ورود به بازار کشور

[ad_1]

سند سوم «فرار مالیاتی» نیز جزو سیاست مسکن شد. درست زمانی که دولت می گوید «مالیات مسیر تولید و سرمایه گذاری را طی می کند و این مالیات خطرناک ترین راه برای جلوگیری از جریان سرمایه گذاری یعنی جریان اموال غیرمولد است» کارگران ساختمانی به فرار مالیاتی اعتقادی ندارند.

در بررسی «دنیای اقتصاد»، منظره سرمایه گذاری در ساخت و ساز با سرعت مضاعف و به طرز عجیبی سیاسی شده با «مسکن مولد» و «یخ زدگی مسکن» یک تمسخر است: عرضه کنندگان بیش از 4 سال است که می فروشند، همین مدت. با گذشت زمان با به اصطلاح «فرار مالیاتی به نام فرار مالیاتی»، محرک فرار مالیاتی عادی شد.

ورود به بازار کشور

به سازندگان مسکن – شرکت های ساختمانی، سازندگان و سازندگان و خرده فروشان – با توجه به تغییرات اعمال شده در قوانین مالیات های مستقیم در سال 96، باید «حاشیه درآمدی یا همان حاشیه از محل ساخت و فروش مسکن» به عنوان «ساختمان» در نظر گرفته شود. و فروش» مالیات. »به دولت بپردازید. این بخش واردات، به منظور «تدوین سیاست مالیاتی عجیب» – که باعث می شود یک ماده از قانون، فرمول می گوید و نظر از همان ماده، فرمول «قانون عمل» در قانون عمل کاملاً متفاوت است. تعبیر کارگزار مالیاتی – میزان «توجه قابل توجه از واردات» درج شده و به عبارتی جدی تلقی نمی شود. اما «مالیات ساختمانی بر ساخت و ساز»، هر تعداد که باشد، در چارچوب «جریان اموال» درگیر تخریب «قدرت خرید» از طریق انجماد خانه‌ها، «به ناعادلانه» و حسب مورد است. باشد، “بی سود” آمدم.

مجازات سرمایه گذاران ساختمانی با هویت مالیاتی

در ماده 77 قانون مالیات های مستقیم آمده است: «واردات اشخاص حقیقی و حقوقی از ساخت و فروش هر نوع ساخت و ساز مشمول مقررات فصل چهارم و پنجم این قانون است».

در ترجمه این ماده مشخص شده است که کارگران ساختمانی به استثنای آپارتمان سازان و نوسازان باید معادل حدود 20 تا 25 درصد درآمد حاصل از این فعالیت «مالیات» بپردازند. به عبارت ساده تر، این فرمول از آنجایی پیچیده می شود که «سازندگان و فروشندگان در بازار مسکن علاوه بر ساخت و فروش هر واحد مسکونی، باید حدود 5 درصد از قیمت آپارتمان را به عنوان مالیات پرداخت کنند». این مبلغ معادل 20 تا 25 درصد حاشیه سود یا درآمد پس از کسر می باشد. این قانون مالیاتی دو هدف دارد. این متن برای اعتدال‌گرایان از یک راه سخت و غیرقابل هضم است، در راه ارائه مسکن جدید از سوی دیگران. اما قصد سوم، «تفسیر زیر بر این مقاله» این است که به نظر می رسد ارزان است، در حالی که مقامات مالیاتی، القاعده، به مقاله اصلی اشاره می کنند که مورد علاقه تولیدکنندگان است. در متن تبصره ماده 77 قانون مالیات های مستقیم آمده است: «اولین نقل و انتقال ساختمان علاوه بر انتقال قطعی موضوع مالیات ماده (59). مالیات قطعی موضوع این ماده پس از اعمال مقررات مربوطه مشخص می شود؛ ترجمه این تبصره ظاهرا فریبنده است، می فروشند. در متن تفسیر، گفتگو با عنوان «ارزش زمین معامله» بیان شده است. ارزش یک معامله در ارزش کشور ضرب می‌شود، که وقتی با آن نرخ 10 درصد محاسبه می‌شود، حدود 0/2 درصد ارزش روز، با احتساب مالیات‌ها، می‌شود.

به این ترتیب تولیدکنندگان مسکن در هنگام ساخت واحدها معادل 8/1 تا 2 هزار دلار قیمت فروشنده را از نظر «مالیات ساخت و فروش» پرداخت می کنند. و سپس در پایان سال مالیاتی مابه التفاوت مبلغ تا 5% قیمت فروش در پایان پرداخت شود.

دستورالعمل های سازندگان را دنبال کنید

گزیده ها حاکی از آن است که در 4 سال گذشته پارامترها شامل پارامترهای تکان دهنده از جمله هزینه ساخت (شامل هزینه های ساخت و بسته شدن شامل ارقام ساخت و فروش و مالیات) بوده است. از بازار، چندین لایه رکود ساخته شده است. در پایتخت، مسکن با تیراژ متوسط ​​در سال‌های اخیر حدود 60 درصد کاهش داشته است و بلایای طبیعی در سال‌های اخیر کاهش یافته است. توزیع و توزیع مسکن در کشور نیز 150 هزار واحد در هر پینت «محدوده عرضه بحرانی» است.

