پورشه در حال سرمایه گذاری در یک استارت آپ آلمانی با هدف کاهش انتشار کربن است

[ad_1]

پورشه اکثریت سهام استارت آپ آلمانی 1Komma5 را با هدف یافتن راه حل هایی برای کاهش انتشار دی اکسید کربن به صفر در اختیار گرفته است. برنامه های این شرکت شامل ذخیره انرژی، زیرساخت شارژ وسایل نقلیه الکتریکی و انرژی خورشیدی است.

سرمایه گذاری های ناشناس پورشه به دنبال مجموعه ای از معاملاتی است که این شرکت طی دو سال گذشته انجام داده است، از جمله استارتاپ Trii، فروشنده آنلاین میکرو موبایل RidePanda و استارتاپ مجازی Tactile Mobility.

پورشه هوکر، رئیس پورشه ونچرز اروپا و اسرائیل، توضیح می‌دهد:

قصد ما این است که از طریق این سرمایه گذاری به جاه طلبی های خود در زمینه شهر هوشمند و پایداری جامه عمل بپوشانیم.

پورشه

فیلیپ شرودر، بنیانگذار سابق شرکت‌های ذخیره‌سازی انرژی تسلا و سونن و یکی از بنیان‌گذاران 1Komma5، در مصاحبه‌ای اخیر گفت که امروزه تمام شرکت‌ها بر فروش قطعاتی مانند ذخیره‌سازی خورشیدی یا انرژی تمرکز می‌کنند. وی گفت: از سوی دیگر هیچ شرکتی در اروپا روی این حوزه تمرکز نمی کند و این مشکل ایجاد می کند. او اضافه کرد:

در زمینه انرژی غیرمتمرکز، اگر هر خانه ای دارای پمپ حرارتی و نقطه شارژ و سیستم ذخیره سازی باشد و به سطح شبکه (یا به یکدیگر) متصل نباشد، مشکلاتی به وجود می آید.

هدف 1Komma5 این است که همه چیز را از طریق نرم افزار و همچنین دستاوردهای خود یکپارچه کند. به طور خاص، این استارت آپ به دنبال خرید شرکت های پیشرو در تاسیسات برق در آلمان است که بر روی منابع انرژی تجدیدپذیر مانند خورشیدی، پمپ های حرارتی و ذخیره انرژی تمرکز دارند.

استارت آپ های آلمانی نرم افزارهای سازمانی را برای کمک به این شرکت ها در انجام وظایف اداری و مدیریت ارتباط با مشتری ارائه می دهند. این شرکت همچنین نرم افزارهای مدیریت انرژی دیگری را ارائه می دهد که ترکیبی از شارژ، انرژی خورشیدی و ذخیره انرژی است.

شرودر اضافه کرد که برنامه او برای جالب کردن تجارت 1Komma5 این است که اجزایی مانند انرژی خورشیدی و ذخیره انرژی را به خانه و شبکه اضافه کند.

بودجه پورشه به رشد استارت‌آپ‌ها کمک می‌کند و طرحی را ارائه می‌کند که شامل افتتاح چندین فروشگاه خرده‌فروشی است که مشتریان می‌توانند در مورد عناصر ساختمانی ضروری یک خانه بدون کربن بیاموزند.

[ad_2]

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

تماس با ما