من نمی توانم صحبت کنم، من مشغول سکسی بودن هستم

ادوینا استیم لباس سنگین و بی شکلی پوشیده بود. زغالی بود که رنگش به مچ پایش رسیده بود. با این حال، او هرگز گرما را احساس نکرد.

هنگامی که او برای پذیرش دیپلم خود از صحنه عبور کرد، صدای تشویق دوستان و اعضای خانواده به گوش رسید. او از دانشکده حقوق فارغ التحصیل شد – و این برای او خیلی داغ بود.

خانم استیم، 26 ساله، که مدرک خود را در بهار امسال از دانشکده حقوق شپرد براد در دانشگاه نوا ساوت ایسترن در داوی، فلوریدا دریافت کرد، گفت: “این یک روند سه ساله بوده است.” نه دلم برای رسیدن به اون روزی که میگم “وای این هست داغ.”

او افزود: «این موضوع در حال حاضر برای من داغ است.

خانم استیمه یکی از بسیاری است که تعریف جذابیت را گسترش داده و آن را فراتر از ارتباط قبلی خود با مفاهیم قدیمی جذابیت قرار داده است. این روزها، احساس گرما دیگر فقط به ظاهر فیزیکی شما مربوط نمی شود، بلکه به نحوه حرکت شما در جهان و نحوه دیدن خود مربوط می شود.

بسیاری از کسانی که برای درک گسترده‌تر این اصطلاح اصرار می‌کنند، همچنین در مقابل این ایده که باید منتظر تایید شخص دیگری باشید، قبل از اینکه احساس کنید که خود را داغ توصیف می‌کنید، مقاومت می‌کنند. از نظر آنها ناز بودن خود خوانده می شود و بس. دیگر فقط در چشم بیننده نیست. این یک خلق و خوی است. این یک محیط است.

امیلی ساندبرگ، تدوینگر و فیلمساز 28 ساله در بروکلین، در حال خوردن اسپاگتی بود که متوجه شد داغ است.

هیچ چیز جادویی در آن وجود نداشت. فقط یک شام نیمه شب پشت میز آشپزخانه بود و خانم ساندبرگ لباس ورزشی و عینک به تن داشت. اما او احساس کرد که برای فیلمبرداری از خودش که رشته‌های ماکارونی را روی یک چنگال می‌چرخاند، هیجان زده شد و توانست بیشتر آن را وارد دهانش کند. در حال جویدن، با کانیه وست «زندانی» در پس‌زمینه، با حالتی خالی به لنز خیره شد.

خانم ساندبرگ سپس این ویدیوی هفت ثانیه ای را در استوری اینستاگرام منتشر کرد. در عرض چند لحظه، نظرات به پیام‌های مستقیم او سرازیر شد. او گفت که ویدیوی او از سلفی گرفتن او “میل به بازگشت مردان” را برانگیخت، که از این اصطلاح برای افرادی استفاده می‌کند که در پست‌های رسانه‌های اجتماعی اظهارنظرهای ناخواسته می‌کنند. یکی نوشت: “U cut” یکی دیگر گفت: “با من ازدواج کن.”

خانم ساندبرگ گفت: «لازم نیست برای حضور در فضای مجازی اجازه بخواهید. “شما می توانید فضا را اشغال کنید و اجرا کنید و پویایی قدرت خود را بین خود و مخاطبان خود ایجاد کنید. من فکر می کنم آنلاین بودن داغ به نوعی خالص است، مسلماً همان چیزی که رسانه های اجتماعی در ابتدا برای آن بودند.”

از ماه مه، زنان روز فارغ‌التحصیلی خود را با پر کردن جدول زمانی شبکه‌های اجتماعی با عکس‌هایی از خود با کلاه و لباس مجلسی همراه با نظراتی که جذابیت خودشان را نشان می‌دهند، جشن می‌گیرند. “دختران داغ واقعی در STEM” را بخوانید تخته ملات دانش آموخته دانشگاه نوادا، لاس وگاس.

آریانا ناتانی، کارشناس پادکست 25 ساله و برنامه ریز رویداد، متوجه استفاده جدید از کلمه “داغ” شده است.

او گفت: «هیچ چیز خاصی وجود ندارد که داغ بودن را تعریف کند. “این اعتماد به نفس است. نحوه لباس پوشیدن شما، نحوه ارائه خود به دیگران است. به این معنی نیست که شما باید متقارن ترین و کامل ترین انسان باشید. احساس می کنم این دیگر مطلوب نیست. تعریف ما از جذابیت و جذابیت بسیار گسترش یافت.»

دیوید کو، یک طراح داخلی در لس آنجلس، فهرست رو به رشدی از پدیده های کلیشه ای دارد که او آنها را داغ تعریف می کند. آنها شامل خطوط برنزه، رفتن به تعطیلات، آب نبات بدون قند، قهوه سرد، ارسال پیامک به سمت راست و کلاه کامیون‌داران هستند.

آقای کو، 30 ساله، گفت: «مهر اخلاقی در آن وجود دارد.

