میلیاردرهای ژاپنی قبل از شروع برنامه گردشگری فضایی اسپیس ایکس به فضا سفر می کنند

[ad_1]

سه مسافر دیگر از جمله یک فضانورد روسی و دو گردشگر ژاپنی به ایستگاه فضایی بین المللی اعزام شدند. نکته قابل توجه اینکه یکی از گردشگران این پرواز یک میلیاردر ژاپنی است که چند سال پیش اعلام کرد که موشک اسپیس ایکس روزی به دور ماه خواهد چرخید، اما طرح شرکت فضایی الن ماسک هنوز به مرحله نهایی نرسیده است. .

سه خدمه با استفاده از فضاپیمای روسی سایوز ساعت 11:08 صبح روز پنجشنبه قزاقستان را ترک کردند و انتظار می رود ساعت 5:10 بعد از ظهر به ایستگاه فضایی برسند. خدمه پرواز شامل فضانوردان روسی الکساندر میسورکین، یوزو هیرانو و یوساکو مایزاوا، گردشگران ژاپنی هستند که حدود 12 روز را در ایستگاه فضایی بین المللی سپری خواهند کرد.

اسپیس ایکس

میلیاردرهای ژاپنی از سال 2018 در لیست انتظار SpaceX قرار دارند

بازدید او بخشی از احیای گردشگری فضایی روسیه است. این پرواز دو ماه پیش زمانی انجام شد که روسیه یک بازیگر و کارگردان روسی را برای دیدن صحنه هایی از یک فیلم به ایستگاه فضایی بین المللی فرستاد.

هیرانو و مایزاوا با شرکت آمریکایی Space Adventures در سفر هستند و قصد دارند از حضور آنها در ایستگاه فضایی بین المللی عکس بگیرند و آن را در کانال یوتیوب خود منتشر کنند. قبل از پرواز، مایزاوا فهرستی از “100 کاری که باید در فضا انجام داد” تهیه کرد که یکی از آنها بدمینتون بازی با یک فضانورد روسی است.

میزاوا که ثروت خود را از تجارت خرده فروشی آنلاین مد به دست می آورد، قبلاً به پروازهای فضایی علاقه نشان داده است. این میلیاردر ژاپنی در سال 2018 اعلام کرد که بلیط سفر به ماه را با موشک آینده اسپیس ایکس خریداری کرده است. سال گذشته، آنها اعلام کردند که قصد دارند هشت نفر را با کمک موشک SpaceX به ماه آزاد ببرند.

با این حال، برنامه پرواز این سفینه فضایی در حال حاضر تا حدودی نامشخص است و این سفر فضایی راهی سریع برای رسیدن به خواسته های مایزاوا فراهم کرده است. خدمه شامل سه فضانورد ناسا و یک فضانورد آلمانی از آژانس فضایی اروپا خواهد بود که در حال حاضر در ایستگاه فضایی بین المللی هستند.

[ad_2]

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

تماس با ما