحاشی ها و حواشی زیادی به وجود آمد.

به گزارش خبرنگار ایسنا که در این نشست حضور داشت، در این دیدار چند بوکسور استان اردبیل با صدای بلند وارد سالن همایش رجازاده شدند و ضمن اعتراض به نحوه برگزاری، از مدیرکل و رئیس جمهور سوال کردند. فدراسیون. انحلال مجمع و حمایت از تنها کاندیدای غیر بومی هیئت بوکس استان.

در این جلسه که با تنش و درگیری میان برخی معترضان و کاندیدای انحصاری استان و مدیرکل ورزش و جوانان استان همراه بود، در این جلسه بازیکنان مورد توهین برخی از مسئولان فدراسیون قرار گرفتند. در این میان بازیکنان تهییج کننده را «تنبل و درمانده» می نامیدند که بر خشم بازیکنان تهییج می افزود.

بوکسورهای استان اردبیل به توهین مسئولان فدراسیون که آنها را سیب زمینی فروش خطاب کردند اعتراض کردند و برای دقایقی محل مجمع را به آشوب تبدیل کردند.

با این اعتراضات جلسه ای تشکیل شد و در نهایت وحید زوارزاده با 15 رای به مدت چهار سال به عنوان رئیس هیات بوکس استان اردبیل انتخاب شد.

حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس درباره این حادثه به ایسنا گفت: انتخابات اردبیل به صورت قانونی و بر اساس قوانین جدید و با حضور مدیرکل ورزش، رئیس حراست و بسیاری از نهادهای رأی گیری برگزار شد و من در آن حضور داشتم. ملاقات.” من داشتم. متأسفانه چند نفر از افراد ناشناس به صورت از پیش تعیین شده ناگهان در وسط سالن شروع به داد و فریاد کردند و با فریاد و فحاشی نظم جلسه را به هم زدند.

وی افزود: صدای این افراد به قدری بلند بود که نه حرف آنها را شنیدیم و نه تکان خوردیم. برخی رسانه ها گفته اند که ثوری به من توهین کرده است که به شدت تکذیب می کنم و از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهم کرد. من می توانم به همه نمایندگان مجلس شهادت بدهم که هیچ بی احترامی نکرده ام. من به مردم اردبیل توهین نکرده ام.

ثوری در مورد فحاشی دبیر FNJ گفت: «اینگونه شایعات صحت ندارد. از بیرون چند نفر ناشناس که جزء مجمع و بوکسورها نبودند وارد سالن شدند که این اتفاق افتاد. این در واقع غیر اخلاقی ترین اتفاقی بود که تا به حال رخ داده است. واقعاً مایه تاسف است که بوکس و برای من برخی افراد می خواهند در یک محیط بزدلانه تغییر ایجاد کنند.

وحید زوارزاده، کاندیدای منتخب و رئیس هیئت بوکس استان اردبیل نیز به ایسنا گفت: مجمع خوب پیش می رفت و هیچ اختلافی بین اعضای مجمع وجود نداشت، از پیش طراحی شده بود، آقای ثوری به کسی توهین نکرد.

[ad_2]

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

تماس با ما