چهار انتصاب جدید در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ رئیس جدید آژانس فضایی منصوب شد

[ad_1]

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در احکام جداگانه ای رئیس سازمان فضایی ایران، رئیس مرکز تحقیقات، نماینده ویژه وزیر امنیت فناوری اطلاعات و ارتباطات و مشاور وزیران را برای ارتباط با نیروهای مسلح منصوب کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، عیسی زارع پور در تصمیمی مستقل، حسن سالاریح را به سمت معاون وزیر و رئیس سازمان فضایی ایران منصوب کرد. «علی بحرینی» به عنوان رئیس مرکز بررسی، نظارت مدیریت و پاسخگویی به شکایات؛ وی «امیر محمدزاده لاجوردی» را به عنوان نماینده ویژه وزیر در امور فناوری اطلاعات و ارتباطات و محمدمهدی نژداناوری را به عنوان مشاور وزیر در امور ارتباط با نیروهای مسلح منصوب کرد. در این تصمیمات، وزیر حمل و نقل، شری براری و شری. وی از زحمات رضوانی پور به عنوان رئیس سازمان فضایی و رئیس مرکز رصد وزارت حمل و نقل قدردانی کرد.

مدارک و سابقه کاری خود را مشاهده کنید

حسن سالاریح دارای مدرک دکترای مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی شریف، استاد تمام وقت و عضو هیئت علمی دانشگاه است.

وی همچنین معاون آینده پژوهی، معاون برنامه ریزی و نظارت بنیاد ملی نخبگان، رئیس دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف و همچنین مدیریت و راه اندازی چندین شرکت هوافضا و مکانیک است. .

علی بحرینی همچنین دارای مدرک مدیریت و دارای بیش از 12 سال سابقه در زمینه فنی و نظارتی است که از سوی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به ریاست مرکز بررسی، نظارت مدیریت و پاسخگویی به شکایات منصوب شد. وزارت حمل و نقل

امیر محمدزاده لاجوردی دارای مدرک دکترای مهندسی کامپیوتر، امنیت شبکه از دانشگاه صنعتی شریف و متخصص امنیت شبکه های کامپیوتری و فناوری اطلاعات است. وی پیش از این از سوی وزیر حمل و نقل به عنوان یکی از اعضای هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت منصوب شده بود.
محمدمهدی نژاد نوری عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی مالک اشتر

معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛ مشاور وزیر دفاع و جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از سوابق علمی و اجرایی نژدانائوری است که امروز به عنوان «مشاور وزیر ارتباطات در امور ارتباطات نیروهای مسلح» منصوب شده است.

[ad_2]

Todd Holland

متفکر. معتاد رسانه های اجتماعی متعصب الکل استاد وب. مبشر قهوه معمولی.

تماس با ما