نقشه راه سامسونگ برای تبلت ها و گجت های پوشیدنی در سال 2022 رونمایی شد


در آخرین هفته سال 2021 هستیم و شرکت ها در حال آماده شدن برای معرفی محصولات جدید در سال 2022 هستند. اکنون، بخشی از نقشه راه سال آینده سامسونگ رونمایی شده است که برنامه های کره ای را برای تبلت ها، ساعت های هوشمند، لپ تاپ ها / رایانه های شخصی و کیسه هوای بی سیم تشریح می کند. در این نقشه راه زمان تولید و همچنین میزان تولید هر محصول قابل مشاهده است.

سامسونگ بدون شک سال آینده سری گلکسی اس 22 را همراه با نسل جدید گلکسی A و بسیاری از گوشی های هوشمند دیگر رونمایی خواهد کرد. اما به نظر می رسد مردم کره برنامه های بزرگی برای بازار تبلت دارند، زیرا در نقشه راه این شرکت برای سال 2022، شش تبلت ذکر شده است که بخش های مختلف بازار را هدف قرار داده اند.

به گزارش رسانه کره ای «TheElec»، سامسونگ نقشه راه سال آینده را به شرکای اصلی خود در کره جنوبی ارائه کرده است. این نقشه همچنین نام محصولات، زمان تولید و مقدار محصولات آنها را نشان می دهد.

ظاهرا سامسونگ قصد دارد سال آینده از شش تبلت رونمایی کند که چهار تای آن ها از سری گلکسی تب اس 8 خواهد بود. تولید Galaxy Tab S8، Tab S8 Plus و Tab S8 Ultra در فصل اول و دوم سال 2022 آغاز خواهد شد. مدل نور این خانواده در فصل سوم و چهارم ساخته خواهد شد. البته این تبلت ها در محصولات آینده تبلت های کره ای به مقدار کم خواهند بود.

سامسونگ روی Galaxy Tab A8 و Galaxy Tab A7 Lite تمرکز خواهد کرد که در فصل اول تا چهارم سال 2022 تولید خواهند شد و هر کدام 11 میلیون دستگاه تولید می کنند. در مجموع، سامسونگ قصد دارد سال آینده 33.6 میلیون تبلت بسازد.

کره ای ها در مجموع 7.4 میلیون لپ تاپ / رایانه شخصی در سال آینده خواهند ساخت که سه مورد از آنها جدید خواهد بود. این محصولات در فصل دوم تا چهارم سال 2022 تولید خواهند شد.

سامسونگ در سال 2022 از گلکسی واچ 5 و همچنین کیسه هوای بی سیم Badz 2 و Badz Live 2 رونمایی خواهد کرد. طبق این نقشه راه و البته برنامه های مردم کره برای بازار گوشی های هوشمند، سال پرکاری را پشت سر خواهند گذاشت.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم