نامه ناصر تهران به رئیس قوه قضاییه در خصوص محکومیت مدیر عامل دیوار: ممانعت از اجرای حکم

[ad_1]

سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران به حکم قطعی حبس مدیرعامل شرکت دیوار پاسخ داده و رئیس نصر نیز در نامه ای به رئیس کل دادگستری خواستار ممنوعیت حکم قطعی مدیرعامل پلتفرم دیوار شده است. فساد و فحشا با جذب روسپی ها.»

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، حسین اسلامی در قسمت اول این نامه گفت: متاسفانه امروز جامعه فناوری اطلاعات ایران حکم حبس قطعی مدیر عامل دیوار را اعلام کرد. سازمان نظام صنفی رایانه ای و اینکه بسیاری از فعالان صنعت فناوری اطلاعات پرونده های حقوقی و حقوقی دلسوزانه ای را در پیش گرفته اند.

در ادامه این نامه آمده است که «طبق بیانیه شرکت وال، مجازات «جذب روسپی و ارائه دلیل برای فساد و فحشا است»؛ هیچ حرف و محتوایی وجود نداشت، اما به گفته قاضی محترم، قصد مجرمانه بودن آن بوده است. در محیطی خارج از کنترل دیوارها و شرکت اتفاق می افتد و در این راستا تنها در سال 2016 حدود 56 میلیون آگهی (20 درصد) به ثبت رسیده است.

تصمیمات مبتنی بر موضوعی که قابل کنترل نیست

اسلامی در این نامه گفت: بدیهی است که آنها را نمی توان به دلیل نداشتن کنترل بر این شرکت و خارج از کنترل آن مجازات کرد. به عنوان مثال، اگر فردی با استفاده از سیم کارت اپراتور تلفن همراه مرتکب جرم شود، مشخص می شود که عامل جرم بر عهده عامل جرم است نه اپراتور تلفن همراه. بر این اساس، مسئولیت وال سایت و تمامی کسب و کارهای آنلاین کاربر محور باید محدود به محتوایی باشد که به صراحت و صریح منتشر می کنند.

رئیس نصر تهران در قسمت دوم این نامه با بیان اینکه متاسفانه علیرغم داشتن کسب و کار پیشرو در کشورش نسبت به سایر کشورهای منطقه، گفت: به همین دلیل تهران دارای کمیته حقوقی صنف رایانه ای است. سیستم. در حال حاضر در حال تدوین قانونی است که حقوق و وظایف بستر آنلاین را مشخص می کند تا این طرح از طریق قوه قضائیه یا دولت به مجلس محترم ارائه شود. اما تا زمانی که قوانین جامعی برای تطبیق با فضای جدید کسب و کار وضع نشود، از نهادهای حقوقی و دولت انتظار می رود به جای اعمال زور علیه کارآفرینان، با اتخاذ رویکرد حمایتی از این مشاغل، به رفع نواقص موجود و بهبود فضای کسب و کار خود کمک کنند. .

رفاه حیوانات

در عین حال، با توجه به شرایط سخت اقتصادی کشور که فشار بر بنگاه‌ها را دوچندان کرده است، چنین تصمیم‌هایی می‌تواند برای فعالان اقتصادی به‌ویژه جوانان ناامیدکننده باشد، در حالی که مقام معظم رهبری همواره «در تمامی بیانات خود بر اهمیت حفظ امید تأکید داشته‌اند. در جوانی.”

ناصر هشدار داد که رابطه قوه قضاییه با تجارت رو به وخامت است

روشن است که اگر این تصمیم برخلاف رویه ای باشد که جناب عالی از بدو ورود به قوه قضائیه همواره بر آن تاکید داشته اند، ارتباط کارآفرینان و نخبگان با قوه قضائیه و کارآفرینان کسب و کارهای اینترنتی در کشور است که همیشه همینطور است. یکی از سرسخت ترین و خوشبین ترین مردم کشور. آنها با دیدن خطراتی که صنایع بزرگ کشور با میلیون ها بیننده مانند وال کالکشن، آخرین بارقه امید خود را به کارآفرینی و کمک به اشتغال و توسعه کشور از دست خواهند داد. “

در پایان این نامه تاکید شده است: حمایت همه جانبه و مانع رشد حرفه ای شود.

[ad_2]

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

تماس با ما