نظر | من در مورد میت رامنی (و سگش) اشتباه کردم

اما نه، او ترسید و پاسخ داد: سگ هوای تازه را دوست دارد.

کمپین پیشرفت کرد. و من به نوعی احساس ناامیدی می کردم. من مطمئن هستم که شما مدت‌هاست که آن را از بانک‌های حافظه خود مسدود کرده‌اید، اما رامنی یک نامزد واقعاً خواب‌آور بود. وقتی گفت که عمیقاً به “آمریکایی ها” اهمیت می دهد، به جز، اوم، نه “بسیار فقیر”، یک نقطه اوج بود.

این پس از یک پیروزی بزرگ اولیه در فلوریدا بود که او اضافه کرد که “شکی نیست که فقیر بودن خوب نیست.”

خب این خیلی وقت پیش بود از آن زمان، دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد و سیاستمدارانی که ما را مسخره می کنند، برای امرار معاش به سرزمین فرصت های همیشگی نقل مکان کرده اند. در این مدت، من توانستم نه میلیون بار اشاره کنم که ترامپ در اوایل کارش، یک کپی از یکی از ستون های من را برای من فرستاد، “سگ صورت خوک” را در کنار عکس من خط زد و همچنین موفق شد کلمه “توو” را به اشتباه بنویسد. “

البته او اکنون رئیس جمهور نیست، اما ترامپ همچنان نامزد می شود و ادعا می کند که انتخابات دزدیده شده است، و او در حال رقصیدن شاد در دو کنفرانس NRA است و به خود می بالد که پوتین در ساعت خود “هرگز به اوکراین نرو”. رامنی اکنون سناتور است، زیرا او تنها جمهوری خواه بود که در طی هر دو روند استیضاح ترامپ به برکناری ترامپ رای داد و اخیراً، او تنها جمهوری خواه بود که به لغو حکم ماسک جو بایدن رای منفی داد.

او البته از دستور کار میچ مک کانل و حزبش نیز حمایت می کند. اگر موافق نیستید، دلتنگی نسبت به آنچه که ممکن است بوده باشد، سخت است. اما تنها درسی که من از دوره سیموس گرفتم این است که چیزهایی بدتر از کسالت وجود دارد.

روزنامه تایمز متعهد به انتشار است انواع حروف به سردبیر ما دوست داریم نظر شما را در مورد این یا هر یک از مقالات ما بشنویم. در اینجا برخی از نکات. ایمیل ما اینجاست: letter@nytimes.com.

بخش نظرات نیویورک تایمز را دنبال کنید فیس بوکو توییتر (@NYTopinion) و اینستاگرام.

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

تماس با ما