نصرتی: پرسپولیس انگیزه لازم را ندارد

[ad_1]

خبرگزاری فارس: مدافع سابق پرسپولیس می گوید: این تیم انگیزه لازم را برای از دست دادن جام لیگ قهرمانان آسیا ندارد.

محمد نصرتی درباره ایستادگی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل جوبهان در دیدار پایانی هفته ششم لیگ برتر گفت: پرسپولیس بازی را خوب شروع کرد و در زمان مناسب به گل رسید. او می توانست با یک یا دو گل دیگر در همان نیمه کار را تمام کند، اما این اتفاق نیفتاد. در نیمه دوم، ضربات رحمان رضایی نتیجه را برگرداند و ذوب آهن کاملاً مسلط شد. او اگر توپ را حفظ می کرد و صاحب توپ می شد می توانست برنده شود اما در نهایت بازی با تساوی به پایان رسید.

وی افزود: میلاد جهانی در این دیدار هم مثل همیشه خوب عمل کرد و کادرفنی ذوب آهن با اعزام حسین شنانی و ایوان مارکوویچ به میدان، قدرت خط حمله و بال های خود را افزایش داد. حتی در دقایق اضافه بازی در ضدحمله این تیم چهار – دو – دو شد که با تاخیر عرفان پور افراز از دست رفت. به هر حال در فوتبال اگر از فرصت استفاده نکنی به دردسر می افتی و این اتفاق برای پرسپولیس افتاد.

مدافع سابق پرسپولیس با اشاره به عملکرد مهاجم این تیم گفت: به نظرم مهدی عبدی خوب کار کرد و هیچکس انتظار نداشت او مهاجم اول پرسپولیس باشد. باید به این بازیکن فرصت داد اما آرمان رمضانی تاکنون نتوانسته انتظارات را برآورده کند. البته باید به این مهاجم مثل عبدی فرصت و اعتماد به نفس بیشتری داده شود تا بتواند بیشتر به پرسپولیس کمک کند.

نصرتی در ادامه درباره دلیل کناره گیری پرسپولیسی ها توضیح داد: شاید پرسپولیسی ها هم می خواستند همین هدف را داشته باشند اما انرژی موجود در تیم ذوب آهن به خصوص تغییر به آنها کمک کرد تا جلو بروند. شاگردان رحمان رضایی انگیزه زیادی برای دیدار با نایب قهرمان آسیا داشتند و همین امر به آنها کمک کرد تا بازی را برگردانند. آنها اگر مراقب حملات خود بودند می توانستند پیروز شوند.

وی با بیان اینکه به نظر می رسد پرسپولیس پس از جدایی بشار رسن برای حفظ مالکیت و انتقال توپ دچار مشکل شده است، خاطرنشان کرد: در مورد جدایی بشار باید بگویم که باعث تاسف است که مدیریت قبلی و اعضای هیات مدیره پرسپولیس عملکرد ضعیفی داشتند. جدایی این بازیکن را آسان کردند اما پرسپولیسی ها در فرم تاکتیکی هستند و البته یحیی گل محمدی و دستیارانش به زودی جای خالی بشار را پر خواهند کرد.

بازیکن سابق پرسپولیس گفت: با این حال نکته ای که در بازی دیروز به چشم آمد انگیزه مضاعف ذوب آهن بود و شاید پرسپولیسی ها انگیزه لازم برای از دست دادن قهرمانی آسیا را نداشته باشند. سطح، امکانات و توجه به این مسابقات بالاتر از لیگ ایران و ایران است و عدم پیروزی مقابل اولسان و کسب جام در مجموعه پرسپولیس باعث ناامیدی شده است. بعد از بازی با تیم کره گفتم اگر گل محمدی داشته باشم از بازیکنان جوانی که کمتر بازی کردند در برخی مسابقات استفاده می کنم. البته این تصمیم من است و کار یحیی به دلیل محدودیت بازیکنان با کیفیت سخت است.

نصرتی درباره نتیجه اخراج سعید آقایی پس از تساوی بازی گفت: البته بعد از این اتفاق بازیکنان باتجربه ای مثل سیدجلال، کنعانی نژاد و لاک باید بازی می کردند تا باخت آقایی اتفاق نیفتد و تیم خالی خواهد بود دفاع “همان لحظه گل را نخورید. البته در صحنه اخراج سعید به نظرم درشت حامد لک خیلی چشمگیر است.

رامین رضیان شب قبل از بازی پرسپولیس و ذوب آهن در لایو اینستاگرام خود با وجود امضای قرارداد با الدحیل علاقه خود را برای بازگشت به پرسپولیس اعلام کرد و علیرضا بیرانوند نیز در این لایو کامنت گذاشت. پس از آن اطلاعیه ما

مدافع سابق سرخ ها افزود: البته حرکت رضاان را حرفه ای نمی دانم زیرا بازیکنی در این سطح پس از عقد قرارداد با باشگاه بسیار حرفه ای مانند الدحل قطر، دلیلی برای بازگشت به پرسپولیس ندارد. این خوب نیست.” . رضاییان باید برای الدحل تلاش کند و به تصمیم باشگاه برای قرضی دادن او به یک تیم قطری دیگر احترام بگذارد. او در نهایت هر زمان که قراردادش با الدحل به پایان می رسد، در صورت شناخت و درخواست کادرفنی می تواند روی بازگشت به پرسپولیس تمرکز کند.

نصرتی گفت: پرسپولیس یک تیم کامل است و با بالا رفتن انگیزه و راهکارهای کادرفنی به سرعت به جایگاه سابق خود باز می گردد. این الهام قطعا به دلیل حمایت هواداران است. جدول مسابقات نیز نزدیک است و او می تواند با پیروزی در دیدارهای عقب افتاده به صدر مسابقات بازگردد.

[ad_2]

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

تماس با ما