تشویق با ملاکی “مالیات دهندگان”

آشفتگی سیاسی در بازار مسکن به مرور زمان آشکارتر شد زیرا مشخص شد «سیاستمداران با تولید مالیات بر مسکن، فراریان مالیاتی را از فرار مالیاتی معاف کرده اند». در همان سالی که قانون «ساخت و فروش مسکن» تصویب شد، دولت مکلف به اجرای «فرار مالیاتی» شد. این در حالی است که این نوع مالیات فرعی و ناکارآمدی در تنظیم بازار مسکن نیز در شرایطی الزامی است که اقدامات مورد نیاز «بانک اطلاعات و حسابداری صحیح املاک خالی» هرگز از هیچ مالکی گرفته نمی شود. خ مالیات خانه خالی »در دنیا درجه مالیاتی 4 در رده مسکن و همچنین در بازار موفق مسکن در بازار در این بازار، مالیات اصلی (درجه یک)، مالیات سالانه بر دارایی به صورت قیمت شستشو (بیشترین قیمت در منازل) با قیمت بالا و چند خانه). همچنین اگر از خانه خالی در کشوری مالیات اخذ شود، بازار مسکن آن کشور به تعدادی خانه خالی و مشخصات مالکان مجهز می شود. در بازار مسکن کشور «مالیات بر اموال و جریان غیرنظامیان غیرمولد» به گونه ای تنظیم می شود که در عمل امکان اخذ مالیات از مالکان وجود ندارد. اتفاقاً در 4 سال گذشته همین اتفاق برای «آبادانی کشور» افتاد و سیاستمداران بدون هیچ «تدبیر اساسی» به نفع «قیمت مسکن و احیای رونق پایدار» در شرایط فعلی پرداخت می‌شوند. . دو سال پیش مالیاتی تحت عنوان «مالیات خانه تجملاتی» گرفته شد که شامل قیمت «روزی هزار» و «املاک و همچنین خانه های نجومی» بود. این مالیات در مقایسه با مالیات تولید مسکن از نظر قیمت و قیمت نیز عجیب است.

معتادان مشتاق به فریزر

«مالیات بر ساخت و فروش مسکن» تنها پیشتاز صاحبان خانه و سایر سرمایه گذاران ساختمانی نیست. تبصره دیگری در ماده 77 مقرر می دارد که اگر سه سال از پایان نوسازی آپارتمان بگذرد، سازنده آن خانه از پرداخت «مالیات و بیع» معاف است.

این مدل از «مالیات» نسل کنونی را به غیرمولد بودن تشویق می کند. به این ترتیب در آخرین دوره تلاطم بومیان که از سال 97 با افزایش قیمت مسکن در پایتخت و سپس در سایر شهرها آغاز شد و با رکود شدید ادامه یافت، جریان در بازار دو کشور به شدت تحت تاثیر قرار گرفت. شروع از محل «افزایش سرمایه گذاری سرمایه گذاری» و سپس از ناحیه «حرکت برای خروج از مسیر اصلی و ورود به مسیر انحراف». هزینه‌های عرضه مسکن و هزینه‌های صفر برای انحصارها «پیامد سیاست زدگی در سال‌های اخیر» برای مهم‌ترین بازار مصرف کشور بوده است. سیاستمداران، تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان این خانه‌ها در گذشته بی‌خانمان بودند و حتی آن دسته از مالکانی که در قالب خانه‌های خالی از سکنه، «مسکن بازار عرضه» را تشدید کردند و ارزش بیشتری ارائه کردند.

فرار مالیاتی داخلی

ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری خلق افغانستان در اولین نشست خبری خود پس از آغاز کار رسمی خود به دولت هفدهم وعده داد: رئیس‌جمهور در جریان تبلیغات انتخابات ریاست‌جمهوری نیز نگاه ویژه‌ای به وعده‌های خود در رابطه با بازار مسکن داشت و «تجارت و سرمایه‌گذاری در بخش مسکن غیرمولد با مالیات‌های بازدارنده قابل مدیریت است». با این حال، از زمان “تدوین سیاست ساده برای مبارزه موثر با فرار مالیاتی”، هیچ نشانه ای از ضعیف ترین و امیدوارکننده ترین آنها در دولت مشاهده نشده است. در عوض مسئله زمان است.

این در حالی است که دولت می تواند بدون هیچ هزینه ای با مالیات نظارتی «سرمایه ها را از بازار منجمد کند و بازاری آزاد و روان بسازد». تشویق مؤسسان مالیاتی در حاشیه کنوانسیون مالیات بر مسکن مسکن و نیز صحت نظارتی و حرفه ای بودن که به دلایل نامعلومی در حال حاضر از نوع مقررات این عملیات نظارتی است، بر بازار مسکن حاکم است. “مالیات بر ساخت و ساز و فروش مسکن” توسط متخصصان نظارتی در دست تولیدکنندگانی که “واحدهایی را خارج از انتخاب تقاضای مصرف کننده خارج از انتخاب و انتخاب تولید می کنند” به تصویب رسید. سایر تولیدکنندگانی که واحدهای ارزان قیمت و کم هزینه در شهرها می سازند نیز ممکن است از این مالیات معاف شوند. اما این سیاستمدار او را از خروج از بازار مسکن نیز منع کرده است.

[ad_2]

Kellen Odom

مدافع رسانه های اجتماعی گیک غذا. کاوشگر. علاقه مندان به تلویزیون پیشگام بیکن افراطی. کل نینجا اینترنت. تنظیم کننده.

تماس با ما