این لحن کنایه آمیز با صدای بلند و واضح در شبکه های اجتماعی منتشر می شود. از سال 2020، کاربران TikTok ویدیوهایی از خود در حال انجام فعالیت‌هایی که به نظرشان داغ می‌دانند در گزیده‌ای از سرود فمینیستی Megan Thee Stallion «Girls in the Hood» منتشر می‌کنند. ویدیوها با یک کلیپ صوتی گرفته شده از یک تبلیغ مربی شروع می شود که در آن مگان تی استالیون توضیح می دهد که در حال حاضر نمی تواند صحبت کند، زیرا او مشغول داغ بودن است. فعالیت‌های نشان‌داده‌شده در ویدیوها شامل ضربه زدن بر روی لپ‌تاپ، انجام تکالیف در شنبه شب و تمیز کردن شکاف‌های خوابگاه دانشجویی با اسفنج و برس است.

نایلون از ماهی کنسرو شده به عنوان «غذای سکسی برای دختران» صحبت کرده است، و ویس به ظهور به اصطلاح «راه رفتن دخترانه داغ» اشاره کرد، پدیده‌ای که توسط میا لیند، یک تأثیرگذار TikTok آغاز شد و زنان جوان را تشویق می‌کند تا چهار مایل راه بروند. در حالی که به تمرکز بر افکار قاطعانه در سه زمینه ادامه می دهید: آنچه که آنها برای آن سپاسگزار هستند. اهداف آنها در زندگی و نحوه برنامه ریزی آنها برای رسیدن به آنها؛ و چقدر گرم است خانم لیند در ویدئویی که قوانین اصلی را تعیین می کند، گفت: “شما ممکن است به هیچ پسر یا درام پسرانه ای فکر نکنید.”

او در مصاحبه‌ای گفت که می‌خواهد در را برای احساس گرما با دختر داغش «باز کند» و او را از میان داوران ظاهر مردانه‌ای که با زندگی روزمره مانند نوعی مسابقه زیبایی رفتار می‌کنند، حذف کند.

خانم لیند که مگان تی استالیون را الهام‌بخش این پیاده‌روی می‌داند، می‌گوید: «واقعاً سکسی بودن از آنچه قبلاً تصور می‌شد در دسترس‌تر و قابل دسترس‌تر است. من فکر می‌کنم واقعاً بازیابی عظیمی از اصطلاح داغ صورت گرفته است.»

از زمانی که خانم لیند ویدیوی دمو خود را منتشر کرد، محبوبیت خود را حفظ کرد، که از یک سال پیش تقریباً سه میلیون بازدیدکننده داشته است. هشتگ #hotgirlwalk بیش از 280 میلیون بازدید به دست آورده است.

خانم لیند، 23 ساله، گفت: “پیاده روی دختر سکسی یک طرز فکر است. یکی از سنگ بنای راه رفتن دختر سکسی تلاش برای ایجاد اعتماد به نفس است. این تمرینی برای مقابله با این خودگویی منفی و احساس جذابیت است.”

همانطور که اشلی بنت، روان درمانگر در ملبورن استرالیا و نویسنده کتاب هنر پذیرش بدن، استفاده جدید از این کلمه را گامی به سوی خودتوانمندسازی می داند.

خانم بنت در ایمیلی گفت: «این نوعی شورش و راهی برای بازگرداندن روایت است، به‌ویژه از آسیب‌هایی که مجلات مد در دهه‌های 1990 و 2000 وارد کردند». «من فکر می‌کنم رسانه‌های اجتماعی، اگرچه می‌توانند جنبه‌های منفی خود را داشته باشند، در واقع به ما کمک کرده‌اند تا مفهوم «چه چیزی سکسی» را گسترش دهیم.

به گفته کلی ای. رایت، جامعه شناس و کاندیدای دکترا در دانشگاه میشیگان. با گذشت زمان، راه های بودن داغ خانم رایت در ایمیلی نوشت.

او اضافه کرد که این کلمه در حدود سال 1909 مترادف با “محبوب” یا “تحت تعقیب” شد و خاطرنشان کرد که پاریس هیلتون در اوایل دهه 2000 به این معنی “که سکسی است” بود. در دهه 1920، معنای این کلمه به میل جنسی گسترش یافت.

ریچل الیزابت ویستلر، محقق دانشگاه اورگان که متخصص در زبان شناسی است، گفت: بسیاری از کلمات و عباراتی که در گفتمان آنلاین رایج شده اند، از جمله «هات»، «نرم» و «کیکی»، ریشه در BIPOC و جوامع عجیب و غریب دارند. و مطالعات سیاه پوست او گفت که با گذشت زمان آنها به شنونده تبدیل می شوند و به عنوان عناصر “گفتگوی TikTok” دیده می شوند، پدیده ای که او از آن به عنوان “سفید شدن معنایی” یاد می کند.

او مگان تی استالیون را به عنوان منبعی از میم‌هایی که پیام‌های قاطعانه را برای زنان و دختران جوان تبلیغ می‌کنند، با استناد به آهنگ 2020 خود “Body” معرفی کرد.

دکتر وایسلر گفت، ما مگ را دیده‌ایم که در طول قرنطینه با «بدن» بیرون می‌رود، و او گفت: «این یک تابستان گرم برای دختر خواهد بود.» ما خوشحال خواهیم شد ما زنانی با اعتماد به نفس خواهیم بود. بسیاری از تغییرات در زبان ما از زنان ناشی می شود – از سیاه پوستان و همچنین از رنگین پوستان.

برای خانم استیم، که اخیراً از دانشکده حقوق فارغ التحصیل شده است، فرصت داغ بعدی با شرکت در آزمون وکالت فرا خواهد رسید.

او گفت: «وقتی در ماه سپتامبر این نتایج را بگیرم، داغ ترین لحظه برای من خواهد بود.

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما