قبل از عرضه رسمی ، ویندوز 11 سهم 1.3 درصدی از بازار رایانه های شخصی داشت

[ad_1]

مایکروسافت هنوز ویندوز 11 را به صورت رسمی منتشر نکرده و فردا عرضه آن را آغاز می کند ، اما سهم این سیستم عامل در رایانه ها به 1 درصد رسیده است. طبق گزارش ماه سپتامبر Aduplex ، سیستم عامل 1.3 درصد است و البته همانطور که می توانید حدس بزنید ، ما نسخه های پیش نمایش برای کاربران داخلی داریم.

داده های AdDuplex از 5000 برنامه Windows Store نصب شده بر روی رایانه های شخصی Windows در سراسر جهان به دست می آید ، بنابراین ما ایده خوبی برای به اشتراک گذاشتن نسخه های مختلف Windows 10 و 11 دریافت می کنیم. بر اساس این گزارش ، 90 درصد از رایانه های دارای ویندوز 10 و ویندوز 11 مجهز به نسخه 2020 یا 2021 هستند.

آخرین نسخه ویندوز 10 ، 21H1 بر روی 38 درصد از رایانه های شخصی نصب شده است و مانند نسخه های قبلی ، انتظار می رود در ماه های آینده به 85 درصد برسد و سپس کاهش یابد. سهم بیشتری از نسخه های جدیدتر ویندوز 10 به دلیل سیاست های مایکروسافت است که طی آن ممکن است نصب آنها به طور موقت ممنوع شود.

ویندوز 11

با توجه به اینکه فردا شاهد انتشار ویندوز 11 خواهیم بود ، بازار این سیستم عامل در ماه های آینده رشد چشمگیری خواهد داشت. ارتقاء رایگان ممکن است بسیاری از کاربران را به دریافت سیستم عامل جدید Redmondies ترغیب کند ، اما حداقل سخت افزار مورد نیاز برای ویندوز 11 ممکن است سرعت آن را کاهش دهد.

کاربرانی که نمی توانند سیستم عامل را به طور رسمی روی سیستم خود نصب کنند می توانند تا سال 2025 از ویندوز 10 استفاده کنند ، زیرا مایکروسافت تا آن زمان از آن پشتیبانی می کند. البته ممکن است این کاربران ویندوز 11 را نصب کنند ، اما ردموند به روزرسانی هایی را برای آنها منتشر نمی کند.

در حالی که سهم بازار قبل از انتشار رسمی ویندوز 11 به 1.3 درصد می رسید ، یک نظرسنجی نشان داد که 62 درصد از کاربران از انتشار این سیستم عامل در آینده نزدیک بی اطلاع هستند. در این نظرسنجی ، 41 people از افراد ارتقاء سیستم عامل خود را به ویندوز 11 گزارش دادند ، 14 said گفتند که این کار را نکرده اند و 45 are مطمئن نیستند.

[ad_2]

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

تماس با ما