(ویدئو) استقبال مردم کره شمالی از سال جدید چگونه است؟

[ad_1]

مردم نیمکره شمالی جشن سال نو خود را با نشان دادن وفاداری خود به خانواده کیم آغاز می کنند.

به گفته فراریان، مردم نیمکره شمالی کره شمالی با عبور از گل هایی از پای مجسمه رهبر فقید در پیونگ یانگ که در سال جدید قمری با برف غلیظی پوشیده شده بود، به رهبران سابق کیم ایل سونگ و کیم جونگ ایل ادای احترام کردند.

ساکنان پیونگ یانگ از کاخ خورشید دیدن می کنند که در گوشه شمال شرقی شهر پیونگ یانگ قرار دارد و به یادبود کیم ایل سونگ، بنیانگذار نیمکره شمالی و پسر کیم جونگ ایل معروف است. به عنوان رهبران شمال ابدی شناخته می شوند.

آنها در بالای تپه مانسو، در مقابل مجسمه های برنزی چهره های غول پیکر، به رهبران فقید ادای احترام خواهند کرد.

اما هیچ حرکت گروهی برای دیدار خانواده در نیمکره شمالی وجود ندارد، صحنه کاملاً در تضاد با چین است، جایی که بزرگترین مهاجرت سالانه جهان هر ساله در سراسر کشور انجام می شود.

مردم کره شمالی اجازه دارند به خارج از محل زندگی خود سفر کنند. علاوه بر این، دولت کیم جونگ اون به بهانه پیشگیرانه و کنترل این موضوع محدودیت هایی را برای سفرهای داخلی اعمال کرد.

مردم نیمکره شمالی سال نو چینی و صدای سال نو را جشن می گیرند و از اجراهای هنری از جمله کنسرت های موسیقی، نمایش های انقلابی و سیرک که در هر منطقه برگزار می شود، لذت می برند.

رهبر این کشور کیم جونگ اون نیز از این قاعده مستثنی نیست. طی دو سال گذشته، کیم و همراهانش کنسرت‌ها و جشن‌هایی را تماشا کرده‌اند که مملو از ملودی‌ها و اجراهایی بود که عظمت حزب کارگر حزب حاکم و رهبر کره شمالی را به نمایش گذاشت. خبرنگار رسمی کره شمالی هفته گذشته گزارش داد که آهنگ هایی مانند “ما وفاداری در جاده می خواهیم” و “ما می خواهیم همیشه در جاده سفر کنیم” در سالن کنسرت خوانده شده است. هزاران نفر دیگر به این واقعیت پی برده اند که کشور ما و مردم آن، علیرغم همه سختی ها و مشکلات در مسیر پیشرفت، تا زمانی که کیم جونگ اون کشور را رهبری می کند، آینده بسیار درخشانی دارند.

تقویم امسال تعطیلات رسمی شمال برای سال نو است. بر اساس اطلاعات منتشر شده مردم در روز عید تعطیلات دارند اما برای جبران وقت باید یکشنبه ها اضافه کار کنند.

[ad_2]

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

تماس با ما