(ویدئو) شاه کبری معروف ترین مارگاریتا در جهان است

[ad_1]

یک ماهیگیر معروف هندی توسط پادشاه کبری در 5 متری بیمارستان بستری شده است.

به گزارش فرارو، واوا سورش، 8 ساله اهل ایالت کرالا روز دوشنبه در حالی که شاه کبری دستگیر شده بود، دستگیر شد.

فیلم تیراندازان که توسط یک مرد محلی ضبط شده است، لحظه ای را نشان می دهد که سروش سعی می کند مار را داخل کیسه ای ببرد و پس از کشش و مهارهای فراوان، توسط گاز گرفتار می شود.

باور کنید یا نه، قبل از اینکه بیهوش شود و به بیمارستان منتقل شود موفق می شود. او در حال حاضر در بستر است.

مارجیر ابتدا به یک کالج پزشکی خصوصی در کوتایام منتقل شد و در آنجا دچار حمله قلبی شد. پزشکان پس از درک این موضوع تنها 3 درصد ضربان قلب خود را دارند، تصمیم می گیرند برای درمان تخصصی به بیمارستان بزرگتری در کوتایم نقل مکان کنند. او یک شب به رختخواب رفت و پزشکان صبح سه شنبه گفتند که حالش بهتر شده است.

هندوستان تایمز گزارش می دهد که مارگیر همچنان بیهوش است و تحت مراقبت های ویژه است، اما خفه شده است. پزشکان هشدار داده اند که هر چه اثرات سم طولانی تر باشد، احتمال اینکه اثرات سم به طور کامل متوجه شود بیشتر است.

سورش ادعا می کند که هزاران مار را در طی دو دهه اسیر کرده و صدها مار را کشته است.

وی در جریان عیادت با طراوت خود پس از ضرب و شتم دیگری که روز دوشنبه برای دستگیری شاه کبری صورت گرفت، در بیمارستان بستری شد.

خانواده های روستای کوریچی روز جمعه با سورش تماس گرفتند و گزارش دادند که مار کبری در نزدیکی خانه آنها خوابیده است. سورش به خانواده گفت که سرش شلوغ است، اما پیشنهاد کرد که اگر خزنده هنوز آنجا بود، دوشنبه باشد. او روز دوشنبه پس از 4 ساعت در محل حاضر شد و این اتفاق تلخ تلخ شد.

انگشت اشاره دست راست به دلیل اینکه در سال 3 از کار بیرون آمد نمی کشد. در سال نهم، او چند هفته را در یک بخش مراقبت ویژه در شهر Thiruvananthapuram گذراند.

شاه کبرا یک مار بسیار خوب است که از یک نوروتوکسین قوی برای تزریق خود به دندان با کمک دندان های کوتاه استفاده می کند. اگرچه آنها خودشان رشته ها را به طور خاص نمی کشند، اما قسمت هایی از غده دارند که رشته ها را نگه می دارد، به این معنی که می توانند مقادیر زیادی را تزریق کنند که معمولاً کشیده می شود. شاه کبرا با غده کامل و زمان کافی برای استقرار آن می تواند قهوه نوروتوکسین را در یک لقمه تزریق کند که برای کشتن یک نفر یا یک فیل بزرگ کافی است.

به اعصاب و مغز حمله می کند، ماهیچه های کنترل کننده تنفس و ضربان قلب را فلج می کند و معمولاً در 3 دقیقه باعث حمله قلبی یا افسردگی می شود.

تنها درمان شناخته شده تزریق پادژار در اولین زمان ممکن است. اگر هیچ قدمی در دسترس نباشد، قربانیان ممکن است بمیرند تا زمانی که روح آنها به طور طبیعی کار کند، بسته به سیستم تنفسی.

[ad_2]

Gabriel Osborne

شیطان متعصب توییتر. حشره پرشور اینترنت. مبشر وب. ماون آبجو. پیشگام موسیقی.

تماس با ما