پروژه واکسیناسیون برای 100000 نفر در فرهنگسرای بهمن با مشارکت Snapdoctor آغاز شد


برای تسریع واکسیناسیون کرونا در سراسر کشور ، SnapDoctor مرکز فرهنگی بهمن را به عنوان مرکز واکسیناسیون کرونا ، با ارائه تیم پزشکی و تجهیزات لازم ، ارائه کرد. افتتاح این مرکز عصر دیروز 12 مهرماه با حضور رئیس انجمن فرهنگی هنری شهرداری تهران ، میثم عمارودی ، مدیر فرهنگسرای بهمن ، علی عسگر خسروی و مدیر فرهنگی هنری منطقه 16 ، محمد خلج ، مدیرعامل SNAP ، “گلرخ داوران” ، مدیرعامل و بنیانگذار SNAP ، دکتر مسعود تاجفورد ، رئیس و بنیانگذار SNAP ، و مدیرعامل SNAPbox و کسرا صادقی زاده و اعضای هیئت مدیره SNAP در آنجا حضور داشتند.

در دسترس بودن واکسن کرونا در هفته های اخیر انگیزه ای برای واکسیناسیون کرونا در سراسر کشور ایجاد کرده است. در راستای مسئولیت اجتماعی و تلاش برای انجام هرچه سریعتر واکسیناسیون عمومی ، اسنپ دکتر مرکز فرهنگی بهمن را به عنوان مرکز ملی واکسیناسیون کرونا مجهز کرده است. هدف این پروژه واکسیناسیون 100000 نفر از ساکنان مناطق 16 و 19 شهرداری تهران ، پرجمعیت ترین مناطق تهران است. با توجه به قرار گرفتن فرهنگسرای بهمن بین دو منطقه ، اجرای این پروژه واکسیناسیون را برای ساکنان منطقه آسان می کند.

به گزارش روابط عمومی Snapdoctor ، این پروژه با همکاری شهرداری تهران و وزارت بهداشت اجرا می شود. در واقع ، دانشگاه علوم پزشکی ایران واکسن را به Snapdoctor ارائه کرده است و Snapdoctor مسئول ارائه تیم پزشکی واکسیناسیون با پرستاران برای ارائه مشاوره پزشکی از طریق واکسیناسیون ، آمبولانس و متخصصان داخلی است.

خسروی ، مدیر فرهنگسرای بهمن ، در افتتاح این مرکز ، با اشاره به امکان همکاری بیشتر در مراکز اجتماعی و فرهنگی ، از جمله مشاغل آنلاین ، به ویژه گروه SNAP ، اظهار داشت:

“ما از چنین همکاری هایی استقبال می کنیم و ظرفیت فرهنگسرای بهمن برای همکاری های دو جانبه در زمینه سایر رویدادهای فرهنگی و اجتماعی در دسترس است.” قادر به کنار آمدن باشید. “

شرکت های اینترنتی ؛ دستیار بدن سنتی

محمد خلج ، مدیرعامل SNAP ، گفت: “به نظر می رسد دوزهای بیشتری برای پایان دادن به همه گیری کرونا مورد نیاز است.” “در نتیجه ، ما باید آمادگی بیشتری در سراسر کشور داشته باشیم و ایجاد این مراکز در آینده و این تجربیات می تواند مفید باشد و از تکرار مشکلاتی که در ابتدای شیوع کرونا با آن مواجه شدیم جلوگیری کند.”

وی گفت: “مشاغل آنلاین ، به ویژه گروه های SNAP ، می توانند در کنترل بحران ها و مشکلاتی مانند تاج گذاری نقش داشته باشند.

به گفته وی ، بخش سلامت یکی از زمینه هایی است که در آن نقش خدمات آنلاین ، از جمله همه گیری کرونا ، مورد تاکید قرار گرفت: “شاید هیچ کس پیش از این تصور نمی کرد که این خدمات را به صورت آنلاین دریافت کند.” می تواند بار جامعه را کاهش دهد و به مردم کمک کنید تا کار کنند. “

در این مراسم ، گلرخ داوران ، بنیانگذار و مدیرعامل SnapDoctor به خدمات این استارتاپ در بخش بهداشت در دوران کرونا اشاره کرد:

“در واقع ، دوره رشد Snapdoctor همزمان با شیوع بیماری عروق کرونر قلب در کشور بود و ما فعالیتهای خود را با هدف حفظ افرادی که مشکوک به بیماری یا بیماری عروق کرونر قلب بودند انجام دادیم. ما همچنین خدمات پزشکی خانگی ارائه کرده ایم به 30،000 نفر ، و با خدمات دیگر مانند خدمات نسخه آنلاین ، ما سعی کرده ایم به کاربران اجازه دهیم بدون خروج از خانه به خدمات پزشکی دسترسی داشته باشند. “

نقش متخصص اسنپدرولوژیست در کنترل بروز کرونا

مسعود تاجفورد ، بنیانگذار و رئیس SnapDoctor ، به نقشی که SnapDoctor در کنترل شیوع ویروس کرونا در یک سال و نیم گذشته ایفا کرده اشاره کرد:

“من فکر می کنم SnapDoctor یکی از مشاغلی است که در شکستن زنجیره کرونا نقش موثری داشته است. ما به نگهداری بیشتر افراد در خانه کمک کردیم و پزشکی از راه دور از مراجعه غیر ضروری به مراکز درمانی در معرض خطر بالای انتقال ویروس کرونا جلوگیری کرد. در حقیقت ، با کمک خدمات آزمایش خانگی کرونا و خدمات تشخیصی مشابه ، بسیاری از افراد بدون خروج از خانه به بیماری عروق کرونر قلب مبتلا شدند و توانستند بدون به خطر انداختن دیگران در جامعه ، درمان را آغاز کنند. همچنین ، با وجود همه مشکلات و چالش هایی که در خدمات نسخه آنلاین با آن روبرو هستیم ، این امکان به ما کمک کرده است که از مراجعه حضوری بسیاری از افراد به داروخانه جلوگیری کنیم. به طور خاص ، در بحث تهیه داروهای تا حدودی نادر ، کسانی که گاها دچار بیماری عروق کرونر قلب بودند ، مکرراً از مراجعه به داروخانه منع می شدند. “اما با کمک خدمات دیگر و خدمات دارویی مشابه در کشور ، فکر می کنم ما توانسته ایم نقش خود را در کنترل و شکستن زنجیره کرونا ایفا کنیم.”

کساره صادقی زاده ، مدیرعامل اسنپ باکس و عضو هیئت مدیره اسنپ نیز با اشاره به نقش این شرکت در جلوگیری از شیوع کرونا گفت: “اسنپ می تواند در شکستن زنجیره کرونا موثر باشد.”

واکسیناسیون کرونا در فرهنگسرای بهمن از سوم مهر آغاز شد و تا پایان مهر ادامه دارد. عموم مردم می توانند هر روز در هفته از ساعت 9 صبح تا 15 بعدازظهر با مراجعه به سالن شهید آوینی فرهنگسرای بهمن واکسن کرونا را دریافت کنند. افرادی که اولین دوز واکسن سینو فارم را دریافت کرده اند نیز می توانند برای دریافت دوز دوم واکسن خود به فرهنگسرای بهمن مراجعه کنند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم