قیمت کفش دست دوم چنده؟

[ad_1]

در رفتن خرید و فروش کفش های دست دوم موضوعی نیست که در سال های اخیر شکل گرفته است. کسانی که ده ها سال در تهران گمرک خوانده اند احتمالاً استوک و مغازه های دست دوم دیده اند. مغازه هایی که اغلب کفش های ورزشی و آرنج می فروشند در رتبه دوم قرار دارند. اما اکنون خرید و فروش افزایش یافته و کفش های رسمی، طبی و مجلسی مردانه و زنانه نیز افزایش یافته است.

طبق گزارشات فرارو، با جستجوی کلمه خرید کفش دست دوم می توان فهمید که جامعه خود را به شرایط موجود داده اند و نیاز دست فروشان را از بازار تامین کرده اند.

آن ها هم که از کفش های کهنه خسته شده اند، دست به سر و صورت کفش های کهنه می زنند و با چند عکس از آن، اطلاعات را به صورت آنلاین در سایت های خرید و فروش خود منتشر می کنند. فروش قطعات با اندازه کفش یا استوک جدید مشکل و در نظر گرفته شده است.

اما اکنون بیشتر اطلاعات مربوط به کفش دست دوم زنانه، کفش دست دوم اصل، کفش دست دوم خارجی، خریداران کفش زنانه، کفش جلو، کفش دست دوم مردانه و کفش زنانه است.

تعداد کفش های دست دوم در بهار امسال طبق داده ها و آمار دیوار کلی قرارداد ما به طور متوسط ​​روزانه 5000 تا 6000 کفش بوده است. این رقم در پاییز امسال به 2000 در روز رسیده است که 5 درصد افزایش داشته است.

البته دیوار تنها پلتفرمی نیست که کفش های نو را پخش می کند و سایت های دیگری مانند شیپور، دستو و … نیز این اطلاعات را منتشر می کنند.

خریدارانی که کفش دست دوم می خرند و به صورت عمده می فروشند!

از جمله آگهی های فروش کفش دست دوم زیر نظر خریدار کفش دوم منتشر می شود. یکی از مطلعین در توضیحات گفته بود که انواع کفش های مردانه، زنانه، اسپرت و صندل را با بهترین قیمت خریداری می کنند. او ساکن تهران است و به این شماره دسترسی دارد.

این شماره ایرانی را می گیرم و بعد از مدتی می شنوم. صدای ماشین ها و موتورها در خیابان مشخص است. لطفا بگید داستان توله سگ های بزرگشون چیه… اما برای توضیح این موضوع من یک خبرنگار هستم و در این زمینه سوالاتی دارم. من مطمئن هستم که نمی توانم این مقاله را بدون ذکر آن منتشر کنم.

خانواده دوباره از من می پرسند و می گویند که آلن کار می کند و تا یکی دو ساعت دیگر با او صحبت می کند. من صبور هستم و با کسانی که با من هماهنگ کرده اند در ارتباط خواهم بود. اما او جوابی نداد. معلوم است که اعتماد ندارد و نمی خواهد حرف بزند. جالب اینجاست که این خریدار دست دوم پس از تماس با من به سرعت این اطلاعات را از سایت فروش آنلاین حذف کرد.

موضوع دیگر خرید و فروش آنلاین کالا است. به حرف کسی گوش نمی دهند من دوباره با شما تماس خواهم گرفت. این بار بعد از چند دلار صدا به عنوان جوان علامت گذاری شده است. احتمالا 3 تا 4 ساله برای اطلاعات با شما تماس گرفته ام. آیا شما هم کفش چرم دست دوم می خرید؟ می گوید: بله. البته باید به عکسها نگاه کنم. اگر کفش سالم باشد، خوشحالم. الان چند جفت داری؟ می گویم؛ جفت. یک جفت نیم چکمه و سه جفت چرم مردانه کالج. الان قیمتش چنده پاسخ سریع. من در آن زمان عکس های عکس را ندیدم زیرا قیمتی نداشتم.
3
منظورم این است که اگر ما به فروشگاه برویم و کفش بخواهیم، ​​می توانید رابطه جنسی داشته باشید. چند ثانیه مکث می کند و می گوید: فهمیدم مرد حسابگر. شما یک همکار هستید و ما را مجبور به کار کرده اید!

من مطمئن هستم که برای آزار و اذیت یا کنجکاوی با شما تماس نخواهم گرفت. می گویند تعداد مغازه های دست دوم تهران تهیه و فروش می کنند و همیشه منصفانه خرید و فروش می کنند. سوال من این است که نوبت دیگران است یا سر؟

خریدار دومین جفت کفش می گوید: اما می تواند مشتریان دیگر را نیز تامین کند. منظورم اینه که اجناس ایرانیه یا خارجی؟ پاسخ این است که بیشترین بخش احترام است و آنها دوستانی دارند که تسلیم نمی شوند. اما او اصرار دارد که کفش های دست دوم هم برای خرید راحت هستند و هم برای فروش راحت.

می گوید اگر فروشنده باشید می دانید که قیمت کفش خارجی حداقل با قیمت کفش داخلی برابری می کند. بنابراین کفش ایرانی را می توان ارزان خرید و ارزان فروخت. او توصیه می کند که اگر شروع کارمن است، یک درصد اجناس را با کفش دست دوم و استوک خارجی و بقیه را با کفش ایرانی در مغازه قرار دهیم. ما اطمینان داریم که کالا با قیمت منصفانه به فروشگاه تحویل داده می شود.

در بازار خرید و فروش کفش دست دوم چه گذشت؟

قیمت کفش دست دوم چنده؟

قیمت ها بسیار متفاوت است و محدودیت خاصی ندارند. اما قیمت ها معمولا از 5000 تومان شروع می شود و سپس تا 2 تا 3 میلیون و 2000 تومان می رسد. البته کفش های دست دوم که میلیون ها دلار قیمت دارند بیشتر مربوط به کفش های ورزشی و کوهنوردی خارجی است.

بررسی خرید و فروش کفش زنانه طبی و زنانه دست دوم در تهران نشان می دهد که قیمت این کفش ها از 5000 تومان شروع و به یک میلیون و 2000 تومان ختم می شود. چرم زنانه و متفرقه پوتین نیز بین 3000 تا 2 میلیون تومان قیمت دارد.

دومین جفت کفش مردانه شامل کفش های کلاسیک چرم، کتان، بوت و مردانه با قیمت 5000 تومان آغاز شد و در حالت عادی به 2 میلیون تومان رسید. اما در موارد خاص شاکیان مدعی هستند که از کشف دست دوم زیاد استفاده نشده و اصل است. بنابراین 3 تا 5 میلیون تومان طلب دارند.

[ad_2]

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما